Jak utrzymać mężczyznę blisko, chcę się pobrać, chcę się ożenić!

Jesteś atrakcyjny, czarujący, inteligentny, a nawet wiesz, gdzie i jak znaleźć człowieka. Ale z jakiegoś powodu okazuje się, że nie pozostają z tobą długo. Czy chcesz wiedzieć, jak zatrzymać mężczyznę przy sobie? Następnie warto zastosować bardzo proste, udowodnione przez wieki mądrość kobiet i umiejętnie wykorzystywać je w relacjach z ukochanym mężczyzną.Być może najlepiej jest robić to przez nękające, czary, różne środki privyotrynymi i inne czary - są teraz wszelkiego rodzaju wróżbici, czarownicy i babcie, biali i inni magicy, kapłani i medium. każdy z nich stanowczo obiecuje, że tylko jego magia i magia są najpotężniejsze i zdolne do zatrzymania każdego człowieka. Wypróbuj?

Szczerze mówiąc, nie trzeba się spieszyć z tą sprawą, która nie jest tak bezpieczna, jak często są zapewniane przez tych, którzy zarabiają na życie. Stań się najsilniejszym czarodziejem miłości i mądrą babcią, kapłanką seksu i czarodziejką w kuchni, wtedy twój ukochany lub wierny mężulek nigdy nigdzie nie ucieknie. Wystarczy zapamiętać kilka bardzo prostych, wielowiekowych doczesnych mądrości i umiejętnie zastosować je w relacji z ukochanym człowiekiem. I to jest twoje - weź ciepłe, gołymi rękami i rób to, co chcesz. Ale ostrożnie, z umysłem! Wielka siła życia jest zamknięta w kobiecie i musi być używana w rozsądny sposób. Zwłaszcza w oszustwie mężczyzn.

Jakie zasady są tak trudne dla żon i kochanków, które pomagają utrzymać mężczyznę lub kobietę w pobliżu spódnicy lub sukienki? Uprzejmie zapoznaj się, ale ostrzegaj: nie zostawiaj ich w widocznym miejscu, aby twój ukochany także czytał i wie wszystko - każda dziewczynka powinna mieć swoje małe kobiece sekrety i sztuczki.

Zacznij od tego, że nigdy nie zapominasz o tym, aby zaspokoić swoje słabości. Jako grzeczność, nic cię nie będzie kosztować, ale pokój i harmonia zwyciężą między wami, tak drogie w stosunkach między waszymi umiłowanymi, a wasz związek pozostanie nierozerwalny.

Szczęśliwie przeżyli swój wiek, mądre babcie świadomie doradzają: zawsze idź, moja droga, tam, gdzie chce twój muzik! Ale jednocześnie bądź przy zdrowych zmysłach i przyprowadź go w końcu tam, gdzie potrzebujesz. Po prostu, a jednocześnie bez sporów i skandali.

Psychologowie zauważają, że większość mężczyzn jest po prostu satanistką, gdy kobieta im zaprzecza: wtedy nawet najbardziej naiwni mężowie i kochankowie stają się upartymi ogierami. Dlatego zawsze prowadź "polubowną politykę", nie strzelaj do siebie ponad drobiazgi. Bez względu na to, co zaoferował ci mąż, kochanek lub chłopak, powiedz głosem:- Oczywiście, moja droga! Jakie mogą być wątpliwości!

Zawsze jednak rób to, co uważasz za konieczne. Ale nie rób tego demonstracyjnie! Dowiedz się tego, jeśli chcesz, że nie jest to krok od twojej spódnicy lub dżinsów!

