Jak stać się tajemnicą anioła Wiktorii

Reguły blogów

1. Strona poświęcona jest modzie, więc zdjęcia powinny być zbliżone do tematyki witryny. Możesz na przykład umieścić zdjęcie ślubne, ale jeśli moderatorzy uznają to zdjęcie za nieodpowiednie, wiadomość zostanie usunięta.2. Brak "domowych" zdjęć na tle dywanu z podpisem "oczekiwanie na propozycje".

3. Zdjęcia z dziećmi, od dorosłych członków witryny, należy umieścić w sekcji bloga "Dzieci modelu".

5. Dla wszystkich zarejestrowanych uczestników możliwe jest umieszczenie 1 posta dziennie (dzień liczony jest od 00:00 do 00:00 następnego dnia), dla uczestników oznaczonych PRO, istnieje możliwość umieszczenia 2 postów dziennie.

6. Zabronione jest umieszczanie zdjęcia z logo stron trzecich, a umieszczenie logo fotografa jest dozwolone.

7. Brak linków do zasobów zewnętrznych, jedyne, co możesz reklamować swoje strony.

9. Nazwiska Moderatorów przy ocenie pracy są automatycznie ukrywane, aby uchronić ich przed przepływem wiadomości wymagających wyjaśnienia ich oceny. Traktuj to ze zrozumieniem.

10. Jeśli praca przez 5-7 dni zyskuje 50 lub więcej plusów, z których przynajmniej jeden od moderatora, praca należy do BEST. W NAJLEPSZEJ pracy dostajemy także 5 dodatków od moderatorów. Jeśli praca otrzyma 2 minusy od moderatorów, zostanie przeniesiona do NOT BEST. Kiedy dostajesz pracę w NOT BEST, 50 jednostek zostaje zabranych z rankingu.

12. Bądź wrażliwy na definicję sekcji twojego posta. Nie publikuj wiadomości o kursach mistrzowskich w sekcji PHOTO itp.

13. UWAGA. Administrator witryny i moderatorzy nie odpowiadają na pytania dotyczące oceny. Proces konwersji ocen jest całkowicie zautomatyzowany i nie podlega ręcznej korekcie.

Cała reszta proszę.

Każdy model chce podpisać kontrakt i zostać członkiem słynnych programów Victoria's Secret. Jednak miliony dziewcząt, które mają urodę i wzrost, nie mają takiej szansy. Spójrzmy w tę sytuację.

Najważniejsze jest to, że nawet jeśli wiesz, jak dobrze wyglądać lub chodzić na wybiegu od bioder, możesz pozostać niezauważonym przez widza, ponieważ nie pochodzisz z atrakcyjnej energii. Wszyscy składamy się z lejów energetycznych, przechodzi przez nas. Jak nie więcej modeli seksu może sprzedawać modele sprzedające bieliznę? Po prostu muszą ją przekazać masom i być przykładem dla wielu ludzi!

Zwracam się do słynnego filmu Czarny łabędź z Natalie Portman, w którym jedna baletnica nie tańczyła idealnie, ale oświetliła publiczność swoją seksualnością. A drugi - był idealny w technice tańca, ale w życiu, nawet nigdy nie pocałowany. I jak reżyser wybrał te dwie dziewczyny, zdając sobie sprawę, że silna energia pozostawia niezatarte wrażenie na widzu. I tak jak w drugim, starałem się rozwijać w sobie. Kto oglądał film pamięta, że ​​skończyło się to smutno. To kwestia skrajności.Ale pytanie brzmi, czy istnieją techniki, które pozwalają na zwiększenie energii i rozwój naturalnej seksualności.

W związku z tą odpowiedzią zwracam się do Tatiany Swietłowej, szefowej projektu "TANTRA PLANET professional".

"Ciało jest narzędziem, które otrzymujemy od Boga, gdy przychodzimy na świat." Urodziliśmy się nie z imienia, nazwiska i narodowości, rodzimy się z ciałem.

Ale z jakiegoś powodu zapominamy o naszym ciele, zaniedbujemy je, potępiamy. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ od bardzo wczesnego dzieciństwa nauczyliśmy się wstydzić naszego ciała. W końcu ciało jest podstawą seksualności.

1 klucz do ujawnienia seksualności - Miłość do twojego ciała!

Otworzę mały sekret: gdy tylko kobieta zacznie akceptować siebie takim, jakim jest, staje się piękniejsza. Zdarza się to bardzo szybko. Wszyscy okoliczni ludzie zaczynają zauważać te zmiany. Kiedy będziesz zachwycony swoim ciałem, będziesz zachwycał innych. Wielu zakocha się w tobie, ponieważ jesteś zakochany w sobie! Jeśli jesteś niezadowolony z siebie, krytykując swoje ciało - jest to mimowolnie przekazywane innym ludziom i zaczynają zauważać to, co sam chciałbyś ukryć!

Zrozum - czego nie lubisz w swoim ciele, a zobaczysz, że najczęściej jest to tylko niedopasowanie z pewnymi standardami. Ale paradoks polega na tym, że nawet najpiękniejsze kobiety, z najdoskonalszymi ciałami, zawsze znajdują pewne niedociągnięcia! Nawet aktorki i najlepsze modelki, które podziwia cały świat, doświadczają pewnych kompleksów związanych z ich wyglądem, wykonują operacje plastyczne, zasiadają w dietach itp. i tym podobne. Ciało samo w sobie nigdy nie jest źródłem problemów; wszystkie problemy powstają w naszej głowie.

Zmień swoje nastawienie do ciała - kochaj to tak, jak jest, aw ciągu sześciu miesięcy przekonasz się, że ciało zmienia swój kształt i staje się tym, o czym marzyłeś! Tak, tak!

Jest podobny do tego, jak miłość przemienia kobietę - zwyczajnie wyglądające kaczątko zatrzymuje się nagle w pięknym łabędzie, gdy miłość osadza się w sercu! Zakochaj się w sobie, a zobaczysz, jak ciało z radością i wdzięcznością reaguje na twoją miłość. Czekało na twoją uwagę tak długo i cierpliwie, a nawet bolało z żalu, gdy zbytnio go zaniedbywałeś.

Pierwszą rzeczą, od której musisz zacząć, jest nauka głębokiego relaksu, uwolnienie się od napięcia i zaciskania, pozwól mu ożywić się i rozkwitnąć!

Patrzeć na ludzi wokół ciebie, uważaj na siebie - dlaczego są ściśnięte? Gdzie była elastyczność, łaska i zwinność z małym dzieckiem? Wiek? W żadnym wypadku! Po prostu, tak nasze ciało „naprawić” nasze myśli i emocje negatywne. Bloki napinające energetyczne organizmu, dzięki czemu postawy, ruchów i gestów dysharmonijne. Pozostawiając naturalny wdzięk i urok, które są właściwe dla dzieci i zwierząt. Choroba, wręcz przeciwnie, chodź. Czy oglądałeś kiedykolwiek dla kota drzemiącego? Jak proste i naturalne jest relaks, uważając: najmniejszego zagrożenia - i od razu zerwał się i być gotowy do działania. Niebezpieczeństwo minęło - i znowu, kot jest zrelaksowany i spokojny. Jeśli masz dom nie jest piękne zwierzę, oglądać go naśladować czuł się jak kot, Nezha w popołudniowym słońcu. "

Anastasia Tutaeva, dyrektor show show, dyrektor klubu M.Ya.U. Moskwa.


Jak stać się tajemnicą anioła WiktoriiPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top