Jak pokonać kolekcjonerów - etap podejmowania decyzji - kot Yezkin

Jak zacząć żyć bez długów z tytułu pożyczek, nie wydając pieniędzy na prawników

Jak pokonać kolekcjonerów - etap podejmowania decyzji - kot Yezkin
Na dłużnikach i dłużnikach otrzymali odpowiednie informacje i na ich podstawie można już wyciągać wnioski na temat klienta i oceniać perspektywy odzyskania, a także ponownie podzielić kredytobiorców na grupy.Jak pokonać kolekcjonerów - etap podejmowania decyzji - kot Yezkin
Wiesz, że to, kiedy twierdził, wraz z mężem, dobrze, tak, to dzieje się w pierwszych latach życia małżeńskiego, same w sobie nie zgadza się nic specjalnego o wszystkich przekleństw, ale mój mąż nie był wściekły, bo głupio gnu ich linii, a fakt, że zrobiłem to spokojnie i chłodno . Potem minął czas i nerwy drżały ze mną, zacząłem krzyczeć i machać rękami, prawie dostałem naczynia, mój mąż uspokoił się o chwałę Boga, jak wszyscy inni. Piszę to do tego, czym dokładnie jest niewzruszona pewność siebie, która rozbraja wroga. Ale jeśli nie jesteś całkowicie pewny siebie, lepiej jest uspokoić i kategorycznie zignorować kolekcjonera. Cóż, jakbyś nie ukrywał się przed nim, ale po prostu pomyśl o swojej godności poniżej, by przekazać doskonałą drogę dla wielu.

Jak pokonać kolekcjonerów - etap podejmowania decyzji - kot Yezkin
Dlatego, kiedy mówią, że nie mam z nimi nic wspólnego, mają wszystkie podwiązki, ale nie robię tego, co to wszystko ślini. Najważniejsze jest, jak podejść do sprawy, nie mówię ci, że musisz walczyć głową o ścianę, możesz po prostu wrzucić ją do innego obiektu. Cóż, kto nie jest gotowy do walki o tych, którzy nie są przekonani. A kto jest rozdarty w walce, proszę narzędzia w masie.

Kolekcjoner może oszukać to przypomnienie dla tych, którzy chcą wybierać przebiegłość i zaradność, nauczyliśmy się, jak działają kolekcjonerzy, aby móc nimi zarządzać, a raczej zarządzać ich działaniami. Agencja kolekcjonerska jest jak bankowa maszyna debugowana, przestrzegając instrukcji, jeśli wiesz, jak działa ta maszyna i nie jest trudno dowiedzieć się, jak ją zepsuć lub wysłać na wybraną trasę. Kolekcjoner ma jasne instrukcje, mówi, co chce usłyszeć, a zrobi to, czego potrzebujesz. Niestety instrukcje te różnią się w różnych bankach i agencjach windykacyjnych, ale można je obliczyć. Na przykład w instrukcji szkolenia do pracy z dłużnikami w pracowników służby kolekcja będzie napisane, że dłużnik zostaje przeniesiony do działu prawnego do wszczęcia postępowania sądowego w przypadkach, gdy dłużnik nie chce zapłacić, gdyby nie była pojedyncza płatność, jeżeli zastaw nieruchomości i jeśli dług jest większa niż sto tysięcy wszystko. Jeśli co najmniej jeden z warunków nie pasuje do pracownika, działania te nie zostaną wykonane. Dałem ci to warunkowo. zmieniających się technik, zmieniając znaki kwalifikacyjnych teraz nie mogę dać precyzyjną algorytm działań, ale można to czuć się do tego, co zachęci Cię do kolektora, co on zadaje pytania, chce usłyszeć w odpowiedzi na przedstawienia i o tym, co zrobi w konkretnej odpowiedzi. zabawa z kolekcjonerem jest interesująca. A jeśli nadal będziesz odgadywał jego działania, poczujesz się szczęśliwy.Kierujesz sytuacją, określasz działania kolekcjonera i nie prowadzi cię to. Kolekcjonerem jest zwykła osoba, profesjonalni psychologowie nie korzystają z tak kosztownej przyjemności na takich stanowiskach, poza tym przenośnik ma ciągłe rozmowy i rozmowy, nie musi być szczególnie czujny, ma zapisane informacje dalej. I możesz podejść do tego problemu wyłącznie i niedostrzegalnie, by wyzwolić się ze zbiornika, który stracił czujność, której potrzebujesz.

Następnie następny kolekcjoner paragrafów poza prawem dla wszystkich innych powinien pamiętać, że najważniejszy punkt działalności kolekcjonerskiej nie jest legalny, w naszym kraju nie ma przepisów regulujących działalność kolekcjonerską. I dlatego istnieją na ptasich prawach i pochylają palce, aż w odpowiedzi na nie szczekają. Wszystkie ataki na twoje rzekomo nielegalne działania są tylko zastraszeniem. Nadzieja, że ​​możesz zostać zgnieciony lub przestraszony cytując artykuły z kodeksu karnego lub faktów z orzecznictwa, nie tylko jest tak daleki od rzeczywistości, ale nadal nie ma żadnych działań, których nie mogą podjąć, ponieważ oni sami są wyjęci spod prawa. Dlatego pamiętaj raz na zawsze kolekcjoner nie ma żadnych praw.

Jak pokonać kolekcjonerów - etap podejmowania decyzji - kot Yezkin
Pamiętaj, że kolekcjoner nie jest taki, więc nie polegaj na indywidualnym podejściu, takim jak radzenie sobie z nim setki razy dziennie, wzywa Cię do negocjacji z tobą, zbiera inne informacje, a następnie wyciąga wnioski na temat perspektyw windykacji. Jeśli wydaje się, że można płacić go skończy się na dokanyvat workhorse statku, gdyż niesie, tak długo, jak idziesz na kontakcie i obiecują płacić będą machać jak cholera szybko zaległości. Ukryć swoje słabości jest najważniejszą rzeczą dla nas jest nieodłącznym charakter, jeśli mamy słaby kark możemy nosić chustę, jeśli nie umie pływać, a następnie weźmiemy kamizelka ukrywamy nasze słabe punkty, możemy ukryć nasze kompleksy, najlepszym rozwiązaniem oczywiście całkowicie je wyeliminować, dobrze, jeśli to nie jest możliwe, aby przeczytać wszystkie moje artykuły są grono opcji do ukrycia, aby uderzyć z powrotem, aby umieścić kolektor na niewłaściwym torze i co najważniejsze mniej gab, powiedzmy prawda milczenie jest złotem, zwłaszcza jeśli nie wiem, co powiedzieć.

Do następnego razu.Poprzedni

Następna

Top Top