Jak wybrać bukiet panny młodej

Jak wybrać bukiet

Kwiaty w dniu ślubu powinny być wyjątkowe, zwłaszcza bukiet ślubny. Żywe kwiaty są zawsze piękne, a każdy bukiet, obdarzony od serca, będzie wspaniałym dodatkiem do twojej sukienki. Ale ten bukiet ślubny jest wyjątkowy. W salonie bukiet stanie się wierszem dedykowanym tylko Tobie. Możesz być pewien - z taką dekoracją będziesz się oprzeć; Takiego piękna już nie będzie. W końcu bukiet ślubny to wykwintny, ekskluzywny, niepowtarzalny detal Twojej wakacyjnej toalety. Zapamiętacie to całe swoje życie, a nawet zachowacie je w swojej naturalnej postaci. Aby jednak zachować poprawność, najpierw trzeba wybrać go poprawnie.Zgodnie z tradycją, pod koniec wykluczenia bukiet ślubny jako symbol długiego i szczęśliwego życia powinien zostać wybrany i przedstawiony pannie młodej przez pana młodego. Ale dzisiaj bardzo trudno jest to zrobić samodzielnie. Bukiet panny młodej ze zwykłej kolekcji tych samych kolorów przerodził się w skomplikowany projekt, którego nie może wykonać każda profesjonalna kwiaciarnia. Profesjonalne kwiaciarnie oferują wiele opcji do bukietów ślubnych i trudno je wybrać. Aby bukiet idealnie pasował do oblubienicy, musi szeptać ukochanej w uchu niektóre z subtelności swojego wyboru. Wybierając kwiaty na wesele, traktuj tę firmę poważnie i odpowiedzialnie.

Przed pójściem do kwiaciarni lub kwiaciarni osobistej należy ustalić według swojego budżetu ślubnego, dla którego chcesz zrobić kwiaty? Musi to być bukiet ślubny, boutonniere dla pana młodego może, kolory włosów lub nakrycia bride bukiety rodzice i krewni, dekoracja sali bankietowej, kwiatowy ślubny ścieżki. Określ maksymalną kwotę, jaką chcesz wydać na to wszystko.

Nie kupujcie ślubnego bukietu ani aranżacji ślubnej w najbliższym namiocie. Tam nie znajdziesz uwagi i profesjonalizmu. Bukiet będzie standardowy. Aby utworzyć bukiet, nie należy go owijać w papier do pakowania, jest to bardziej skomplikowane. Na pierwszy rzut oka można zaoferować atrakcyjniejszą opcję, ale w rzeczywistości kwiaty mogą być nieświeże, a sam bukiet się rozpada. Bukiet jest zbierany tylko z tego, co jest już dostępne.

Jeśli ich ślubu chcesz być uosobieniem i elegancji, jeśli chcesz ozdobić święto świeżych kwiatów, które będą cię zadowolić więcej niż jeden dzień, nawet jeśli czujesz zadatki utalentowanego kwiaciarni, to lepiej zwrócić się do profesjonalną poradę co najmniej.

Zamawianie odbywa się lepiej 2-3 tygodnie przed ślubem - dzięki temu kwiaciarnia będzie mogła odebrać wszystkie potrzebne materiały. Czasami mistrzowie muszą zbierać bukiety na kilka godzin przed ślubem, ale z kwiatów, które były w salonie.

Konieczne jest znalezienie kwiatów na bukiet weselny po tym, jak panna młoda dokładnie określiła styl zbliżającej się uroczystości, wybrała sukienkę, nakrycie głowy, ozdoby. W końcu bukiet ślubny powinien idealnie pasować do sukienki panny młodej, z dodatkami, z zasłoną lub kwiatowym wiankiem na głowie. Trzeba też zastanowić się, jakie kwiaty woli panna młoda, charakter, wysokość, kolor włosów i oczu, domniemany makijaż, włosy.

