Jak pozbyć się przygnębienia

Rzeczywiście, pochylenie często mylone jest z kifozą. A czym jest kifoza? To jest z powrotem grzbiet kręgosłupa. Dlatego kifozie kręgosłupa piersiowego musi towarzyszyć pochylenie. Ale pochylenie jest możliwe nawet przy równym grzbiecie. Przyczyną tego defektu są skrócone obojczyki.


Obojczyki, jak wiadomo, łączą łopatkę z mostkiem. Dlatego też, gdy skrócone Obojczyki barkowe są we właściwej pozycji i wewnątrz, a wewnętrzne krawędzie łopatek - i z powrotem i trzymać się jak skrzydła. Plecy nabiera charakterystycznego zaokrąglonego kształtu, wygląda zgarbiony i ramiona - wąskie. Ponadto obcinane obojczyki często łączą się z głową do przodu, co dodatkowo zwiększa efekt pochylania.
Wyprostuj kręgosłup w tym przypadku jest bezużyteczne, robił, a więc wiersz (jednak skróciło obojczyk, jak już powiedziałem, można łączyć z kifozy). Wymaganie od mężczyzny, by wyprostował ramiona, również nie ma sensu. On po prostu nie może tego zrobić - nie dawaj skróconego obojczyka. Oczywiście, aby pozbyć się z ganku, konieczne jest, aby wydłużyć obojczyka, która może być dokonana jedynie u dzieci, lub rozciągnąć przegub obojczyka do mostka i barkowych łopatek, a także prawidłowego dopasowania głowicy, możliwe jest u dorosłych. Ćwiczenia, które podam poniżej, pomogą zarówno dzieciom, jak i dorosłym pozbyć się pochylenia związanego ze skróceniem obojczyka.

Jak pozbyć się przygnębienia


1. Połóż się na plecach pod ostrzem, umieść złożony ręcznik, małą poduszkę lub książkę (grubość przedmiot - 2-3 cm), tak, że z tyłu lekko pochylił. Podnieś małe ładunki (zaleca się dzieciom i kobietom ważyć od 200 do 500 gramów, fizycznie silnych mężczyzn - do 2 kg). Następnie wykonaj obrót w górę iw dół. Ręce są proste i lekko napięte. Amplituda ruchów jest maksymalna. Normą jest 300 ruchów 1-2 razy dziennie.
Nawiasem mówiąc, to ćwiczenie nie tylko pomaga przy pochyleniu, ale także poprawia kształt piersi u kobiet. Jeśli regularnie wykonujesz go przed porodem i po nim, wówczas pierś nie straci elastyczności.
Jak pozbyć się przygnębienia
2. Połóż się na brzuchu, połóż dłoń na dłoni, pod nimi - książka o grubości 3-5 cm i powyżej - podbródek. Łokcie - po bokach. Zrelaksuj się tak bardzo, jak to możliwe. Aby skorygować położenie głowy, wystarczy być w tej pozycji przez 30 minut dziennie. Lepiej przez 5-10 minut kilka razy.

Uwaga:

Jak pozbyć się przygnębienia
Skolioza jest szczególnie gwałtowna u uczniów w niższych klasach. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko zawsze siedziało prawidłowo - w tym pomoże "wyrastać" z nim meblami.

Jak pozbyć się przygnębienia
Pomóż swojemu studentowi zapisać i poprawić prawidłową postawę na specjalnym fotelu ortopedycznym, aby wyładować tył Zero Mini. Siedząc na tym krześle, dzieci nie garbią się, wykonują lekcje bez zmęczenia. Zawsze dostępne są te same krzesła dla dorosłych.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top