Jak w rzeczywistości obchodzono ślub dla córki sędziego Khakhaleva!

W dziale oceny znajdują się statystyki wszystkich blogerów i społeczności, które znalazły się w głównym rankingu. Ocena blogerów jest rozpatrywana na podstawie liczby stanowisk, które pozostały na górze, czasu znalezienia postu na górze i pozycji, jaką zajmuje.Jednak mit z tym ślubem jest jednym z niewielu, które zostaną całkowicie zniszczone, ponieważ dziś sieć ma zdjęcia z tego ślubu. Po dokładnym zapoznaniu się z nimi każdy czytelnik może wyciągnąć własne wnioski dotyczące tego, czy ten ślub może kosztować przypisane jej pieniądze.
Spoiler: nie!

Córka sędziego Khakhaleva prowadzi maraton w oczekiwaniu na najważniejsze wydarzenie w jej życiu:

Zwróć uwagę na mieszkanie. Powiedz mi, czy wygląda na to, że ci ludzie mogą świętować wesele za dwa miliony dolarów? Tutaj jestem mniej więcej taki sam. przy okazji, o Lexusie:

Jak widać, koszt biżuterii nie może przekroczyć stu lub dwóch, a nie tylko dolarów, ale rubli:

O ile słyszałem, sędzia sam Hahaleva stwierdził, że uważa, nieprzyzwoitych zabaw luksusowy ślub w czasie, gdy rosyjski ludzie akcje spadły tak poważny egzamin w formie busurmanskih podstępów. „Jestem częścią narodu rosyjskiego, a mój święty obowiązek jako sługi ludowej - do dzielenia się z ludźmi i radościach i smutkach, a tam, gdzie to może się zdarzyć!” - jego głowa z jednej strony wyczerpanego gospodarki, rozpacza kobieta w rozmowie z Komsomolskaja Prawda.

Jednak sędzia lekko slukavila, a zupełnie bez luksusu nie było zrobione:

Z drugiej strony: dlaczego człowiek nie może sobie pozwolić, który służył prawu przez całe życie z wiarą i prawdą? człowiek, który dosłownie położył swoje ciało i duszę na ofiarnym ołtarzu wartości sądowych? Przynajmniej wynajęta restauracja na wesele. Nie, sędzia Khakhalev jest obojętny na burżuazyjne ekscesy niegodnego pokoju, więc na uroczystość wydzierżawiła miejską jadalnię numer 15 na ulicy czerwono-mołdawskich partyzantów.

Widok nowożeńców z kotłowni jadalni numer 15:A jednak uważam, że tak szanowana osoba, jak rosyjski sędzia, mogłaby wynająć przynajmniej restaurację. To prawda, sędzia Chakhalev przyjmuje odmienne zdanie na temat tego pytania: "Dlaczego, z powodu pieniędzy, przeszedłem do tego zawodu? Jedyną rzeczą, którą poruszałem w tym momencie, było ścisłe przestrzeganie litery prawa! Jak możesz myśleć o pieniądzach, kiedy powstaje tak wiele nielegalnych osądów? Poza tym zawsze myślałem, że te pieniądze pochodzą od złego. Dlatego w dniu otrzymania pensji zawsze powtarzam: w naszym kraju są ludzie, którzy potrzebują więcej niż ja! Daj im te pieniądze! I tylko wtedy przyjmuję te pieniądze, kiedy moje serce będzie spokojne, gdy zda sobie sprawę, że wokół nas nie ma już więcej pokrzywdzonych! "

Goście wesela są traktowani przy pomocy nadmiernej pracy sądowej:

Według opisów współczesnych, sędzia Khakhalev jest łagodną i spokojną osobą o inteligentnych, ciepłych i nieustannie promiennych oczach. Jest zawsze prosty, bezpretensjonalny i ma bardzo niewiele wymagań lub pragnień. Nie spieszy się, ale jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości, to nie ma dla niej "jutra", jest zawsze "tu i teraz". Po prostu pomaga ludziom, po prostu robi to, czego inni nie byliby w stanie zrobić, i o to właśnie chodzi. Nigdy nie pyta i nie dzwoni, nie planuje ani nie planuje niczego, opiera się tylko na faktach i Konstytucji, która, można rzec, stała się jej podłokietnikiem! Jest bardzo podobny do ognia, który płonie w ciemności, rozświetla wszystko i nie pozwala na zamarzanie naszego serca.

Goście koncertu tańczą do piosenek Soso Pavliashvili, który przypadkiem trafił:

Sędzia Chakhalev jest odbiciem sprawiedliwości i możemy tylko czuć integralność, równowagę i słodki spokój, który system sądowniczy napełnia nasz świat drogimi godnymi synami. W końcu sędzia Khakhalev jest przemienionym i przepełnionym człowiekiem łaski Bożej, który osiągnął absolutne połączenie z Prawem. Wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że od dawna nie jest prawem - jest ponad prawem, ponieważ z ciosów młotkiem sędziego wynika to, czego najbardziej brakuje - Boskiej Miłości i nieskrępowanego światła Prawdy.

Valery Meladze bawi się za kulisami gości uczciwego sędziego.

I, oczywiście, solowy numer Nikolai Baskov dla szczęśliwej panny młodej:

Jak widać, wszystkie ataki na sędziego Hahalevu nie są bezpodstawne, a ona teraz powtarza los Jezusa Chrystusa, który również prowadzi światło prawdy w umysłach niewiedzy społeczeństwa, że ​​spłaty samą niewdzięczność. Od czasów starożytnych staliśmy się tradycja: nie lubią porządnych ludzi, zazdroszczę im czarny niewolnik trochę duszę; zazdrosny o to, że ich twarde serca nie mogą promieniować tą samą szlachetnością. Ile czasu minęło, a ludzie, którzy są tym samym, zostali.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top