Jak uczyć studenta z dyscypliny

Jak uczyć studenta z dyscypliny

Jednak uczucia są uczuciami, a prawda życia jest taka, że ​​mój syn w jakiś sposób stał się trudny do nauczenia czynienia elementarnych rzeczy. Na przykład rano, aby zrobić łóżko za sobą, aby ćwiczyć - to tylko cała katastrofa.Czy masz takie problemy? Jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", to post: "Jak nauczyć ucznia dyscypliny?" - właśnie to, czego potrzebujesz!

Dziś grupa na Facebooku w jednym z postów w moim kolegą na szkolenia w szkole Mikołaja Latanskogo wspólnego, że jej dwaj synowie uczeń widział jej kategorie napełniające cele postanowił nie trzymać się z matką i uczyć się od sukcesu.

Jak uczyć studenta z dyscypliny

Natasha nawet wyrzuciła tę kartę, aby osiągnąć cele, abyśmy mogli ją podziwiać. Pobrałem go na mój komputer na przyszłość. W końcu mój syn miał tylko 7,5 roku i wydawało mi się, że w ten sposób nie można go przyzwyczaić do dyscypliny. Oto, jak wygląda karta osiągnięcia celów jednego z małych dzieci Natashy:

Jak uczyć studenta z dyscypliny

Jednak nadal zdecydowałem się przeprowadzić bitwę rozpoznawczą. I moje dziecko też się pali!

Przed pójściem spać, rozmawialiśmy o tym, jakie działania zamierza on wykonywać każdego dnia (no cóż, być może w weekend będzie trochę luzu - jeszcze nie zdecydowali).

To są przedmioty. Może znajdziesz je przydatne:

1) Vitalic przygotuje łóżko każdego ranka;

2) Każdego ranka rozpocznie się od łatwego ładowania;

3) Raz dziennie mój syn zmywa naczynia;

4) On sam zbierze swoje portfolio;

5) Sama bez mojego przypomnienia (czasami nawet do 4 razy !!) zrobi lekcje. I zadzwoń do mnie po pomoc, tylko w trudnych przypadkach w jego opinii.Syn był zaskoczony taką "małą" liczbą zadań. Ale zdecydowałem, że zaczniemy od małego. A jeśli będzie gotowy, skomplikujemy zadanie)).

Przeczytaj na ten sam temat:

 • Jak uczyć studenta z dyscypliny
  Niezależne dziecko. Początek eksperymentu
 • Jak uczyć studenta z dyscypliny
  Jak znaleźć wspólny język z dzieckiem? Osobiste doświadczenie
 • Jak uczyć studenta z dyscypliny
  Jak stworzyliśmy nasz blog
 • Jak uczyć studenta z dyscypliny
  Ustalanie celów na rok od Iriny Michalitsyna

Oczywiście, takie karty osiągają cele pomagające w zorganizowaniu życia dziecka. Bardzo ważne jest, aby ten plakat znajdował się w widocznym miejscu; że każdego dnia wyniki spędzonego dnia zostały wypowiedziane przez członków rodziny w spokojnej, przyjaznej atmosferze.

Dziecko będzie zainteresowane oglądaniem osiągnięć mojej matki. Tutaj zasada konkurencyjności będzie działać, tak jak w sporcie :) I tam widzisz, a tata połączy się ze swoją kartą.

A jeśli nadal nie ma generalnego plakatu rodzinnego dla Snu, to potem pojawi się.
SUKCESU Vitalik i więcej nowych kreatywnych przedmiotów w kodzie!

Dziecko do dyscypliny .... Zadanie nie pochodzi z płuc, ale jako idea jest dobre iw pełni odpowiada duchowi nowoczesności. W tym przypadku, należy zawsze brać pod uwagę, że zaangażowanie dziecka poprzez zainteresowania mogą rozwijać go w kategorii „zmęczony” ... I tu właśnie przychodzi najważniejszy punkt, który mówi Natalia Semenyaka! Nadal to zrobić samemu bez osądzania dziecka bez zawstydzanie lub wyrzutem ... Dzieci nagrany absolutnie wszystkie nasze poziom behawioralny z podświadomości i jak wykonywać naszą wolę, aby osiągnąć swoje cele (nasze karty), oba zmienią nasze wyniki - będzie głównym lekcja wychowania dziecka! Tylko ta opcja z kartami i czyni nas (rodzicami) dostępnymi i otwartymi dla ich dzieci ... i nie tylko! Dziękuję, Alena! Życzę sukcesów!

Jest jednoznaczne, że bezużyteczne jest młotkowanie dziecka. Sto razy można powiedzieć, na 101-1, może, zrobi, ale raz, i aby osiągnąć ten sam następnym razem, znowu trzeba zhakować.
A wraz z kartami element gry, konkurencja i dziecko stają się najciekawsze. Oczywiście, że jest znudzony pewnego dnia, ta sama gra przeszkadza, wtedy trzeba będzie wymyślić dla niego inną grę. I tak dalej, dopóki nie rozwinie się potrzebny nawyk lub dopóki nie wyrośnie z takich gier 🙂Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top