Jak zorganizować konkurs vkontakte, blog dlux smm

Jednym ze sposobów promowania społeczności Vkontakte jest prowadzenie konkursów, które zwiększają aktywność w społeczności, a także zwiększają liczbę subskrybentów. Ale jak zorganizować taki konkurs? Teraz rozważymy trzy główne sposoby organizacji.1. Pierwsza opcja jest bardziej odpowiednia dla społeczności, które osiągnęły już sukces w promocji. Konkurs obejmuje twórcze uczestnictwo publiczności. Na przykład może to być konkurs na najlepszy rysunek, zdjęcie, wiersz, humor, rzemiosło ręczne itp.

Jak zorganizować konkurs vkontakte, blog dlux smm

Skutecznie, jeśli czas trwania konkursu będzie wynosił co najmniej miesiąc. Jest to optymalny czas, aby więcej osób mogło dołączyć do grupy i aby subskrybenci mieli czas na spełnienie warunków punktu kreatywnego.

Możesz wydać wszystko w kilku etapach. Na przykład za dwa tygodnie każdy powinien wysłać ci swoją pracę. Aby to zrobić, możesz utworzyć oddzielny album ze zdjęciami, w którym zostaną umieszczone wszystkie prace uczestników. Następnie wybierz 10 najlepszych prac samodzielnie i stwórz ankietę, w której subskrybenci zdecydują, która praca jest najlepsza. Aby przedłużyć okres konkursu, możesz zrobić jeszcze jeden etap, w którym zostanie utworzona ankieta z trzech ostatnich prac. Ostatecznie zwycięzca otrzymuje nagrodę.Aby zapewnić, że głosowanie było sprawiedliwe, w warunkach konkursu zabrania się likwidacji głosów i polubienia twojej pracy, poprzez specjalne służby. Jedyną wadą konkurencji jest to, że musisz podjąć wysiłki, aby wygrać. Ale nie będzie przeszkodą, jeśli nagroda jest godna.

Jak zorganizować konkurs vkontakte, blog dlux smm

3. Kolejnym sposobem na zorganizowanie zawodów jest losowe wybranie zwycięzcy. Ta opcja jest najczęściej używana, ponieważ nie wymaga skomplikowanych warunków uczestnictwa dla subskrybentów, a dla administratora grupy jest prosta w organizacji.

Jak zorganizować konkurs vkontakte, blog dlux smm

Zwykle ludzie chętniej biorą udział w konkursach, w których jest kilka miejsc nagród. Trzecia opcja jest do tego odpowiednia. Jako nagrody nie możesz używać głosów Vkontakte, ponieważ twoja grupa może zostać zablokowana. Ponadto nagrody nie muszą być drogie. Mogą to być zwykłe detergenty, niedrogie kosmetyki, odzież, a także zniżki i premie. Chociaż w każdej konkurencji można obejść się bez tych nagród, po skorygowaniu wyników zawodów lepiej jest tego nie robić. Nie tylko dlatego, że jest nieuczciwy, ale także dla konkurencji, aby nie wywoływać reakcji ze strony subskrybentów.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top