Jak wybrać procę na lato

Czekamy na lato, kiedy będzie można chodzić z dzieckiem przez wszystkie dni. A tu, przed matkami, pojawia się pytanie: "Jak wybrać idealnego procę na lato?"Jednak tylko ten problem jest trudny do ograniczenia - następują inne: "Jaka jest kompozycja?", "Jaki rozmiar?", "Jaki rodzaj uzwojenia zastosować?" Itd. Dlatego odpowiadając na pierwsze pytanie, dotkniemy następujących.

Jak wybrać procę na lato

Chustka do podciągania Ellevill «Paisley Lenen Ink»: 50% bambusa, 50% lnu

Idealny materiał na letni nosidło

Po pierwsze, ważna jest kompozycja tkaniny. z którego powstaje proca dla noworodków. "Zawiesia" to zawiesia z lnem, jedwabiem, tassosem (dziki jedwab), konopiami, bawełną i bambusem.

Jedwab ma dobrą higroskopijność, wytrzymałość i wytrzymałość, jest przyjemnie zimno w upalne dni, jest bardzo odpowiedni dla dzieci podatnych na alergie i wysypki skórne. Ale dla najmłodszych nie zaleca się Tussa (dzikiego jedwabiu).

Konopie są na początku "trudne do trawienia" w uzwojeniu, ale szybko stają się bardzo miękkie. Ponadto jest dobrze dmuchany, tylko w przypadku ciepła gęstość tkaniny nie powinna przekraczać 220-250 g / m2.

Bambus. dzięki specjalnemu przeplataniu włókien ma "właściwości oddychające" i higroskopijność, a także utrzymuje chłód, chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym. Tkaniny wykonane z bambusa są znacznie bardziej miękkie niż bawełna lub len. Chusty bambusowe są idealne dla noworodków, ale wymagają ostrożnego nawijania. Bambusowe klony są cienkie, płynne, przyjemne i chłodne, a bambusowe klapy są duszące i cieplejsze.Rozmiar letniego chusta-skarbu

Po drugie, należy zwrócić uwagę na wielkość (na chusty-skarpety): aby nie owijać się ciepłem w kilku warstwach materiału, nie będzie zbyteczne uczyć się nawijania na krótkie chusty (najbardziej odpowiednie rozmiary to 2-3-4). Jednakże, jeśli absolutnie nie możesz się obejść bez długiego szalika, to uprzywilejuj najdelikatniejszy i spokojnie potrząśnij krzyżem w kieszeni. Tylko nie zapominaj, im cieńszy szalik, tym ostrożniej powinno być nawijanie. I lepiej wybrać tkaniny o splotach reliefowych, aby ich wytrzymałość zastąpiła grubość i zapewniła dobre podparcie.

Z uzwojeń można polecić taki prosty krzyż, krzyż z ósemki. prosty krzyż na biodrze, krzyż na kieszeni z luźnymi nadprożykami, kangur, jednowarstwowe, ścięte uzwojenia, prosty plecak, robin.

Dobrym rozwiązaniem na lato będzie aqua-sling, a przy okazji możesz bezpiecznie wytrzymać lot, wspierając dziecko dłońmi. Zakup aqua-chusta znacznie uratuje budżet rodzinny, który możesz bezpiecznie spędzić, na przykład kupując zabawki do kąpieli. co będzie interesujące w zabawie z dzieckiem na morzu lub w basenie. Chusta aqua nie jest przystosowana do chodzenia, ale jest to najlepsza opcja dla łatwego noszenia i noszenia do kąpieli z dzieckiem.

Ważny jest również kolor procy

Po trzecie, w odniesieniu do koloru. następnie, zgodnie z prawami fizyki, ciepło jest wygodniejsze w lekkim temblaku, a nie w ciemnym.

Jakie rodzaje procy są dobre dla ciepła?

I podsumowując to, co zostało napisane, chcę zaznaczyć, że wybór temblaka na lato jest indywidualnym wyborem, który możesz zrobić, koncentrując się tylko na sobie i dziecku.

Powiązane tematyPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top