Jak wywołać konsolę Xenus

Jak wywołać konsolę Xenus

Sponsor placement PG Related Articles „Jak wyświetlić xenus konsoli” Jak otworzyć konsolę gry Mafia Jak wpisać kod aktywacyjny dla Kaspersky Jak wpisać kody w conter Strike
Rozpocznij grę. W Xenusie konsola rozpoczyna się od naciśnięcia tyldy, jednak nie jest to zaletą wszystkich wersji gry. Kliknij "

"Aby zadzwonić do konsoli. Jeśli nic się nie dzieje, spróbuj zmienić układ klawiatury i naciśnij ten klawisz ponownie. Może to wynikać z faktu, że Twój układ nie obsługuje tej postaci.

Jeśli konsola w grze Xenus nie zaczyna się od tyldy, a dzieje się tak w większości przypadków, wprowadź dodatkowe ustawienia. Kliknij skrót do gry prawym przyciskiem myszy na pulpicie. Wybierz "właściwości" w menu kontekstowym i otwórz przegląd folderu, do którego odnosi się ten skrót. Możesz również przejść do niego w katalogu gier lub plików programu na dysku lokalnym, jeśli pamiętasz folder, w którym zainstalowano pliki gry.Rozpocznij grę. Spróbuj ponownie wywołać konsolę, naciskając tyldę. Spróbuj nacisnąć ten przycisk w różnych trybach gry. Jeśli nadal się nie pojawia, spróbuj powtórzyć sekwencję i ponownie sprawdzić wynik. Jeśli nie ma zmian, wersja gry po prostu nie obsługuje wywołania konsoli.

Użyj programu Art Money, aby poprawić niektóre wartości w grze Xenus. W tym celu w procesie wyboru prowadzenia gry, wprowadź wartości wyszukiwania, które chcesz zmienić, a następnie zastąpić go w grze (spadek lub wzrost naturalny sposób), odznacz wyniki wpisując nową wartość, i tak długo, jak nie będzie miał jedną linię . Zmień wskaźnik w następnej kolumnie, wejdź do gry i zapisz.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top