Jak zmienić swoje życie, ellegirl

Wiatr zmian jest miły, czuły, twój!

Usłysz się

Każda lista musi być twoja. Na przykład na pierwszej liście piszesz: "Zebrane", a w drugim: "Rozpocznij dziennik, zacznij planować każdego dnia, zachowaj dziennik". "Aha! Na papierze wszystko wygląda łatwo i prosto - mówisz. - Ale spróbuj zrozumieć to w życiu. Zwłaszcza jeśli cała twoja rodzina jest temu przeciwna. " A my odpowiemy:Bądź sobą

Nikt, nawiasem mówiąc, nie powiedział, że to łatwe. Najważniejsze to nie wątpić w poprawność wyboru, nie poddawać się atakom innych.

Jeśli twoja matka mówi, że nie jesteś dobry w niczym i gdzie idziesz do programistów, to nie znaczy, że ma rację.

Znasz siebie tylko najlepiej. Zaufaj sobie, nie słuchaj innych. Oczywiście jest to nieprzyjemne, bolesne i obrażające, gdy najbliżsi ludzie nas nie wspierają, a nawet nie wkładają patyka do kierownicy. Ale tak się dzieje. I, być może, będziesz często zaskoczony. To prawda, broniąc własnych interesów, przygotuj się na to, że twoja konfrontacja może przerodzić się w wojnę. Nie zawsze, niestety, nasi rodzice są gotowi zrozumieć i zrozumieć, że jesteśmy już dorosłymi, niezależnymi osobami. Ale niezadowolenie rodziców nie oznacza, że ​​się mylicie i wybieracie niewłaściwy sposób. Zapamiętaj to poprawnie. Tylko ty wiesz, czego naprawdę potrzebujesz.

Co to znaczy być sobą? CZYTAJ TUTAJ!

Nawiasem mówiąc, wszystkie powyższe zasady dotyczą nie tylko twoich rodziców. Dotyczy to również przyjaciół i chłopców. Znasz naszą ludową mądrość: "Jeśli ten facet cię nie wspiera - rzuć go!"? Jest to tak samo ważne jak zawsze. Nie chcemy was zdenerwować, ale niedopasowanie poglądów na temat najważniejszych rzeczy jest naprawdę powodem do poważnego myślenia o zakończeniu związku. W końcu, jeśli widzisz siebie jako pilota liniowca, a on jest tobą - gospodynią domową w futrzanych kapciach, jest mało prawdopodobne, żebyś się zgodził. Smutne, ale prawdziwe.Kontynuowanie nauki

Tak, tak, wiemy, to najnudniejszy punkt. Ale, niestety, cuda w przeważającej części zdarzają się tylko w bajkach. A w życiu wszystko jest nudne i przewidywalne. Dlatego, aby coś osiągnąć, trzeba zainwestować coś w proces osiągania tego. W sensie praktycznym dla ciebie oznacza to, że musisz się uczyć, wziąć USE na dobry wynik, wejść na uniwersytet i zdobyć zawód na żądanie. Im więcej wiesz i wiesz jak, tym więcej możliwości otwiera Ci życie. W końcu, mając wyższe wykształcenie i będąc specjalistą w swojej dziedzinie, możesz ubiegać się o dobre wynagrodzenie. I w konsekwencji nie polegać na kimkolwiek. Sam zdecydujesz, jak wyglądasz, gdzie możesz się zrelaksować, co robić i jak żyć. Wtedy nie będziesz dbać o to, co dziewczyna mówi o tobie, ani o tym, co facet o tobie myśli. Kim oni są, aby was osądzać?

W JAKI SPOSÓB POZOSTAĆ ROZMAWIAĆ O KOLEJNEJ OPINII, PRZECZYTAJ TUTAJ!

I koniecznie wzajemnie! Tak, wiemy, sam chcesz tego przez długi czas. Ale jakoś ręce nie dotarły :) Ale teraz w rzeczywistości wiosna. Nadszedł twój czas. Być może już jesteś potajemnie zakochany w jakimś miłym koledze z klasy. Zgadłeś? Więc działaj, dziewczyno! Pamiętasz, że nie jest nawet haniebne, aby pokazać swoje zainteresowanie w pierwszej kolejności. Cóż, kamon! Mieszkamy z tobą w XXI wieku. Tak więc pilnie potrzebujesz zwrócić jego uwagę. Oczywiście, natarczywość i nadmierna wytrwałość nie przyozdobiły jeszcze pięknej kobiety. Dlatego postępuj delikatnie i delikatnie. Na początek możesz przestudiować swoją stronę w sieciach społecznościowych.

W JAKI SPOSÓB ŁADOWAĆ CHŁOPCA, BADAJĄC JEGO STRONĘ W SPOŁECZEŃSTWIE, PRZECZYTAJ TUTAJ!

Dzięki temu zrozumiesz, czym dokładnie jest zainteresowany temat, i możesz wymyślić temat pierwszej wiadomości. Powinien być prosty i dyskretny - potrzebujemy sposobów na odwrót. Na wypadek, gdyby okazało się, że nie jest tak zainteresowany tobą, jak ty w nim. Teraz wydech i kliknij przycisk "Wyślij". Nie bój się, jesteśmy z tobą! A jeśli nie znalazłeś odpowiedniego kandydata do pilnego "zakochania się", nie denerwuj się. Lepiej rozejrzyj się uważnie. Jesteśmy pewni, że wokół ciebie jest wielu wartościowych kandydatów. Musisz tylko uważnie się przyjrzeć.

Zmień swój wygląd

Oczywiście! Najbardziej zauważalne zmiany to zmiany w wyglądzie. I można je osiągnąć najszybciej. Na przykład zmień włosy. Tak, cięcie to świetny sposób, aby poczuć się odświeżony i gotowy do heroicznych osiągnięć.

Trudniej jest iść na siłownię. Aby zmienić kształt, zajmie to znacznie więcej czasu. A może po prostu nauczyć się akceptować siebie takim, jakim jesteś? Jesteś piękna!

Udostępnij znajomym:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top