Jak zmodernizować tradycje weselne

Jak zmodernizować tradycje weselne

Tradycje weselne przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W dzisiejszych czasach wiele par odnajduje w sobie odwagę i odmawia tradycyjnych obrzędów weselnych, obyczajów lub je zmienia, biorąc pod uwagę współczesne realia. Jakie sposoby mogą stosować nowożeńcy, aby nadać nowoczesny wygląd uroczystościom weselnym? • Biała sukienka
  Popularyzacja białych strojów ślubnych nastąpiła dopiero w XIX wieku. Do tej chwili panna młoda miała na sobie najpiękniejszą sukienkę na wesele i rzadko była biała, bo to całkiem niepraktyczne. Białe sukienki używane głównie po to, by wiedzieć. W dzisiejszych czasach jest ogromna ilość oszałamiająco pięknych kwiatów, i oczywiście biel nie musi być jedynym kolorem, na jaki możesz sobie pozwolić. Jeśli chcesz wziąć ślub w szkarłatnym stroju wieczorowym - nic nie powinno cię powstrzymywać.
 • Ojciec prowadzi pannę młodą na ołtarz
  Ojciec, który prowadzi córkę do pana młodego, to miła i wzruszająca tradycja, ale to nie znaczy, że musisz się do niej stosować. Może chcesz być prowadzony na ołtarzu przez oboje rodziców - i możesz sobie na to pozwolić! A jeśli nie podoba ci się pomysł "ekstradycji" - możesz sam pójść do pana młodego.
 • Biały wielopoziomowy tort
  Nie wszyscy są fanami białego tortu weselnego z ogromną ilością mastyksu i innych dekoracji, bez względu na to, jak trudno w to uwierzyć. Jeśli należysz do liczby tych osób - dla Ciebie istnieje wiele alternatyw od pięknych i prostszych przysmaków. Mogą to być oszałamiająco zdobione tartlety, ciasta, delikatny suflet w szkłach, kompozycje z owoców i sera.


Jak zmodernizować tradycje weselne

 • Fata
  Zamiast zasłon, współczesne panny młode coraz częściej wybierają nietypową i stylową biżuterię do włosów. Akcesoria do włosów są niezbędne, gdy panna młoda chce porzucić tradycyjną białą suknię. Dekoracje ślubne przyniosą obrazowi niezbędne święto i jasność.
 • Miejsca dla gości
  Coraz więcej par odmawia rejestracji w urzędzie stanu cywilnego i organizuje ceremonie wyjazdowe. Zwykle miejsca dla gości są silnie kojarzone z nami nawet z rzędami krzeseł. Oczywiście, zwykłe krzesła można udekorować. Ale możesz pójść dalej i korzystać ze stylowych, eleganckich i zupełnie różnych, nieprzyzwoitych, ale bardzo wygodnych mebli do siedzenia gości. Ślub będzie wyglądał niecodziennie, a goście z pewnością będą wdzięczni za wygodę.

Jak zmodernizować tradycje weselne

 • Ceremonia
  Być może nie chcesz świętować ślubu w restauracji lub na wybrzeżu. Marzysz o weselu w bardzo wąskim kręgu z niewielką liczbą najbliższych. Możesz idealnie umówić się na ceremonię w domu, wynająć przytulne apartamenty i wziąć ślub w pobliżu gorącego płonącego kominka.
 • Bukiet panny młodej
  Możesz uratować swoje dziewczyny od wstydliwej chwili walki o bukiet ślubny i po prostu dać ją parom, na przykład najdłuższemu małżeństwu lub kobiecie, która odgrywa szczególną rolę w twoim życiu. Możesz też wybrać bukiet broszek na swój ślub i po prostu zignorować moment rzucania bukietu, pozostawiając go jako pamiątkę rodzinną i przypomnienie najbardziej ekscytującego wydarzenia w twoim życiu.

Petersburg. Malodetskoselsky Ave, 25Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top