Jak się dostać z Wiednia do Budapesztu

Michael, witam, lecę z moim synem do Wiednia i musimy natychmiast przeprowadzić się do Budapesztu. Zrozumiałem o autobusach. Wyjaśnij, proszę, kupuję bilety na stronie przewoźników autobusowych, a jeśli samolot się zatrzyma, moje bilety zostaną utracone? A może mają wyjątki w takich przypadkach? Czy naprawdę możliwe jest opuszczenie lotniska bez wcześniejszego zakupu biletów? Autobusy w kierunku Budapesztu odjeżdżają z dworca autobusowego lub gdzie indziej? Dziękuję)))Jeśli na następnej trasie autobusowej są wolne miejsca, istnieje szansa, że ​​zostaną uwięzieni. Ale to wszystko jest ustalane indywidualnie.

O biletach na pociąg. Wziąłem austriackie koleje i pojechałem z Budapesztu do Wiednia iz powrotem, po prostu drukując je w formacie A4 ze strony. wielu po prostu pisze, że z austriackimi biletami z Budapesztu nie wyjeżdżać. ale tak nie jest))to znaczy, że nie można ich nigdzie drukować? Rozumiem, że nie ma gdzie wydrukować ich w Budapeszcie na bilet papierowy

Michael, cześć! Pomóżcie, proszę, zająć się taryfami przewoźnika Orange Ways i Eurolines. Chcę kupić 2 bilety z lotniska w Wiedniu do Budapesztu w dniu 10.06. Nie mogę znaleźć informacji o warunkach zwrotu pieniędzy.
Dziękuję.

Napisz je do wsparcia. Zwykle najtańsze stawki są nieodwołalne.

Michael, cześć!
Poszedłem na stronę węgierskich kolei i widziałem zmiany w ofercie opłat za podróż do Wiednia. Pierwsze dwie taryfy fortuny są dla mnie jasne, a potem nie mogę zrozumieć, co jest czym. Muszę kupić bilet w obie strony z czterodniowym pobytem z biletami na transport publiczny na dwa dni. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Mój e-mail: venagid.ru@ya.ruPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top