Jak pozbyć się tego pierwszego, kiedy on przyjdzie - zaczyna zdobywać wszystkich moich przyjaciół i mnie

Spotkałem faceta kilka miesięcy, zepsuł mój initsiative.On natychmiast zaczął żyć z innym, a wszystkie 10 miesięcy, podczas gdy on żył z nią, zadolbal ja do cholery! On Vodoley.Priezzhal przysięgał miłość, nazywa, mam swoich przyjaciół do mnie pojednał ich i tak szybko, jak myślałem „nagłą miłość” i postanowił wrócić do niego, smytyvalsya plecy! a on powiedział: „nie ja, że ​​ona cię nie kocha. Super! „I tak 10 razy! Wtedy wysłałem go, a 3 miesięcy nie komunikują się ze swoim nim.On oddzielone (nie znam przyczyny) i przybiegła do mnie, jak, powiedzmy, ślub, postanowiłem sprawdzić (ale tylko jako przyjaciele zaczęli rozmawiać Natychmiast odszedł do pracy na zegarek na 3 kadencje (sam wybrał taki termin). czyli 3 mesyatsa.V koniec I wreszcie wyrzucił go i już za 3 miesiące nie komunikują się ze nim.Tak jak przybywa rozpoczyna się uzyskać wszystkich moich znajomych i mnie, muszę się ukrywać z początku tego chory! Jak można temu zapobiec?Nie uciekłbym i nie ukrywałbym zaszczytu dla niego. Przeciwnie, pokazałem, że bez niej jestem dobry.Aruel. 14.07.13 16:11 (odpowiedź na: irin)

irin napisał (a): prawdopodobnie wszyscy Akwarianie są damskimi kobietami, a dziwactwa są przerażające, był nawet zaskoczony, że go wyrzuciłem, po prostu jestem szalony, nie mogę go znieść.


Nawiasem mówiąc, nie jest to prawda, znam 3 Wodnika, jedna z nich to dziewczynka.
a mój kuzyn, także Aquarius, jest wierny swojej żonie przez wiele lat, doskonały człowiek
i mam męski wodnik, nigdy nie widziałem po nim, że jest kobieciarzem: D razy czasami nie musisz, to nie jest zło ​​jest winne

Bardzo znana sytuacja.
Jeśli chcesz się wydostać, nie wierz mu, nawet jeśli dostanie głowę do pipiske.
A po drugie, niech zrozumie jasno, że nie łączy cię z niczym i nie może cię związać, jak być w tym bardziej poważnym i poważnym, tak aby wszystkie twoje pragnienia biec za tobą

Publicznie powinieneś go wysłać lub upokorzyć

to nie jest jego imię Sosha? zdecydowanie moje poprzednie wspomnienia

Wynajmij to w Kaszchenko!

irin. 14.07.13 14:25 (odpowiedź dla: Isis * bogini księżyca)

pewnie wszyscy mężczyźni i dziwacy z Aquarius są przerażający, wciąż był zaskoczony, że go rzuciłem, to taki szalony, że nie mogę go znieść.

Rozpoznaję typowego Wodnika)))) Ale poważnie, a następnie wyślij go do lasu, lepiej być. Dziwne, jest jakiś rodzaj.

Nie, ja też mam dużo takich wzruszeń.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top