Jak rozpocząć rozmowę z gościem o małżeństwie, nie chcę, żeby myślał, że go wywieram na siebie nacisk

"Do obu na 20" 21, tak?

Kohabitacja to szkoda. Ride your way. Następnie. jeśli mu się podoba. złoży ofertę. ale jeśli nie. wtedy i nie czekaj

Nickname9). napisał: Cóż, zebrałeś, twój wkład przynajmniej kilka tysięcy. A może to wszystko na jego garbie, aby przeciągnąć aposaposty teraz mąż oznacza mustaposapos.co dokładnie musi nosić na swoim garbie.

Cóż, dałeś swój posag, swój wkład przynajmniej na kilka tysięcy $? Albo musiał przeciągnąć wszystko na swój garb ''teraz mąż mąż musi''.

qasgvifnedv7. 08/19/17 01:15 (odpowiedź dla: Katrina25)

Katrina25 napisał: I wyznał ci miłość? A ty?

oczywiście. i on jest pierwszy. wiesz po prostu i przez uczynki, które widzę. ale to jest decydujący akt, który dowodzi, że miłość nie jest)

I wyznał ci w miłości? A ty?

Możesz rozpocząć rozmowę o przyjacielu, który wyjdzie za mąż, i powiedzieć: "tutaj jest gotowy wziąć na siebie odpowiedzialność. Prawdopodobnie minęły dwa lata, znasz odpowiedź.
I dodaj. "Od dawna jestem gotowy na życie rodzinne, ale czuję niepokój z powodu mojego niepewnego statusu i im więcej czasu mija od momentu wspólnego związku, moja niepewność i niepokój rosną.


Nie podoba mi się to, co możesz mi teraz odpowiedzieć? ".

Właśnie zacząłem mówić o tym, że nie podoba mi się sytuacja kobiet:
"Tutaj przychodzimy do nowej firmy dla mnie i musisz mnie przedstawić ludziom. Jak mnie przedstawisz? Kim jestem dla ciebie. Przyjaciel? Hmm. Pani? Z grubsza. Żona? Jaką kobietą jestem dla ciebie? "
Był wtedy całkowicie zdezorientowany:
- I nie sądziłem, że coś ci nie pasuje. Jeśli chcesz wziąć ślub, weźmy ślub.
Wszystko jest zwyczajne, bez stania na kolanie, brylantach i kwiatach. (To było w tym momencie)

Myszka :). 08/12/17 09:02 (odpowiedź na: qasgvifnedv7)

qasgvifnedv7 napisał: omówione przed konkubinatem, czy przeczytałeś ten temat?

Czytaj
"Wcześniej podniosłem temat małżeństwa, do którego on bezpiecznie" połączył się ", zaczął mówić, że nie był gotowy i że to była wielka odpowiedzialność."
Już wtedy otwarcie ogłosił wszystko, czego teraz chcesz? Na co on zmieni zdanie?

te rzeczy muszą pochodzić od mężczyzn. bez względu na to, jak ci się podoba, jeśli małżeństwo jest przy twoim uporze, to nadal będzie mu się wydawać (to nie jest oświadczenie), że był "czymś". traktuj to jako denerwujące nieporozumienie lub pojednaj. to nie jest to, co kobieta chce dostać. więc lepiej nie zmuszać do normalnego nastroju w życiu rodzinnym. Powiedziałeś właściwą rzecz, jeśli nie chcesz - możesz zerwać. po prostu pomyśli o tym, czego chce. Tak, tak, nie, nie. to jest moja opinia)).

Mysz :) napisał (a): Ten temat powinien być przedyskutowany przed konkubinacją.To wszystko Ci odpowiada, dlaczego miałby się pobrać.Poprzedni

Następna

Top Top