Jak stać się pięknym sekretem kobiecego piękna

Wiem, że istnieje pewien spisek - nie widzę innego wytłumaczenia tego, co się dzieje. Oczywiście konspiratorzy nie uznają tego w żadnym wypadku otwarcie. Ale oczywiście rozmawiają o tym ze sobą. Tak, i chichocz. Urok tej konspiracji polega na tym, że może trwać wiecznie. Gdzieś się zmieni drobna zmiana, gdzieś pojawi się nowy pomysł - i tak dalej w nieskończoność.Nie winię ich. Ale czy wszystko powinno tak wyglądać? Czy oni naprawdę muszą nas tak upokarzać, zwykli ludzie? Jaką historię to nazwie? Kryzys mody? Clownish Carnival? A może tylko zemsta homoseksualnych projektantów mody? Czy przyszłe pokolenia wiedzą, co naprawdę się stało? Czy oni też ubiorą się idiotycznie i cieszą się z tego?

Chyba wiem, jak to się wszystko zaczęło. Jeden obrażony narzekał na drugiego. To spowodowało chęć zemsty. Tak narodziła się idea zemsty, a potem był sposób na jej realizację.

Tak więc, projektanci mody gejowskiej mają publiczny gust w ubraniach, gdzie głupota osiągnęła już granice. Osoby o normalnej orientacji seksualnej - żałosne kompromisy - akceptują wszystko: od linii do haka!

Najpierw o mężczyznach. Są bardziej konserwatywne, trudniej sobie z nimi radzić, więc musisz zacząć od nich. Jeśli powiedzą, że modą się nie golić przez 3 dni, przestają się golić i stają się podobni do zmarłego Arafata. Jeśli powiesz, że kurtka powinna być trzy rozmiary większa (lub mniejsza), to zbyt długie rękawy można zwinąć do łokcia - zrobi to też. Powiedz im, że koszula powinna być dwiema, a nawet trójkolorowymi - założonymi. A gorsze kolory są łączone - tym lepiej. Noś je w workowate, zbyt długie spodnie i pas o dziesięć centymetrów poniżej talii, aby zobaczyć tchórze - posłuchaj. A jeśli pod spodniami nie ma tchórzy, jest jeszcze lepiej.To taki spisek.

Szkoda, że ​​kobiety nie zapuszczają brody: wyglądałyby pikantnie z trzydniowym zarostem. Ale wszystko jest niemożliwe. Jednak kolory ubrań toczą wojnę ze sobą iz nimi.

Przeczytaj artykuł o rozdarty, o modzie dla męskich butów i nieświadomie złapałem się na myśli, że ja osobiście wziął na wszystkich tych innowacji z nierealnym gorliwości! Ale w szkole nigdy nie zauważyli koledzy nie rozumieją, boli. Nawet w liceum. w ciągu 13 lat została porwana przez grupę "kar-men". Uległe mnie głęboko, głęboko, nawet fanatycznie. W pewnym momencie wstrząsnęło mną fanatyzm i nieograniczone zaufanie, a ja przerzuciłem się na ciężki kamień. Po zmianach duchowych nastąpiły zmiany zewnętrzne. Uwielbiałem kosę, czarne koszulki z napisem rockowych zespołów. później zgrywanie dżinsy, super mini spódnice i tak dalej. Wszystko na mapie miało wyróżniać się z tłumu. Peersowie nie rozumieli, potępiali, ale był niezbędny rezonans. I tak czytam artykuł i myślę: jak nie być ofiarą mody? ugryzienie to nie jest?

Wersja do druku

Zobacz także na ten temat:

Jak stać się pięknym sekretem kobiecego piękna


Test na realizm
Prawdziwe randki
Przedstaw się na tej stronie

Najnowsze prośby

Mój problem to związek z moją matką. Często przeklina z powodu drobiazgów, zaczyna nazywać mnie imionami.

Czuję się zagubiony. Wydawało mi się, że straciłem nadzieję. Kazałem wszystkim wyjść z moją obecnością, nawet ja.

Może nie jestem rozmowny, ale to nie jest powód, aby mnie upokarzać i powiedzieć, że jestem dziwny. Jestem tym zmęczony.

Jak stać się pięknym sekretem kobiecego pięknaPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top