Jak stworzyć ciało htc

Jak stworzyć ciało htc

Proces utleniania mikro łuku, znany również jako osocze utlenianie elektrolityczne (osocze elektrolitycznego utleniania), polega na tym, że metal przechodzi przez prąd elektryczny o wysokim napięciu, co zmienia jego strukturę co się czasami silniejsze. To jest ta operacja jest przeprowadzana z każdym z przypadków metalowych wkrótce HTC One S. sprzedawany jako podłoże metalowe w tym przypadku podjęte już wykończone wysokiej jakości aluminium unibody dla zbierania i przetwarzane z aktualnym napięciu 10.000 woltów! Według inżynierów i projektantów HTC daje to materiałowi nie tylko wytrzymałość pięciokrotnie większą niż konwencjonalne aluminium i trzykrotność stali. ale także przyjemny w dotyku i wspaniały czarny kolor.Znalazłeś błąd? Zaznacz go i naciśnij Ctrl + Enter lub zgłoś tutaj.

hmm. Krótko wypróbowany, właśnie zaktualizowałem - wszystko pobrane, początek do zainstalowania i. nie ustalono))) hmm. prawdopodobnie nie zrobiłem tego oficjalnego oprogramowania

Wszystko to, oczywiście, jest w porządku, ale dlaczego nie użyć tego samego przypadku na One X? Mówisz, że dla utraty wagi - dobrze, dla malacholnego, nie jesteś w stanie utrzymać 200 gramów w rękach - proszę zrób ciało z polimeru. Ale dlaczego nie wypuścić wersji One X z tym samym zamknięciem, co One S?tak dla mnie Ekran 4,7 "jest za mały
i będzie nadal robić więcej
5-6 "będzie tylko przechwalać

duży plus, który okaże się niemalowany, nawet jeśli jest jakikolwiek chip lub scratch, będzie prawie niedostrzegalny

Przy okazji po utlenieniu staje się czarny lub co? Gdzie jest szary kolor? A jednak malują? Nie rozumiem :(

Nie, nie robią tego. Utlenianie może spowodować zmianę barwy metalu. Od jasnego do ciemnoszarego.

Fajnie :) Będzie ciekawie dotknąć: D

Krótko mówiąc, galwanicznie))

Również ten moment naprawdę się spodobał) Okazuje się, że obudowa i wnętrze czarnego, czyli metalu zmieniły kolor :)
I na ogół, że jeden jest jak więcej niż jeden X, wygląda bardziej elegancki i materiały obudowy są lepsze i akceptowalną wielkość i SuperAMOLED wyświetlacza oraz brak 4 rdzeni przesuniętych o nieco mniejszej rozdzielczości, co renderowane grafiki znacznie szybciej niż w przypadku grupy X), aby odrzucić wszystkie wątpliwości może uznać, że jeden szybsza niż jednego X (i sposobu przy tej samej częstotliwości, z Sensation XE jest szybsza poprzez zastosowanie procesu 28 nm, a być ogrzewany poniżej Sensei))

na SuperAMOLED Mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie tak dużej ilości żarcia jak LCD

Scratch będzie wyraźnie widoczny - po prostu utlenia się z zewnątrz. Nefig chemistry shirk, shkololo.

Nie pomijaj fizyki, shkololo. Pod wysokim napięciem cała struktura metalu powłoki zmienia się całkowicie. Czy myślisz, że elektryczność tylko przechodzi przez powierzchnię?

Dani511, 5-6. 7 cali. Podłącz tablet do ucha i zadzwoń)))Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top