Jak przyzwyczaić dorosłego kota do tacki został przeniesiony do innego mieszkania, a kot zaczął gówno!

nasze coś też się zawiodło.
ogólnie rzecz biorąc, poszedł na koc (
boli z jakiegoś powodu. prawdopodobnie ze względu na fakt, że nie wolno nam chodzić do kotów. Albo właściciel całego mieszkania wyobraża sobie siebie. były takie.


W takich przypadkach ograniczyliśmy go do jednego pokoju (balkonu) lub korytarza. Wszystkie pokoje były zamknięte przez cały dzień, taca i jedzenie stały w pewnej odległości, ale w jednej części mieszkania.
Po tym, jak takie zakazy i ograniczenia zaczynają się zachowywać skromniej, nawet czasami wydaje się, że "prośba o zgodę", czy ona może tam pójść?

Kastracja z pewnością nie jest opcją! Mój przyjaciel nauczył mnie, że (bez względu na to, jak zabawnie to zabrzmiało) zebrałem (przepraszam) kakushonki i położyłem je na tacy. Przez tydzień nauczyła go chodzić tam. Ja też uczyłem, ale kiedy był jeszcze kotkiem.

Kastracja z pewnością nie jest opcją! Mój przyjaciel nauczył mnie, że (bez względu na to, jak zabawnie to zabrzmiało) zebrałem (przepraszam) kakushonki i położyłem je na tacy. Przez tydzień nauczyła go chodzić tam. Ja też uczyłem, ale kiedy był jeszcze kotkiem.wypełniacz, który przyciąga koty ...

Przewoziłem dorosłego kota z domu do mieszkania, w którym również mieszkałem innym kotesem, nie znałem tacy. Może moja rada pomoże. Niezupełnie twoja sytuacja, ale kto wie. Uczyłem mojego przez 3 dni.
Musiałem go obserwować zarówno w dzień, jak iw nocy - aby wyjaśnić, rozmawiać, prasować futro. Uczucie jest znacznie lepsze niż płacz i kary.
Najpierw włożyłem tacę do mojego pokoju, kot został tam. Jak tylko mnie uderzyło - zaniosłem go na tacę i pomogłem mojej łapie wykonać ruchy kopania na tacy - tak, aby pamiętał dlaczego i dlaczego to robił. I przez cały ten czas wyjaśnił mu uprzejmie. Za pierwszym razem nie wyszło, a on upadł na podłogę. Wytarłam ściereczkę i położyłam ją na tacy. Tak stopniowo, za każdym razem, gdy miał pragnienia, przyprowadzałem go na tacę i tłumaczyłem. Szybko się domyślił.
Odsuwam tacę dalej od pokoju i bliżej do toalety, ale to dopiero później, kiedy nauczył się chodzić i siadać na tacy :)
Czytałem, że twoja dziewczyna nie ma czasu uczyć kota, ale to nie zadziała inaczej, on sam nie zgadnie. Musisz dać to przynajmniej na weekend. A jeśli kot nie jest głupi, szybko wszystko zrozumie.

Vic @. 09/25/13 14:49 (odpowiedź na: KRIVOROTIK)

Ale nie uderza, on głupio zarządza potrzebą zarówno dużych, jak i małych. Czy myślisz, że kastracja pomoże?Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top