Jak sprawić przyjemność chorym (ciężka trauma) w czasie wakacji

Ponieważ chorzy często koncentrują się na ich boleznyah.Eto dzieje się w tym przypadku i neproizvolno.Sootvetstvenno daje im dodatkowe cierpienie i wzmacnia teraz nie tylko bol.Ya o fizycznym bólem mówię, a także o dushevnoy.Ved takim przypadku, to nadal i wielki uraz psychicznyMusiałam pracować z chorymi ludźmi i wiem, o czym mówię, dlatego chorzy potrzebują wsparcia, opieki i uwagi, więc odwróćcie uwagę od swojej choroby.

Najpierw musisz stworzyć dla niej poczucie świętowania, odsuwać się od tego, że ona kocha, możesz upiec piękne ciasto, dać długo wyczekiwany prezent, kupić duży bukiet swoich ulubionych kwiatów.Głównym prezentem powinna być Twoja uwaga i troska.

Musi czuć, że jesteś tam, nie tylko z ciałem, ale z duszą, z nią.

Możesz wykonać następujące czynności:

Zrób porządek w domu, rozjaśnij jej pokój, przynieś żywe kwiaty, zamknij dobry świąteczny stół, włącz wesołą muzykę.

Bardzo cenne prezenty wykonane z dushoy.Mozhno napisać jej wiersz, narysować zdjęcie, zrobić kilka ręcznie.

Wszystko, co możemy i możemy. Głównie, z serca

Najważniejsze, co mogłoby odciągnąć ją od choroby i naładować radością i optymizmem.

Jednocześnie należy zachować optymizm, uśmiechać się i być w dobrym nastroju, aby na ciebie spojrzeć, sąsiad uśmiechnął się i doświadczył duchowego wzrostu, a pozytywne emocje pomagają szybciej walczyć z chorobą, ponieważ dają impuls.

Jeśli wierzysz w Boga, a sąsiad jest ochrzczony, oczywiście, notatkę o zdrowiu, które można złożyć, może natychmiast w 3 kościołach i niezależnie się modlić, jeśli nie, to nie.

Niech twój sąsiad będzie zdrowy.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top