Jak zarabiać pieniądze na aukcji e-bay

Kupowanie sprzętu na aukcji internetowej jest jak łatwy sposób na wzbogacenie się.

Ostatnio popularne stały się odtwarzacze MP3 z pamięcią flash. To zrozumiałe: rzecz jest niewielka, kompaktowa, stylowa, wygodna. Nie starych graczy z kasetami i dyskami. Postanowiłem więc obserwować sytuację z graczami na światowej aukcji eBay.Po spędzeniu około godziny w Internecie dowiedziałem się, że bardzo tani gracze są sprzedawani z Ameryki i krajów azjatyckich (Malezja, Chiny, Korea itd.). Jednak koszty przesyłki są o wiele większe i znacznie trudniejsze do zapłacenia dla sprzedawców azjatyckich (przy użyciu PayPal i innych popularnych metod płatności).

Postanowiłem więc kupić na niemieckiej aukcji www.eBay.de

Szukaj postanowił wieczorem, tk. w tej chwili najbardziej kończące się aukcje.

Przychodzę o 20.00 na www.eBay.de Wpisuję w wyszukiwarkę nazwę partii, jest wiele stron. Stopniowe wprowadzanie dodatkowych parametrów dotyczących ceny, marki, charakterystyki gracza itp. Zawęża zakres wyszukiwania do kilkudziesięciu partii, kończąc w ciągu najbliższych kilku godzin. Zaczynam je przeglądać szybko, zamykając niepotrzebne (nie podobał mi się ranking sprzedawcy, cena, metody płatności, odtwarzacz itp.) I dodawanie MYeBay do moich ulubionych. Przez 20 minut wziąłem 8 dobrych partii. Kolejne dwie partie kończą się na 23 i 31 minut. Wychodzę z Internetu, kładę się na kanapie, oglądam telewizję. Po 20 minutach dzwoni budzik, idę do sieci, patrzę na sytuację. Cena dla obu graczy wzrosła za bardzo. Nie podobają mi się takie koszty. To smutne ... ale wciąż mam sześć partii w magazynie! Aukcje następnych trzech graczy kończą się prawie w tym samym czasie, w odstępie półtorej minuty. Znów opuszczam sieć, idę do kuchni, kładę czajnik.Za pięćdziesiąt minut jestem połączony. Cena pierwszej partii znów mocno wzrosła, nic, zamknij okno, po minucie kończy się drugi. Otwieram 2 strony, jedną z dużą ilością, a drugą z polem zakładu. Pierwsza aktualizacja co 10 sekund, patrzę na postęp licytacji. Przez 20 sekund przed końcem przerywam ostatni zakład o 1 euro, aktualizuję stronę z rhinestone, nikt nie przerywał, potem przez 5 sekund przed końcem robię stawkę czekową, za kolejne 1,05 euro. Licytacja się skończyła, przyszedł list z gratulacjami, gracz wygrywa za bardzo dobrą cenę.

Sprzedający ma przyzwoitą ocenę (930, dodatnia 99,8%). Dlatego idę do listy jego towarów. Po 2,5 godziny kończy się ta sama partia. Decyduję się wygrać. Wygrywam bez problemów po jeszcze niższej cenie. Piszę list do sprzedawcy, gdzie zadaję pytanie dotyczące płatności za pośrednictwem PayPal, usługi spedycyjnej i połączenia dwóch graczy w jednym pakiecie. Wysyłam i idę spać.

Następnego dnia przychodzi list, który mówi, że możliwe jest zjednoczenie dwóch partii bez problemów, będzie mógł przyjąć płatność przez PayPal i wysłać paczkę za pośrednictwem deutschepost. Wszystko mi odpowiada. Idę do centrum WM, przekazuję niezbędną ilość do portfela WM.

Następnie za pośrednictwem strony www.wm2pp.com przelewam pieniądze na e-mail sprzedawcy sprzedającego. Sięgnij po 20 minutach. Wieczorem otrzymałem list od sprzedawcy, powiedział, że pieniądze pochodziły a następnego dnia będzie on wysłać paczkę. Świetnie. Jak obiecał, następnego dnia wysyła list ze skanerem paragonów o wysłaniu paczki. Miło z nim pracować, wszystko jest szybkie i jasne.

I policz, ile możesz zarobić, wykonując 3-5 transakcji miesięcznie. Kilka dni zawracania sobie głowy, otrzymasz zysk znacznie wyższy niż średnia pensja obywatela Rosji! To bardzo proste, a ty też możesz to zrobić! Nie potrzebujesz tutaj dużego doświadczenia. Możesz zacząć już teraz. Przyjdź na www.eBay.com i spróbuj! Jestem pewien, że każdy, kto chce zarobić, na pewno odniesie sukces. Uwierz w siebie, a szczęście nie odwróci się od ciebie.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top