Jak zaskoczyć swoje ulubione romantyczne pomysły, najlepsze w Internecie

Załóżmy, że czekasz na niezapomniane wydarzenie lub po prostu chcesz sprawić przyjemność ukochanej osobie. Co możesz wymyślić? Jak go zaskoczyć?Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do romantycznych wieczorów przy świecach, miłosnych wiadomościach SMS, pocztówkach i innych tradycyjnych niespodziankach. Od dawna nie byliśmy zaskoczeni koszulkami i plakatami z naszym wizerunkiem. Wszystko jest nudne i znów brakuje czegoś nowego, niespotykanego. Również nasi krewni - chcę nowych uczuć i emocji. Spróbujmy je stworzyć!

Chcę podzielić się z wami kilkoma romantycznymi pomysłami. Mam nadzieję, że pomogą komuś zaskoczyć bratnią duszę i dostarczyć wiele przyjemnych emocji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Idea 1. Wychodzisz z pracy i po drodze do domu decydujesz się uczynić swoją ukochaną żonę niespodziewanym prezentem - kup sobie bukiet

Jak zaskoczyć swoje ulubione romantyczne pomysły, najlepsze w Internecie
kwiaty. Idź do kwiaciarni i kup osiem żywych róż i jednego sztucznego (zwykle są one również sprzedawane w kwiaciarniach). Sprzedający musi zorganizować bukiet w taki sposób, aby nie można było natychmiast zauważyć sztucznej róży. Wewnątrz umieszczasz notatkę, w której jest napisane: "Kochanie, będę cię kochać, dopóki nie spadnie ostatni kwiat w tym bukiecie!" Kiedy kochana osoba zobaczy, że jedna róża jest sztuczna, będzie miło zaskoczona.Idea 2. Cukierkowy podarunek. Taki słodki może być przedstawiony osobie w dniu jego urodzin lub innego święta. Jeśli wiesz, czego potrzebuje Twoja ukochana, niespodzianka będzie przyjemna dwa razy. Kup kawałek Whatmana, złóż go w tubę.

Wewnątrz prezenty: maszyna do golenia, odświeżacz powietrza w samochodzie, notatnik z długopisem, pasek (dla mężczyzn), perfumy, kosmetyki, pierścionek, torebka, kolczyki (dla kobiet). To, co tam umieścisz, zależy tylko od twojej wyobraźni i środków. Jeśli zdecydowałeś się na taki prezent dla dziecka, możesz umieścić w nim słodycze, książki, naklejki, zabawki. Po tym zawijasz papier Whatman w papier prezentowy, zawiązujesz go pięknymi wstążkami na boku, okazuje się, że to coś w rodzaju cukierka. Możesz na nim umieścić napis: "Cukierki dla ukochanego męża / żony / córki".

Idea 4. "1. miejsce". To zaskoczenie najlepiej zrobić w rocznicę ślubu lub innej pamiętnej daty, co oznacza dla was bardzo wiele. W sklepie musisz kupić filiżankę lub medal. Oczywiście nie ze złota. Poproś mistrza, aby wygrawerował inskrypcję typu: "Zwycięzca, który zajął pierwsze miejsce w moim sercu". Takie zaskoczenie jest najbardziej odpowiednie dla mężczyzn.

Idea 6. Bukiet od przechodnia. Wstępnie przygotowany passer. Jeśli znasz trasę, przez którą twoja połowa idzie do pracy, ten pomysł jest dla Ciebie. Negocjujesz z przyjaciółmi, których twój kochanek nigdy nie widział. Ludzie powinni być w określonym miejscu o określonej godzinie. Kup kilka bukiecików kwiatów, dołącz do nich notatki z deklaracją miłości. Idealnie powinno tak być. Faworyt idzie do pracy lub wraca z niej, po drodze przybywa nieznajomy i daje bukiet. Ona, zaskoczona, kontynuuje, po chwili drugi nieznajomy podchodzi do niej z bukietem ... I tak dalej. Ilu bukietów i nieznajomych będzie od ciebie zależało.

Romantyczne pomysły nie są indywidualne. Wszystko zależy od twojej wyobraźni i chęci zadowolenia twojego partnera!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top