Jak szukać biseksualistów - forum dla starszych kobiet

Nie powiedziałbym, że metoda będzie skierowana konkretnie na osoby biseksualne i tylko na nich, ale istota ta jest teraz szybko rozumiana.
Mamba odkryła, że ​​wskazanie typu "Jestem facetem" nie jest potrzebne, jeśli jesteś zarejestrowany w systemie jako facet. Dlatego teraz ten element nie jest, aw wynikach wyszukiwania pojawiają się tylko te profile, które wskazują, że szukają faceta. Cóż, jeśli jesteś facetem, oczywiście, ponieważ dziewczyny są takie same.


Najtrudniejsze rzeczy dla par, które otrzymują tylko ci, którzy są w kwestionariuszu, wskazywały, że szukają pary.

Ale sam system zmian nie przeszedł, tak jak w przypadku fotografii. Nadal mamy możliwość "ręcznego zmieniania podłogi". Dokonuje się tego również poprzez zmianę zmiennych. Potrzebujemy zmiennych: ia (jestem) i lf (szukam)

Każda z nich przyjmuje następujące wartości:


M - męski - męski
A - Kobieta - kobieta
MF - Mężczyzna Fenale - Para M + F
MM - męski mężczyzna - para M + M
FF - Female Female - Couple F + F
T jest transseksualistą. W tej chwili system nie rejestruje transwestytów pod tą nazwą, ale możliwości wyszukiwania zostały zachowane. Szuka ukrytych pól. Najwyraźniej będzie działać tylko dla bardzo starych kwestionariuszy. Nie sprawdziłem.
N - nie wybrany, czyli "każdy".

Na przykład tutaj takie zapytanie pomoże ci wyizolować dziewczyny, które szukają pary M + M.
Osobiście miałem szczęście znaleźć drogę do własnej witryny sąsiad-Tichonow który, jak się okazało, bardzo chciał się spotkać z kilkoma chłopakami rzeczywiście otzhahivaniya jej dwóch łuk do wszystkich odpowiednich części ciała.

Przepraszamy, ale wszystkie załączniki do tego forum są dostępne tylko dla tych, którzy nie są leniwi tutaj, aby się zarejestrować.
Nie chcemy, aby niektóre z zamieszczonych tutaj zdjęć trafiały do ​​wyszukiwarek, a ogólnie rzecz biorąc administrator jest paranoikiem.

W rzeczywistości nie jest tak trudne i przerażające.
Spróbuj się zarejestrować, a zrozumiesz to.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top