Jak zostać oficerem armii rosyjskiej

Temat: "Jak zostać oficerem rosyjskiej armii" Pytania: 1. Rodzaje wojskowych instytucji edukacyjnych Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej. 2. Organizacja procesu edukacyjnego.

Obecnie jest to edukacja wojskowo-patriotyczna, która zapewnia formację, wychowanie i rozwój jednostki. Służba wojskowa na podstawie umowy; 4.6. Jak zostać oficerem armii rosyjskiej; 4.7. Odwołanie od służby wojskowej i pozostanie w rezerwie; 4.8.Jak zostać oficerem armii rosyjskiej. Sekcje: tutorial OBZHCEL: Aby dać uczniom pomysł.

Zadania. Wykształcenie poczucia patriotyzmu i miłości do Ojczyzny. Aby utworzyć zainteresowanie poznawcze koncepcji. RAISpolzuya historyczne fakty i przykłady z życia. Plan lekcji: 1. Część wstępna - przykazania oficerskie; - eseje studentów. Badanie nowego materiału - zawód oficera; - przemówienia studentów na temat absolwentów szkoły. Oficer honorowy, jaki powinien być oficer. Mocowanie. Odbicie.

Policja Wojskowa Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej - organy ścigania. A w przyszłości Wojskowy Instytut Policji może powstać w armii. Wojskowy może z łatwością stać się mężczyzną o doskonałych umiejętnościach. Bycie oficerem armii rosyjskiej zawsze było uważane za prestiżowe i zaszczytne zajęcie. Dlatego wielu chłopców pochodzi z ich młodości.

Praca domowa. Sprzęt: kompleks interaktywny.

Przebieg lekcji. 1. Moment organizacyjny. Nauczyciel przedstawia temat lekcji. Celem naszej lekcji jest przedstawienie. Jest taki zawód dla Ojczyzny. Korpus oficerski jest kręgosłupem gór. Faceci zwracają uwagę.

Polecenia funkcjonariuszy (slide I -. Państwa dopóki urzędnik czuje strzeleckiej roku. - Jeżeli funkcjonariusz nie, i nikt nie będzie robić każdy oficer na ten temat, jak dusza w ciele kadetów - .. odwaga, funkcjonariusz. - Bravery Rosja czeka w jaki sposób funkcjonariusze spełnią swój obowiązek.

Co mówią przykazania (wysłuchaj odpowiedzi). Wyjaśnienie nowego materiału.

Moralne tradycje oficerów. Armia rosyjska zawsze grała. Wychowany w kategoriach honoru. Ona jest, jest zaszczyt dla oficera! Boli mnie serce, To honor oficera, Wybierając punkt widzenia, Wyrywa losowo falę. Ale gitary nie umrą. W końcu jesteś w swojej duszy huzarami. Światło braterstwa nie jest daremne.

Twoje gwiazdy płoną! Nauczyciel: "Jak wyobrażasz sobie ten zawód. Włączone. chodzi o to, który zawód jest najważniejszy, każdy. A jeśli zapytasz, który. Najbardziej uczeni będą nazywać się uczonymi, wszyscy. Ich życiowe interesy. najbardziej konieczne. To są ludzie, którzy stają przed tym.

A ci ludzie to oficerowie. Oficer nie jest osobą. Zawód. oficer to piękny zawód. Oficerowie są pierwszymi wojownikami. Za nimi jest kraj.

W przypadku. muszą przejąć. Wojna się rozpoczyna. Nie mają prawa do spokoju. Nie mają prawa do spokoju.

Na ramionach oficera to leży. Tak. jest taki zawód - Ochrona Ojczyzny! Zawód oficera jest bohaterski. Bez. nie ma oficera armii. Bez armii nie ma państwa. Bez. nie ma wolności obywateli, nie ma godnego. Ten zawód jest trudny.

Służba oficerska jest połączona z. Nie wszyscy są w stanie. Nauczyciel: Jak powinien wyglądać oficer? Nieskończone nabożeństwo do Ojczyzny i. Wysokie koncepcje. honor wojskowy i obowiązek wojskowy, podobnie jak oficerowie. Trwałość i upór w.

Szacunek i przestrzeganie wojsk. Bohaterski. zachowanie w niewoli. Gotowość do pomocy.

Osobisty przykład. oficer do jego podwładnych. Mistrzowskie posiadanie. Suworow bardziej dał wrogom.

Historia wojskowa pokazuje, że takie. Podam przykład: 2.

Uzbrojenie butelki z "mieszaniną palną". Racja. a po lewej nie ma nikogo. Mógł biec i szukać wiatru.

Mogli się poddać i nikt by się nie dowiedział. Mogło. połóż się na dnie rowu i podejdź, co może. Ale ani to, ani. inny, albo trzeci się nie wydarzył. Dwóch zostało odparty. ataki na czołgi: jeden 2.

