Jak zainstalować wtyczkę w grze

Wtyczki zapewniają możliwość uzupełnienia gier o różne opcje. Na przykład są takie, które pozwalają słuchać muzyki podczas grania na PSP. Jak je zainstalować?Będziesz potrzebować

Instrukcje

 • Zainstaluj zmodyfikowane oprogramowanie na PSP, aby uzyskać możliwość instalowania wtyczek w grach. Sprawdź obecność folderu na karcie pamięci o nazwie Seplugins w katalogu głównym konsoli PSP. Jeśli nie istnieje, utwórz ten folder, aby przejść do folderu głównego karty pamięci.

  Zapisz wtyczkę w jednym lub kilku plikach konfiguracyjnych, aby zainstalować wtyczkę w grze.
 • Utwórz plik game.tst, aby zainstalować wtyczki w grach i programach homebrew podczas korzystania z jądra 3.XX. Zapisz plik konfiguracyjny GAME150.TXT dla programów korzystających z jądra 1.50. Zapisz plik konfiguracyjny POPS.TXT dla gier na platformie PSone i plik Vsh.txt dla menu Xmb, aby wstawić wtyczkę do gry. Pliki konfiguracyjne znajdują się w tym samym folderze, co Seplugins. Jeśli w tym folderze nie ma plików konfiguracyjnych, należy je utworzyć ręcznie, aby zainstalować wtyczki w grze.


 • Napisz ścieżkę do wtyczki w tym formacie: ms0: /Seplugins/name_plagina.prx. Aby zainstalować kilka wtyczek, napisz ścieżkę do każdego z nich, zaczynając od nowej linii.
 • Otwórz plik Game.txt, dodaj do niego następujące wiersze: ms0: /SEPLUGINS/plugin1.prx i linię ms0: /SEPLUGINS/plugin2.prx, aby ustawić dane wtyczki w grze. Zapisz zmiany i zamknij plik. Dołącz wtyczki, po ich skopiowaniu i przepisaniu w plikach konfiguracyjnych. Przejdź do pozycji "Wtyczki".
 • Następnie przejdź do menu odzyskiwania, ustaw wartość Enabled obok tych wtyczek, które chcesz włączyć. Wyjdź z tego menu za pomocą polecenia Exti. Aby wyłączyć wtyczkę w tym menu, wybierz polecenie Wyłączone. Sprawdź pliki konfiguracyjne, jeśli wtyczki nie wyświetlają wtyczek w Twojej wtyczce, możesz mieć błędy podczas wypełniania ścieżki lub podać nazwę pliku.

  Powiązane artykuły

  Poprzedni

  Następna

 • Top Top