Jak stworzyć szablon HTML do e-mailingu, epochta

W końcu postanowiłeś dotrzymać kroku czasom i wyróżnić się z tłumu. Postanowiłeś użyć unikalnego i niezapomnianego projektu do swoich biuletynów! Gratulacje, jest wspaniale. Ale zanim zaczniesz tworzyć szablon, musisz dowiedzieć się o szczegółach tworzenia mailingów.Szablon wiadomości e-mail jest kontynuacją Twojej witryny

Jest przeznaczony do rozpoznawania, więc musi dziedziczyć (ale nie powielać) styl witryny. Jeśli chcesz uzyskać szablon, który nie pokrywa się wizualnie z Twoją witryną lub szablon do określonych celów (na przykład kartka z życzeniami - karta świąteczna), napisz o tym osobno w liście przewodnim.

Jak stworzyć szablon HTML do e-mailingu, epochta

Czym różni się szablon wiadomości e-mail od witryny?

Ale mimo to e-mail jest stroną HTML podobną do twojej strony, ale będzie miał pewne różnice, nałożone przez wymagania techniczne:

Bardzo duży obraz tła jest punktem spornym.

Jak stworzyć szablon HTML do e-mailingu, epochta

Co napisać?

Szablon wiadomości e-mail to ustrukturyzowany i zorganizowany szkielet wiadomości. Teksty, które możesz zmienić samodzielnie, korzystając z szablonu dla wielu mailingów. Istnieją jednak pewne niuanse, które musisz znać, aby zapobiec wysyłaniu spamu:

  • Unikaj skrajnych kontrastowych kolorów (na przykład jasnoniebieski # 0000FF, jaskrawoczerwony # FF0000, żółty # FFFF00, zielony # 00FF00 i tak dalej)
  • Unikaj wpisywania tekstu za pomocą "CAPS LOCK"
  • Unikaj wielu wykrzykników. jak nie chciałbyś odróżnić frazy w ten sposób? W takich przypadkach używaj pogrubienia dla podkreślenia.
  • Unikaj używania tak zwanych "wezwań do działania", wezwań do działania, szczególnie w temacie. Na przykład "Wygraj milion w jedną godzinę"
  • Pamiętaj, aby określić atrybuty szerokości i wysokości obrazu, które powinny odpowiadać rzeczywistemu rozmiarowi obrazu.


Jak stworzyć szablon HTML do e-mailingu, epochta

Naprawdę to na raz?

Nie próbuj w jednej wiadomości, aby podać odbiorcy wszystkie informacje o Tobie, na przykład ceny, wiadomości, opis twoich działań, linki do powiązanych artykułów. Idealnie, list powinien zmieścić się na jednym ekranie. Sprytniej - stwórz swoją strategię e-mailową, aby odbiorca najpierw widział treść zainteresowania. Podziel dane na wiele mailingów. Wysyłaj aktualne ceny i aktualne oferty.

Jak stworzyć szablon HTML do e-mailingu, epochta

Listy i formularze

Czy chcesz uzyskać opinię i uzyskać określone dane od subskrybenta? Jak to zrobić? Oczywiście forma. Ale musimy ponownie ograniczyć się do wymagań, które są zgłaszane do listów. Może to być tylko najprostsza forma, jaką można wykonać za pomocą narzędzi html, bez sprawdzania poprawności danych wejściowych, bez komunikatów o błędach, z otwartą transmisją danych, kryptograficznie niebezpieczna. Oczywiście moduł obsługi formularza musi znajdować się w Twojej witrynie.

Lituj się nad swoimi odbiorcami, nie róbcie z nich tak ryzykowne. Lepiej jest zrobić wyraźny przycisk z linkiem do strony formularza w Twojej witrynie.

Litery "w modzie"

Jak stworzyć szablon HTML do e-mailingu, epochta

I oczywiście pamiętaj, że zawsze chętnie spotykamy się z klientem w miarę możliwości technicznych tworzonego produktu. Życzę miłej i produktywnej listy mailingowej!

Chcesz pięknie zaprojektowanego biuletynu - zamów sobie oryginalne szablony dostarczania wiadomości e-mail od naszych projektantów.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top