Pan młody może zamówić boutonniere - jest zbierany z tych samych kwiatów, co bukiet panny młodej. Jeśli chcesz zrobić kilka naprawdę przyozdobiona oblubienica, połączone nie tylko z jej strój, ale również z bukietem panny młodej, trzeba omówić z góry dokładnie, które kwiaty oblubienica chciałby dostać od swojego faworyta w tym uroczystym dniu.

Ta kwiaciarnia nigdy nie zapominać, że bukiet panna młoda będzie nosić przy sobie przez cały dzień, więc zapytać, czy masz alergię na niektóre rośliny, co pachnie jesteś przyciągany, a które są nieprzyjemne, a nawet marka została wybrana do tego dzień duchów. Wybierając bukiet ślubny, należy wziąć pod uwagę możliwą reakcję alergiczną na zapach lub pyłek niektórych roślin. I chociaż w kwiaciarniach cała "niebezpieczna flora" jest specjalnie przetworzona tak, że nie ma zapachu, warto jest być bezpiecznym w tak znaczący dzień.Bukiet ślubny - atrybut szafa z którego narzeczona pojawi się przed wszystkim zaproszony trakcie małżeństwa odbędzie się przed konwoju ślubu, wprowadź miejsce, gdzie uroczysty obiad, gdy goście są w kolejce do drzwi, ustalania jego uwagę na nowożeńców. I, oczywiście, młodzi zawsze pozostaną odciskani na filmie.

Jakiego rodzaju panna młoda ma garnitur do bukietu?

Bukiet powinien być piękny, ale jednocześnie idealnie pasuje do figury, wzrostu panny młodej i jej stroju. W większym stopniu na wybór bukietu wpływa prawdopodobnie wzrost panny młodej. Miniaturowa panna młoda najlepiej nadaje się do małej okrągłej bukieciki na portbuetette. Wysocy i harmonijni kwiaciarni radzą wybrać bukiety płynące - "wodospad", "kropla" lub "mufka", które podkreślą godność figury, wysoki wzrost i smukłą talię.

Strój i bukiet

Scepter "bukiet" ("różdżka") z kwiatów o długich prostych łodygach najlepiej łączy się z garniturem spodni lub suknią ślubną o bezpośredniej sylwetce.

Do klasycznego stroju z bujną spódnicą odpowiedni jest przepływający bukiet. Jeśli strój jest krótki i wąski, mały bukiet zwykle dobrze wygląda na tle. Z kombinezonem spodni doskonale łączącym bukiet-berło. Ekstrawagancka panna młoda, która wybrała na uroczystość jasną sukienkę o nietypowym stylu i kolorze, potrzebny jest ten sam ekstrawagancki bukiet. Romantyczna osoba, która preferuje skromne pastelowe kolory, pożądane jest, aby wybrać bukiet w tym samym stylu. Kompozycja kwiatowa musi pasować do tkaniny sukni panny młodej. Kamelia i hortensja z błyszczącymi liśćmi będą wyglądać wspaniale na tle brokatu i satyny, a białe róże o niewielkich rozmiarach będą uzupełnieniem koronek i falbanek z lżejszych tkanin.

Rodzaje bukietów ślubnych

Biedermeier jest dziś najczęstszym gatunkiem. Zamknięty na konturze gęstego bukietu panny młodej. gdzie z kolorów różnych odmian lub odcieni złożonych z pierścieni, znajdujących się jeden w drugim. Biedermeier zachowuje swoją świeżość przez długi czas dzięki plastikowej podstawie (portbuketnitsa), w której umieszcza się gąbkę, "oazie" nasyconej wodą. Od czasu do czasu można uzupełnić brak wilgoci. Ten bukiet ma dwustuletnią historię, nie jest zaskakujące, że pierwszy reprezentuje go.

Drop-down - elegancki bukiet pnących roślin i kwiatów o długich łodygach. Po zakończeniu ozdabiania kwiaciarni nad ozdobnym drutem, bukiet przyjmuje postać odwróconej kropli, wodospadu lub łuku. Panny młode są zalecane, aby zachować to nieziemskie piękno dwiema rękami poniżej talii.