Ta rada jest blisko związana z drugą: nigdy nie dyskutujcie z waszym umiłowanym człowiekiem. Jeden z angielskich lordów jakoś mądrze zauważył, że dobrze wychowani ludzie nigdy się nie spierają, a jedynie wymieniają opinie. Co więcej, w ożywionej i gorącej dyskusji z mężczyzną, zwłaszcza jeśli nie jest głupi, nadal będziesz przegrywał. Nawet jeśli ostatnie słowo wciąż jest twoje. Dlatego rób, jak radziliśmy powyżej. Z ostrym głosem odpowiedzieć:

- Oczywiście, moja droga! - nawet jeśli, twoim zdaniem, jest kompletnie nonsensem.

Wiesz, Włosi to sprytni ludzie. Nie bez powodu Papież żyje na Apeninach, narodziło się wielu filozofów, w tym słynnego Machiavellego. Tak więc Włosi mają piękne i bardzo mądre powiedzenie: zawsze mów tylko prawdę, tylko prawdę i tylko prawdę! Jednak nie wszyscy, nie zawsze i nie wszyscy. Smekaete? To tylko nasza sprawa z tobą. Nic dziwnego, że mówią, że kłamstwa mają krótkie nogi. W oszustwie możesz szybko się zdezorientować, tak bardzo, że później nie wyjdziesz.

A teraz pamiętajmy o dwóch KIEDYKOLWIEK! Pierwszy z nich: nigdy nie porównuj swojego mężczyzny z innymi i nie mów:

- Mogłem wyjść za mąż.

Mężczyźni nie wybaczają, a jeśli wybaczą, pamiętają o przestępstwie przez bardzo długi czas. Czy chcesz zepsuć relacje? Nie? Potem pamiętaj o drugiej i NIGDY - staraj się nigdy nie zaprzeczyć ukochanej osobie w seksualnych przyjemnościach i grach, nawet jeśli nie masz ochoty na seks. I kusić go, ciągle uwodzić, jak gdyby jeszcze zdobyć człowieka i przywiązać go do niego. W ten sposób pozbędziesz się wielu kłopotów. Oczywiście, w krytycznych dniach pojawiają się trudności, ale dziwaczny kobiecy umysł, a wtedy coś pojawi się. Czy tak nie jest?

Nie należy zapominać o tym, że mężczyźni kochają kobiety tak samo, jak mówią im miłe słowa: powiedz ukochanemu, że go kochasz, że jest najpiękniejszy, najbardziej pożądany i najlepszy na całym świecie. To starożytna i absolutnie bezproblemowa kobieca konspiracja - czary, działająca bardziej poprawnie niż jakikolwiek medium, magicy i babcie. Faceci z niego są pijani jak z wina i wpadają w trans miłości, taki jak hipnoza. Bardziej niż ktokolwiek inny, oprócz ciebie, nie są już potrzebne w życiu. I inspirujesz, inspirujesz - powrót w postaci różnych materialnych i niematerialnych dóbr nie będzie się przedłużał. Jest sprawdzany przez tysiąclecia i jest gwarantowany. Po prostu spróbuj.

Mężczyźni lubią komplementy, chociaż je ukrywają. Na Wschodzie mówią: pochlebstwa nigdy nie są niegrzeczne! Powiedz mu, że jest najpiękniejszy, inteligentny, silny, utalentowany, odnoszący sukcesy, atrakcyjny seksualnie i tak dalej. Przemawiaj do ludzi z komplementami każdego dnia lub przynajmniej co drugi dzień.

Czyniąc to, nie zapomnij o tym, by wychwalać męża lub kochanka dosłownie za wszystko, co zrobił. Im więcej pochwał, tym więcej pochlebstw i komplementów, tym silniejsze więzy, które utrzymają go obok niego.

I najważniejsze: nie zapomnij nakarmić swojego wybranego. Pożądane jest pożywne i smaczne. Stara prawda, że ​​droga do serca - i innych miejsc, a także portfel mężczyzny, leży w jego żołądku, aw naszych burzliwych czasach nie straciła znaczenia i nadal powinna być wymieniona w twoim arsenale.

Odważ się, śmiało, z pełnym zaufaniem i na pewno przyjdzie do ciebie!

założyciel internetowego klubu "I Want Married"Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top