Jak zarabiać w swoim ogrodzie

43-letni Yu V. V. Iwanow za letnie plany zarobienia dobrych pieniędzy z każdej setki. Sekret Jurija Wasiljewicza polega na tym, że w pełni wykorzystuje możliwości ziemi i osiągnięcia nauki o selekcji, innowacje w technologii rolniczej, a on sam jest dość sprytny.Część rodziny z wczesnej wiosny mieszka w kraju, w rodzinie jest dziewięcioro dzieci. Sezon zaczyna się od tego, że ramy wszystkich pięciu szklarni pokryte są filmem. I to nie jest z tworzywa sztucznego, choć jest to tańsze, a PVC - jest silniejszy, to jest o 4 lata z gwarancją i zadaszonym szklarni już 8 lat, i bez zdejmowania zimę. Szwy i ściany promieni cieplarnianych - wynalazek prowadząca: ścianka folii na górze, jak i folii do montowania na dwóch poziomych walców jeden nieznacznie nad drugim w odstępie 3 cm zabezpieczone folii drewniane klamerek .. Ani stojaków, ani gwoździ.

Jak zarabiać w swoim ogrodzie

Nigdy nie kupuj tanich nasion Iwanowa, a nieznane, nierafinowane powoli, po raz pierwszy na próbę. Roślin tylko wtedy, gdy traktowane stymulanty wzrostu, większość roślin rosną przez sadzonki. Sam nauczyłem się wytwarzać biohumus. Z każdego metra kwadratowego nie zbierana jest żadna plon.

Nie jest tajemnicą: teraz jest łatwiej produkować niż sprzedawać. Pomaga to w dobrej reputacji firmy rodzinnej. Pod względem jakości i ceny produkty Ivanov są poza konkurencją. Zeszłej jesieni wiele Nizhny Novgorod musiało dosłownie zamarznąć na lokalnej wystawie, podziwiając bukiety Iwanowskich.

Oczywiście nie tylko Niżny Nowogród ma tak ciężko pracujących, przedsiębiorczych i zręcznych ogrodników. Słuchaj, może masz takich sąsiadów? A może podzielenie się swoimi sukcesami nie jest grzechem?

Agril czy film?

Jak zarabiać w swoim ogrodzie


Słyszałem opinie właścicieli ciężarówek na temat materiałów na pokrycie. Any: good, and not very. Oto moje obserwacje. Siewam marchewkę na dwóch łóżkach. Jedną pokryto agrilem, drugą folią. Pogoda w maju, wiesz co to było - zimne i wilgotne. Tak więc w ogrodzie pod pędami filmowymi pojawiły się dni 7-10 wcześniej niż pod agrilem. I wydaje mi się, że zrozumiałem, o co chodzi. Agril zatrzymuje ciepło do sucha. Mokry po deszczu aktywnie odparowuje wilgoć, chłodząc glebę i nasiona. Opóźnili się więc wraz z kiełkowaniem i rozwojem rośliny. Film, mimo że nie utrzymuje dobrego ciepła, nie pozwala na ucieczkę wilgoci, która, kondensując pod folią, sama wytwarza ciepło. Zdecydowałem się połączyć oba materiały. Zasiejcie nasiona ogórków (a wcześniej ich nie moczyć), wylewam je dobrze, przykrywam agrilem i pokrywam folią. Nasiona zaczęły rosnąć trzeciego dnia. Czwarty wysiadł. Mam siedem odmian ogórków. Nasiona zbiorów różnych lat, więc żywotność nasion nie powinna być brana pod uwagę.

Właściwie wszystko możesz sam sprawdzić. Rzuć na nagie ciało agril, pozwól kilka warstw, będzie cieplej. Biegnij pod deszczem. Jak? Jednak nie należy długo czekać na przeziębienie. A jeśli rzucisz film przez agril, pozwól mu padać i wietrze.

Tutaj w rzeczywistości i wszystkie refleksje. Chcę też dodać. Czasami słyszę, że niektórzy ludzie pokrywają cieplarnię agrilem. Zastanawiam się, dlaczego?

To jest interesujące:
 • Jak zarabiać w swoim ogrodzie
  Zupa selerowa do odchudzania
 • Jak zarabiać w swoim ogrodzie
  Polityka prywatności
 • Jak zarabiać w swoim ogrodzie
  Seler do odchudzania
 • Jak zarabiać w swoim ogrodzie
  Zastosowanie cebuli indyjskiej w medycynie ludowej
 • Jak zarabiać w swoim ogrodzie
  Ogród na torfowiskach
 • Jak zarabiać w swoim ogrodzie
  Czy mogę schudnąć z imbirem?


Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top