Glamelia to ostatni pisk mody florystycznej. Patrząc na ten bukiet, chcę wykrzyknąć: Czy takie są kwiaty. Aby skomponować glazurę, należy rozłożyć kilka kolorów na płatkach i użyć specjalnego kleju do zebrania jednego. Ten cud często składa się z płatków róż, mieczyków lub lilii. I chociaż wykonanie szkliwa-glameli jest drogie, jest to doskonała opcja dla "ekskluzywnych" panny młodej.

Strukturalny - w tym przypadku współczynnik określa asymetria kształtu i różne obszary kwiatów i liści na powierzchni bukietu. Gatunek ten jest uważany za pochodną biedermeier.

Formo-linear - tak techniczna nazwa nie wpływa na skuteczność tego ślubnego bukietu. Tutaj wszystkie wysiłki są ukierunkowane na zapewnienie, że przy pomocy kontrastu form i linii, ich niezwykłe połączenie, w celu osiągnięcia integralności kompozycji. Jednocześnie stosuje się minimum materiału, które jest asymetryczne.

Wegetatywny jest również bardzo stylowy ze względu na jego wyjątkową naturalność. Komponując taki bukiet, kwiaciarnie zwracają szczególną uwagę na indywidualne cechy roślin, ich środowisko naturalne, dążąc do tego, aby kwiaty cięte i zielenie wyglądały tak samo jak w naturze.

Okrągłe, okrągłe, bez nieprzewidywalnych linii i kształtów. Przed takim bukietem wygląda jak doskonała półkula. Często składa się z róż: ściśle dopasowane pąki wyglądają szczególnie bogato.

Balonik - tak, nie dziw się! W Rosji być może nie będziesz w stanie spotkać narzeczonej z kulką kwiatów w twoich rękach, a także w Europie i Ameryce - łatwo. Ta słodka odmiana bukietu weselnego jest wykonywana poprzez przymocowanie łodyg w formie kulistej podstawy. Wstążka może być trzymana w dłoni lub zawieszona na nadgarstku.

I wreszcie kosz na bukiet i bukiet-muftochka - dla miłośników zachwyconych okrzyków i długiego patrzenia za nimi. W pierwszym przypadku kosz kwiatów wylany jest z żywych roślin, na które kwiaty składają oblubienica; w drugim - kwiaty i zieleń są tak połączone, że panna młoda może włożyć dłoń do bukietu, a tym samym ją nosić, co jest znacznie łatwiejsze niż trzymanie bukietu w dłoniach przez cały czas. Co więcej, często do tego rodzaju sukni ślubnej szyć niewidzialną pętlę - w jej panna młoda stawia kwiaty, gdy chce się zrelaksować od nich.

Bukiet-podwajacz

Pod koniec ceremonii ślubnej panna młoda odwraca się do gości i rzuca bukiet, nie patrząc na swoje niezamężne dziewczyny. Z reguły tego, który ma szczęście schwytać bukiet, wkrótce powinien się też ożenić.

Na pierwszy rzut oka nie ma nic trudnego do zrobienia bukiet ślubny. Jednak są tu także sekrety. Bukiet ślubny w krokquette stał się dość popularny ze względu na łatwość bukietu. Pąki kwiatów są przymocowane do plastikowych prętów, co sprawia, że ​​bukiet jest prawie nieważki. Ale bukiety świeżych kwiatów - coś, co jest wystarczająco kruche iw locie, może się rozpaść. Tak, i aby złapać oddzielnie latające głowy kwiatów, portbuketnitsu lub gąbki, namoczone w wodzie, żaden z gości nie może chcieć. Dlatego często sortowane bukiety-duby sztucznych kwiatów. Taki bukiet nie kruszy się, nie zepsuje sukienki, ma symboliczne znaczenie i będzie łatwo złapać i przytrzymać w dłoniach.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top