Połowa. spalony! O wszystkich możliwych i nie do pomyślenia obliczeniach. Ale nie stracili. Dzieło dwudziestu ośmiu bohaterów. Ojczyzna (zjeżdżajcie, rozmawiają o tym.

Chasnyk PF V. i Staheev AS) Uczeń: nasza szkoła w zeszłym roku. Serow jest prawdziwym patriotą.

Chirkins służył Ojczyźnie nieskazitelnie przez wiele lat. Radziecki, a później rosyjski.

Wiele testów wypadło na lata wojska. Biorąc swoją część odpowiedzialności za przeznaczenie. Chirkinsowie wierzyli w to. Miłość do Ojczyzny. wezwał ich do najlepszej armii na świecie - "niepokonany i.

Kilka razy jednostka, w której. Michaił Iljicz, został rozmieszczony w innym. Zakaukazie i Kaukaz Północny. Był. długi czas w podróżach służbowych do. Ma. nagrody: listy, odznaki "Doskonale.Armia Radziecka "," Strażnicy ZSRR "," Doskonały. Stopnie III, II i I ", medale:" 7.

Siły zbrojne ZSRR "," Dla nienagannej służby ". Na służbie na granicy przypomina mu. Chorąży na emeryturze, Chirkina Love. Aleksandrowna. Żona strażnika granicznego, kobieta z granicy.

Zakaukazie i północ. Kaukaz. Ma nagrody: dyplomy, medale "za.

III i II stopnia ". Jest jeden bardzo dobry film, który jest kochany. Funkcjonariusze ". Jeden z. Jest taki. zawód Ojczyzny w celu ochrony ".

Ponieważ ja sam. służył w Siłach Zbrojnych Rosji, jestem dumny. Ojczyzna na wołanie serca, które możesz. Lyubov Alexandrovna. Miłość do Ojczyzny, ostrożnie strzeżcie, rodzice.

Najstarszy syn jest kapitanem Eugene. Przyznany. Certyfikat honorowy Prezydenta Republiki.

Inguszetia. Jest weteranem walk. W średnim wieku syn Siergiej ukończył wojsko.

Ojczyzna. Jest weteranem walk. Za sumienne podejście do wojska. Młodszy syn Alexander także marzy. Moim zdaniem, nawet patriota powinien. Myślę, że jeśli wszyscy rodzice. Rozpoczęła się Chirkin od wczesnego dzieciństwa.

Chciałbym, jeśli ktokolwiek z nas. Ojczyzna, wszyscy nie. Wiara, nadzieja, miłość. " Rozmowa ze studentami: honor oficera! Porozmawiajmy.

Oficer. Mam zaszczyt, ale żyję dla służenia Ojczyźnie. Zgadzam się żyć i umrzeć bez imienia, zawsze pamiętając.

Ojczyzna. Kochać swoją Ojczyznę - Rosja, wiedz. Stale szukaj i zdobądź sobie zaszczyt. Armia rosyjska, sukcesywny rozwój. Świadomość osobistej odpowiedzialności nie jest. Siły Zbrojne, dla. Bądź. twórcza, niezależna osoba. Wiedzieć. Prawa Rosji i Statuty Wojskowe są głębokie.

Rosja, być. profesjonalny, stale ulepszany. Nie zapominaj o tym. Aby aspirować. stać się nie tylko specjalistą wojskowym, walczącym. Rosyjskie serca, subtelny psycholog i.

Osiągnij zwycięstwa "mała krew". Cześć i chwała; nie żałować. Dla rosyjskiego oficera. Zajmij się żołnierzami. Ojczyzna, aby zachować wspomnienia o nich. "

Przypisanie materiału: studenci są zaproszeni do nazwania. Pytanie, co jest nieodłączne od rosyjskiego oficera?

Co powinien wiedzieć oficer? Podaj przykłady bohaterstwa oficerów. Podsumowując: Dowiedzieliśmy się, że takie są. Ojczyzna do ochrony. 5. Praca domowa: kontynuuj poszukiwania. Brzmi piosenka "Oficerowie". Prezentacja. Opcjonalne.

Rodzaje wojskowych instytucji edukacyjnych Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej. Organizacja procesu edukacyjnego w wojskowo-edukacyjnym. Pobierz za darmo i bez rejestracji. Organizacja procesu edukacyjnego w wojskowych instytucjach edukacyjnych.

Główne przepisy dotyczące przyjmowania młodzieży cywilnej i personelu wojskowego w wyższych instytucjach edukacyjnych. Jak rozumiesz zasadę jednoosobowego zarządzania w kierownictwie wojskowym? Jaka jest osobista dyscyplina wojownika? Jaka jest osobista dyscyplina wojownika? Jakie ważne elementy wyróżniają się w strukturze dyscypliny? Jakie ważne elementy wyróżniają się w strukturze dyscypliny?

