Jak rozciągnąć drewniane wiązki Naprawdę chcę pewnego dnia usiąść na sznurku

Skinte mnie proszę :)

Próbowałem wyciągnąć się w domu - tak naprawdę tego nie rozumiem. Nogi dębowe - mówi cicho. Zapisałem się do rozciągania (rozciągania) - sesji grupowej na siłowni. Po pierwszym miesiącu treningu poczułem prawdziwy wynik. Trener dobrze złapany. Kontrolowała mnie, bym prawidłowo wykonywał ćwiczenia. Myślę, że kiedyś naciągaliśmy każdy mięsień nóg. Przyciągnęło mnie to, czego nigdy przedtem nie czułem.


Dlatego polecam iść na lekcję grupową.

Warunkiem obowiązkowym jest wciąż jakościowa rozgrzewka.
jeśli chcesz, wrzucę cię do osobistego programu przykładowego, dobrego zestawu podstawowych i skutecznych ćwiczeń

Krawaty nie mogą się rozciągać, mięśnie się rozciągają! Ponadto, więzadła są gęstą tkanką, wspierają również staw. rozprostować więzadła - rozluźnić stawy, uzyskać milion problemów w starszym wieku. do tego konieczne jest kompetentne.
czytaj książki Pavlova tsatsuliny o sztandarze - można wytłumaczyć mechanizm rozciągania i zapewnić skuteczne techniki i ćwiczenia. są bardzo małe, ale bardzo przydatne.1) dobrze rozgrzej mięśnie, w tym celu najlepiej nadaje się bieg, w skrajnych przypadkach przysiady.
2) wykonywać muchy obiema nogami po kolei we wszystkich kierunkach.
3) Kiedy siadasz na podziały, postaw stopę na niskiej ławce lub na dolnym pasku szwedzkiej ściany.
4) Umieść ramiona przed sobą na łokciach poprzecznym sznurkiem.
5) upewnij się, że ma w organizmie shpagat- obudowa musi być wdrożony do nogi, że masz z przodu, przednie nogi skarpety okazało wewnątrz na zewnątrz iz powrotem noga pięta patrzeć.

Mam te same śmieci, lubię drzewo ((rozciągnij, potem płacz za ból i rzucanie i tak ciągle (((

Około godziny trzeba dobrze rozgrzać mięśnie. Najpierw półręk, następnie spróbuj podłużnie, na końcu do poprzecznego.

Mam takie więzadło od dzieciństwa, które trwało długo i boleśnie. wszystkie nici sznurkowe, o których wiedziałem, mogły siedzieć w każdej chwili bez rozgrzewki, nie mogłem bez rozgrzewki nigdy, po przejściu przez rozgrzewkę usiadłem na prostej i poprzecznej.
jak dla mnie najlepszym sposobem jest kiedy można usiąść na podłodze, nogi rozstawione, a asystent spoczywa nogi do kostek i wyciągnąć ręce do siebie, odsuwając swoje nogi.
to jest bardzo bolesne, a więzadła powinny być koniecznie ogrzewane. kiedy moja matka zrobiła mi to, łkałam, ale efekt przyszedł tuż po tej metodzie.Poprzedni

Następna

Top Top