Jak szybko wytrzeźwieć po wódce - leczenie chorób

Czasowe otrzeźwienie trwa nie dłużej niż 20 minut


W celu uzyskania krótkotrwałego efektu stosuje się środki, które mogą poprawić napięcie układu nerwowego. Może to być odbiór płynów, takich jak herbata lub kawa, lub kąpiel. Jeśli potrzebujesz wytchnienia przez 10-15 minut, możesz iść do łazienki i wziąć prysznic kontrastowy. Do tych celów nadaje się także zimna kąpiel, ale istnieje ryzyko przechłodzenia ciała, co doprowadzi do ARI. Tonowanie płynów bezalkoholowych nie pomoże wytrzeźwieć. jeśli żołądek nie jest oczyszczony. Dlatego zanim zostaną zajęte, należy wywołać wymioty.Zimą zamiast śniegu można używać śniegu. Muszą dobrze pocierać twarz, efekt będzie natychmiastowy, ale bardzo krótki, nie dłuższy niż 2-5 minut. Ponadto, aby wytrzeźwieć na chwilę, uciekają się do masażu przedsionków. To prawda, że ​​ta metoda może być pomocna jedynie przy lekkim zatruciu.

Tracąc przez długi czas
Możesz szybko wytrzeźwieć z pomocą pełnego oczyszczenia ciała z produktów alkoholowych. Aby to zrobić, musisz zrobić lewatywę w kilku przyjęciach i wywołać wymioty. Cała procedura będzie wymagać około 5 litrów, z czego 2 litry pójdą oczyścić jelita, a 3 - oczyścić żołądek. Procedura jest oczywiście nieprzyjemna, ale skuteczna. Żołądek należy umyć stopniowo, tzn. Pierwsze 500-700 ml wody jest pijane, a następnie wywołuje wymioty. Powtarzaj tę procedurę, dopóki cała zawartość żołądka nie wyjdzie.

Alkoholu, który już dostał się do krwi, nie można usunąć w domu, można jedynie przyspieszyć jego naturalne wydalanie, wzbogacając organizm tlenem. Aby to zrobić, możesz wyjść na zewnątrz i zaczerpnąć świeżego powietrza. Możesz także wycofać alkohol z krwi, używając diuretyków pochodzenia naturalnego. Dobrym działaniem moczopędnym jest arbuz, piwo bezalkoholowe, woda mineralna, zielona herbata i winogrona. Jeśli takie produkty nie są pod ręką, możesz wypić napar z mącznicy lekarskiej. W żadnym przypadku nie należy stosować leku takiego jak furosemid, ponieważ może to spowodować nieodwracalną szkodę dla układu moczowego.

Aby naprawić efekt po oczyszczeniu, musisz powąchać amoniak i zażyć kwas askorbinowy w rozpuszczalnej postaci. Ci, którzy mają dobrą formę fizyczną, mogą wykonać kilka ćwiczeń, aby resztki alkoholu wydostały się z potu.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top