W wyższych szkołach wojskowych. Na wydziałach wojskowych z instytucjami szkolnictwa wyższego państw cywilnych oraz w szkołach wojskowych. Szkolenie oficerów rosyjskich sił zbrojnych odbywa się w wojskowych instytucjach edukacyjnych: akademiach wojskowych, Wojskowym Uniwersytecie, instytutach wojskowych. W wyższych szkołach wojskowych.

Na wydziałach wojskowych z instytucjami szkolnictwa wyższego państw cywilnych oraz w szkołach wojskowych. W 1. 82. 3 roku w Gwardii Strażników ustanowiono pod-poruczników Szkoły Gwardii.

Podobne szkoły istniały w siedzibie wojsk. W 1. 82. 3 roku w korpusie gwardii ustanowiono pod-poruczników Szkoły Gwardii. Podobne szkoły istniały w siedzibie wojsk. W ciągu 82.-4 lat szkoły wojskowe zostały skazane na hrabiego Arakcheev. Wiek dzieci wzrósł z 7 do 1. Pod koniec 1. 82. 5 lat było więcej niż 1. Wiek dzieci został zwiększony z 7 do 1.

Pod koniec 1. 82. 5 lat było więcej niż 1. Wiele akademii wojskowych należy do najstarszych uniwersytetów w kraju. Są wiodącymi ośrodkami edukacyjnymi i metodologicznymi oraz naukowymi w systemie edukacji wojskowej. Wiele akademii wojskowych należy do najstarszych uniwersytetów w kraju. W połowie I wieku akademie marynarki wojennej, inżynierii wojskowej i akademii wojskowych były organizowane jako akademie, ale prowadzą swoją historię od klas oficerskich i szkół tworzonych na przełomie wieków. Naval, Military Engineering, Military Artillery Academy zostały zorganizowane jako akademie w połowie 1.

Jednakże prowadzą swoją historię od klas oficerskich i szkół tworzonych na przełomie wieków. Akademie dają swoim absolwentom drugie wyższe wykształcenie. Absolwenci są zwykle powoływani na stanowiska nie niższe niż poziom pułkowy, tak jak szkoleni są w nich instruktorzy wojskowi o najwyższych kwalifikacjach. Przeznaczony do szkolenia wysoko wykwalifikowanych kadr oficerów, którzy mają już wyższe wykształcenie i doświadczenie w służbie oficerskiej, na wyższe stanowiska. Akademie dają swoim absolwentom drugie wyższe wykształcenie. Absolwenci są zwykle powoływani na stanowiska nie niższe niż poziom pułkowy, tak jak szkoleni są w nich instruktorzy wojskowi o najwyższych kwalifikacjach.

Obecnie przyjmowani są tam młodzi mężczyźni, którzy nie mają stanowisk oficerskich z wykształceniem średnim lub średnim zawodowym. Wojskowa Akademia Medyczna szkoli lekarzy i 8 akademii w najbardziej złożonych specjalnościach związanych z obiecującymi dziedzinami rozwoju broni i sprzętu wojskowego.

Dają ponad 7. Są to główne szkoły wojskowe, które szkolą młodych oficerów do wszystkich rodzajów sił zbrojnych i broni bojowej. Dają one ponad 7. Obejmują one: Rozwiązują te same zadania, co wyższe szkoły wojskowe, ale mają większy potencjał pedagogiczny, większe skale badań naukowych i szkolenia personelu naukowego i technicznego. Należą do nich: - Inżynieria i budownictwo w Petersburgu; - Budownictwo w St.Petersburg; - Samochód w Ryazan; - Samochód w Ryazan; - Elektronika radiowa w Woroneżu, itp. Akceptuje młodych ludzi, którzy mają średnie (całkowite) ogólne lub średnie wykształcenie zawodowe.

Wojskowe szkoły lotniczo-techniczne są średnimi instytucjami wojskowo-oświatowymi. Szkolą oficerów technicznych dla wszystkich specjalności wymaganych dla Sił Powietrznych.

W instytucjach szkolnictwa wyższego państw cywilnych różnią się one znacznie pod względem celu. Wojskowy Wydział Finansów i Ekonomii rozwiązuje w swojej dziedzinie zadania powierzone Akademii: przygotowuje oficerów na stanowiska kierownicze w systemie finansowym Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej.

Tylko oficerowie z wyższym wykształceniem i odpowiednim doświadczeniem są przyjmowani na studia. Wojskowy Wydział Finansów i Ekonomii rozwiązuje w swojej dziedzinie zadania powierzone Akademii: przygotowuje oficerów na stanowiska kierownicze w systemie finansowym Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej. Tylko oficerowie z wyższym wykształceniem i odpowiednim doświadczeniem są przyjmowani na studia.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top