Jak zjedli ekipę filmową

Powinien być czytany wszystkim, którzy nie uwzględniają zasad postępowania w innych krajach, ignoruje ostrzeżenia władz podczas ich podróży i uważa się za bardzo stromych. Istnieje sprzeciw wobec każdego działania!A prawa nie są tylko wymyślone!

Jak zjedli ekipę filmową

Uważaj i słuchaj tego, co mówią!

W głębi dzikiej galarety

Stało się to w jednym z najmniej eksplorowanych obszarów Brazylii - Kukambu, którego cywilizacja nie została dotknięta. W głębi dzikich dżungli, kanibale niewoli załogę CNN (USA) i zmusił ludzi do oglądania jak zdjęli i przemywa dwóch młodych kobiet operatorów, umieścić je na długich bambusa biegunów, zarówno na rożnie i zaczął upiec żywcem na stosie. A potem pożerał, siekał na kawałki kamiennymi toporami, jakby to była pieczeń wieprzowa ...

Dziennikarze telewizyjni patrzyli z przerażeniem, jak dzikusi palili i zjadali swoich kolegów - młode atrakcyjne kobiety, które jeszcze nie zostały matkami.

Wieczorem, gdy kanibale wybrali jeszcze dwóch więźniów na kolację, pluton dowództwa włamał się do wioski i uwolnił zasuszonych od koszmarów sennych, które znajdowały się na kolanach sześciu mężczyzn. Jeden z nich, 32-letni Joe Sullivan, nie odrywając wzroku od małego aparatu, nakręcony, sfilmowany i nakręcony ...Operacja uwolnienia niezakłóconych Yankees prowadzona była przez pułkownika Osvaldo da Costa, który następnie oświadczył:

- Bogu niech będą dzięki, że dotarliśmy w czasie, bo inaczej ci kretyni i półprzytomani byliby pochłonięci, i to wyłącznie z własnej winy! Są one całkowicie ignorowane wielokrotnych ostrzeżeń rządowych z dala od przeklętego Kukambu ostrzegł ich, że tu mieszkają są kanibalami, jak to jest niesamowite, aby usłyszeć na początku XXI wieku. Cóż, dla dwóch bardziej głupich kobiet (świeć ich dusze!) Ich niedopuszczalne frywolność było śmiertelne: oni celowo naruszył ścisłego tabu, że kobiety pod karą śmierci zabroniono udziału w rytualnej gry Elder na świętej instrumentów dętych.

Po pięciu dniach męczącej podróży przez prawie nieprzeniknioną dżunglę, ta lekkomyślna grupa złamała biwak na brzegu rzeki Zhatura. W nocy, sześć tuzinów uzbrojonych w włócznie i pałki, piszcząc z furii kanibali plemienia Wanaka, wziął ich do niewoli.

- pałki bili nas po ramieniu i włócznie nożem w plecy, jadąc w jakimś dużym baraku, o godzinę drogi od naszego obozu - powiedział inżynier dźwięku Adam Mondalli. "Usłyszeliśmy dzikie chaty dzikusów, którzy krążyli wokół czegoś w niezrozumiałym dialekcie. Zauważyłem tuzin portugalskich słów i zdałem sobie sprawę, że chcą nas wypuścić.

Może to się zdarzyć: dzicy wolał nie kolidować z białej, ale obie kobiety, operatorzy Kendra Bell i Cassie Hond- Gren, 24 i 26 lat, sami decydować o swoim losie i skazana na straszną śmierć sześciu mężczyzn, pokazując Defiance wódz plemienia kanibali.

Grupa jest bardzo szczęśliwa. Podczas gdy dzikusy wybrały dwóch mężczyzn, którzy mieli powtórzyć los niefortunnych dziewcząt, uzbrojeni po zęby komandosi rzucili się do wioski i uwolnili Amerykanów.

"Bardzo się spieszyliśmy, aby znaleźć tych nieszczęśników", powiedział dzielny pułkownik da Costa. - Zdając sobie sprawę, że ci głupcy pojechali głęboko do wioski w kierunku wioski Wanak, zrobiliśmy dwudniowy marsz. Późno przynajmniej przez godzinę kanibale zjedzą jeszcze dwa.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top