Jak wejść do klanu - fanklubu

Wejdź na stronę klanu i przeczytaj warunki przyjęcia do grup graczy, przeczytaj i statut społeczności. Oto przykład karty klanu InAttack: "Jesteśmy klanem. Klan nie może "po prostu grać". Każdy klan powinien dążyć do tego, by stać się najlepszym, a następnie przynajmniej jednym z najlepszych. Klan średnich chłopów jest pojęciem niezgodnym z samym znaczeniem tworzenia klanu ".Ale zasady tego klanu: interesy klanu ponad wszystko. Klan ma jasne wewnętrzne zasady, ścisłą hierarchię i dyscyplinę. Każdy wojownik wie, co może i nie może. Klan ma ducha walki i braterstwa. Bez względu na to, jak beznadziejna sytuacja, żołnierze klanu zawsze przychodzą sobie nawzajem na pomoc, zawsze wspierają się nawzajem w trudnym momencie itp. Każdy klan ma własne warunki przyłączenia się do jego struktury. Jeśli ci odpowiadają, postaraj się wprowadzić grupę graczy klanu zbliżających się do ciebie.W tym celu zwykle zaleca się wypełnienie specjalnego kwestionariusza. Na przykład dla klanu Czarnej Mgły wprowadź swoje imię i nazwisko, pseudonim w grze, datę urodzenia. Następnie musisz odpowiedzieć na pytania o to, czy kiedykolwiek grałeś przy pomocy cheatów, czy nadal grasz przy pomocy cheatów. A także musisz określić czas w grze cs.

System zapyta, czy byłeś wcześniej w jakimś dużym klanie, a następnie poprosił o podanie loginu Skype i wyjaśnienie, dlaczego wybrałeś ten konkretny klan. Przygotuj się na kwestie finansowe, np. "Czy jesteś gotowy zapłacić za serwer?".

Wypełnij ankietę i czekaj na decyzję klanu, zabiorą cię do swojego zespołu lub nie. Jeśli zostaniesz zaakceptowany, zacznij grać dla klanu.

Zwykle w hierarchii istnieje hierarchia. Zaczniesz grać dla klanu jako stażysta, słuchać poleceń starszych i uczyć się od nich. Rozwijaj się, a osiągniesz wojownika - pełnoprawnego wojownika w klanie, a następnie weterana. Jest to stary, doświadczony wojownik w klanie, odznaczający się gorliwością i męstwem. Możesz zostać szefem departamentu, a nawet wejść do rady klanu. Odważ się, a ci się uda.Poprzedni

Następna

Top Top