Jak przygotować układ worków papierowych

Jak przygotować układ worków papierowych

Dla wielu osób kwestia stworzenia układu dla paczek papierowych rodzi duże pytanie, ponieważ to nie są wizytówki ani książeczki.

Co musisz wiedzieć, aby właściwie przygotować układ toreb papierowych?

Każdy pakiet ma 3 główne pola technologiczne. To górny brzeg wzmocnienia i uchwytów. Zwykle wynosi 4 cm lub więcej. Następnie, ten zawór kleju (min. 2 cm) po lewej stronie. I na koniec dno paczki. Obliczania można proste przemnożenie głębokość opakowania, wynosi od 0,7 do zaokrąglania uzyskaną ilość do wyższego poziomu (do głębokości 8 cm pakietów np. Uzyskać wzór 8 * 0,7 = 5,6, 5,6 zaokrąglone do 6 cm).

Następnie odłożyć, za pomocą linijki i prowadnic, od lewej strony 2 cm. Będzie to zawór kleju. Następnie od góry leżą 4 cm dla górnego zakrętu. Następnie możesz zaznaczyć główne pionowe bigs. Pierwszy będzie na poziomie 27 cm, otrzymujemy go przez dodanie 2 cm zaworu kleju i 25 cm szerokości opakowania. Następny głębokość pakiet plyusuem i dostać 35 cm. Ponownie powtórzyć procedurę i dostać dwa kolejne prowadnice na 60 cm i 68 cm. Pozostaje tylko zorganizować poziome prowadnice wysokości stosu, a naddatek na dnie. Pierwsza prowadnica jest ustawiona na 39 cm (39 + 4 cm), a druga na 45 cm. Jak pokazała druga cyfra, już napisałem powyżej. Przytnij obraz do 680 x 480. Niezapomniany, aby dodać ograniczenia cięcia do 5 mm.

Teraz możesz bezpiecznie stworzyć projekt torby papierowej.

Jeśli zamawiasz torby papierowe od naszej firmy, to dla ciebie nie ma potrzeby samodzielnego tworzenia makiet. Nasi projektanci z chęcią zrobią to za Ciebie.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top