Jak wybrać odpowiednie buty 1

Niemal każda nowoczesna osoba, dziecko, chłopak czy dziewczyna, wie, jak źle niewłaściwe buty mogą zepsuć nastrój i dobre samopoczucie. A mowa w tym przypadku dotyczy nie tylko piękna czy stylu, ale także, co ważne, zdrowia nóg. Niewłaściwy rozmiar, podobnie jak kształt pary, nawet jeśli jest najpiękniejszy, grozi, że buty, buty lub buty są skazane na ciągłe gromadzenie kurzu na odległej półce szafki.Jak wybrać odpowiednie buty 1

Jak wybrać buty

Gdzie najkorzystniej kupować buty?

Wybór w Internecie jest znacznie większy niż w centrach handlowych w Twoim mieście, a ceny są bardziej przyjemne. W przypadku braku możliwości dopasowania obuwia na przestrzeni World Wide Web, należy traktować podwójną odpowiedzialność, starannie mierząc stopę i porównując rozmiary z danymi wskazanymi na stronie sprzedaży obuwia.

Jak wybrać odpowiednie buty 1

Gdzie kupić buty

Siatka wymiarowa

Ludzie, z reguły, znają swój konwencjonalny rozmiar stopy, który kieruje się wyborem butów. Jednak nie można polegać wyłącznie na tej liczbie. Na przykład Stany Zjednoczone i Europa mają siatki o różnych rozmiarach, ponadto nawet różni producenci w jednym kraju mogą różnić się wielkością obuwia. Kluczowym przewodnikiem udanych zakupów online powinny być osobiste, prawidłowo wykonane pomiary stóp.

Jak prawidłowo zmierzyć nogę

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby kupować buty online, stała się prawidłowa - to poznanie stopy. W przeciwieństwie do wyboru sukienki lub bluzki, gdy błąd 1 cm jest mało prawdopodobne, aby radykalnie zmienić ogólne wrażenie, niezwykle ważne jest, aby zakup obuwia był jak najbardziej dokładny.

Jak wybrać odpowiednie buty 1Jak zmierzyć stopę

Optymalne do mierzenia stopy po południu, wtedy stopy są już trochę zmęczone, więc najprawdopodobniej są lekko spuchnięte. Będziesz mieć więcej szans, że kupiona para nie okaże się przytłaczająca, pocierająca lub naciskająca.

Co musisz zmierzyć

Będziesz potrzebował pustego arkusza papieru, na który postawisz bosą stopę, a następnie narysujesz kontur ołówka. Staraj się trzymać ołówek tak prosto, jak to możliwe, tak aby linia nie przecinała "pod stopą" lub z dala od niej. Narysuj kilka prostych linii wzdłuż najbardziej widocznych punktów. Następnie zmierz odległość od tych linii. Jest to długość i odpowiednio szerokość stopy.

Jak wybrać odpowiednie buty 1

Co musisz zmierzyć

Jeśli planujesz nosić skarpetki do butów, to znaczy, że jest to kwestia modeli zimowych, sportowych lub turystycznych, to najlepiej jest mierzyć od razu w palcach. Nawiasem mówiąc, obie nogi tej samej osoby nie są takie same, więc musisz zmierzyć oba. Kupując buty, zawsze skupiaj się na stopie, która jest większa. Korzystając z elastycznego centymetra, należy określić obwód jaj w najszerszym możliwym miejscu. Odbywa się to również dla obu nóg. Jest to konieczne, gdy wybierzesz buty lub buty z wysoką bootleg. Byłoby miło trzymać się własnych pomiarów, że zawsze będą z tobą.

Określanie rozmiaru butów

Z najwygodniejszej pary butów zdejmij wkładkę, a następnie zmień ją. Zwróć szczególną uwagę na to, że wkładka jest o 10-15 milimetrów dłuższa niż twoja stopa. To się nazywa dodatek funkcjonalny. Zwykle, w chwili określania rozmiaru, przyjmuje się zwykle, że wynosi 10 milimetrów, ponieważ jest to wartość średnia. Jest to rozmiar wkładki, najprawdopodobniej i wskazany w tabeli rozmiarów w sklepach internetowych. Takie informacje można znaleźć w sekcji "Tabela rozmiarów" elektronicznej platformy transakcyjnej.

Jak wybrać odpowiednie buty 1

Określanie rozmiaru butów

Niektóre aspekty prawidłowego wyboru butów

Konieczne jest dokładne przestudiowanie opisu towarów, dostępnego na stronie internetowej sklepu. Oprócz standardowych informacji o rozmiarach, niezawodne sklepy próbują określić parametry konkretnego modelu, to znaczy wysokość platformy i pięty, a także wysokość i obwód nogi. Musisz porównać te wymiary z własnymi.

Jak wybrać odpowiednie buty 1

Właściwy wybór butów

Aby prawidłowo wybrać buty, należy skupić się nie tylko na wskaźnikach wyglądu i jakości. Szczególnie ważne jest ustalenie odpowiedniego rozmiaru i wybór modelu, który będzie dla Ciebie wygodny.


Jak wybrać odpowiednie butyPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top