Jak ozdobić rękawiczki, 101 sekretów piękna

Jak ozdobić rękawiczki, 101 sekretów piękna
Takie przyciągające oko dodatki dopełnią twój jasny obraz.
Te efektowne rękawiczki można kupić w sklepie. Ale po co go marnować. Pokażemy Ci, jak ozdobić rękawiczki własnymi rękami.1. Wybierz odpowiednią ściereczkę na tkaniny rękawiczek (gęste i które nie są sypane). Umieść rękawicę z tyłu białym papierem i kółkiem. Wytnij. Na tym wzorze wyciąć dwa kawałki lustra z tkaniny. Następnie przyklej rękawem tekstylnym do rękawic.

2. Zszyj boczne szwy nadgarstka dwoma wąskimi satynowymi lub skórzanymi wstążkami, tak aby pętla się obróciła. W tym samym czasie przymocuj do nich łańcuch.

3. Będziesz potrzebował małych kawałków skóry i zamszu o różnych kolorach. Wytnij z nich prostokąty, zaokrąglając krawędzie i przyszywaj rękawice. Na górze ozdób guzikami.

Pasy własnymi rękami

Jak ozdobić rękawiczki, 101 sekretów piękna
Świeć z pracą wykonaną samodzielnie!
Niemal zapomniana technika tkania - makrama - nabiera nowego wyglądu. W tej technice można nie tylko tkać panele, ale także tworzyć różne akcesoria, na przykład paski.

Jak ozdobić rękawiczki, 101 sekretów piękna

Okazuje się, że jest to piękna i wyjątkowa rzecz, której na pewno nie spotkasz na kimś. Podczas tkania nie możemy ograniczać się do jednego koloru nici. Używaj 2-3 kolorów - i zdobądź modne rzeczy do każdego stroju.

Następnie porozmawiajmy trochę o stylu.

Styl składa się z tego, co widzimy w człowieku i w człowieku. Wspaniałe modne fasony, designerskie przysmaki niepokoją naszą wyobraźnię, ale nie zawsze nadają się do codziennego życia. Ile kobiet w następnej zmianie sylwetki, długości, niektórych detali popada w rozpacz: "To w ogóle nie zadziała!" Są inni. Mówi się o nich: "Dobry złodziej jest we właściwym czasie". Nie ślepo śledzą każdego nowomodnego trendu, ale "podmyayut" to pod nim, pod jego stylem. Tutaj znane są słowa, które Buffon powiedział w XVIII wieku: "Styl jest osobą". Dotyczy to szczególnie kobiet.Najprostszy sposób na opisanie włosów, ubrań, figury. Harder - osoba, ponieważ jest nie tylko kolor i kształt oczu, kształt nosa i warg, policzków i pełnych wysokości czoła, ale także uśmiech, spojrzenie, artykulacji, ogólny wyraz twarzy, jego mobilność. Ważne są chód, gest, barwa głosu. Istnieją również cechy charakteru: umysł i lekkomyślność, życzliwość i urazy, agresywność i miękkość. Tak, i nie licz. A z wielu kombinacji wewnętrznych cech i znaków zewnętrznych rodzi się styl. Jeśli dana osoba jest w stanie prawidłowo ocenić siebie i otoczenie w różnych sytuacjach, ma szansę znaleźć własny styl, zrealizować go, podążać za nim, a nawet poświęcić coś ze względu na swój styl. Ponieważ zna uczucie niezręczności z powodu niekonsekwencji.

Czy to nie jest nudne? W końcu chcę spróbować, zmienić, zagrać. Ale to znowu zależy od postaci. Robkim - jeden, wesoły - kolejny, psotny - trzeci. Ponadto istnieją różne pory roku, święta i praca, ośrodki wypoczynkowe i wieczory rodzinne, wydarzenia radosne i smutne. Ale co więcej może zmotywować nas do komponowania, zmieniania, dodawania lub usuwania niektórych szczegółów. Ale to nie ma nic wspólnego ze ślepą imitacją, w której można wpaść w pułapkę absurdu - nie ubierać się w twarz, nie myśleć, nie w swoim życiu. Świadomy, wyszukany styl uwalnia cię od prowadzenia wyścigu z modą.

Duchy ... Ich czarujący zapach jest uległe dla śmiertelnych piękności i niepoważnych inżynierów, dojrzałych kobiet i młodych kokietek. Zapach jest tak różnorodny - młody i zabawny, zimny i elegancki ...

Kobieta i zapach. Dwa losy: kwitnienie i zapomnienie, wzloty i upadki. Ich linie splatają się i rozchodzą. Są wtedy wyłącznie oddani, a następnie nagle się nawzajem zmieniają. Perfumy znakomity kombinacja: nocie wstępnej powierzchni - pierwsze wrażenie, rdzeń - podstawa że ma pierwszeństwo nad odcieniami składu i końcowego Uwaga - głębokość, pętli pozostającego w pamięci jego właściciela. Wielka sztuka - uznać różnorodność duchów ich smak i wyrazić indywidualność poprzez to, aby podkreślić przemianę z dziewczynki do narzeczonej, z gospodyń domowych w pani biznesowej ukochanej żony w fatalnym urody. Rano i wieczorem. Dni powszednie i święta. Zimne obliczenia i ognista pasja. Każdy warunek może być subtelnie podkreślony przez język zapachu: podpowiedź lub przekonaj, uwieść lub odtrącić.

Jak znaleźć swój zapach? To nie jest łatwe zadanie. Najważniejsze, żeby się nie spieszyć. Nie próbuj jednego licznika perfum wśród różnych wnioskodawców, aby znaleźć to, czego szukasz. Twoja świadomość dostrzeże tylko pierwsze trzy zapachy. Nadmiar kadzidełka może powodować zawroty głowy i złe samopoczucie. Nie należy polegać na tekturowych próbnikach ani pachnącym kawałku piankowej gumy. Zapach ożywa tylko na skórze (szczególnie tam, gdzie puls bije), dotykając i harmonizując z oddychaniem ciała. Zaczekaj na swój czas. Idź do sklepu w cudownym nastroju, lepiej rano, aż zmysł węchu zostanie przerwany przez inne zapachy. Staraj się nie brać prysznica dzień wcześniej - twój wybór będzie bardziej obiektywny. A jednak twój ulotny nastrój odegra swoją rolę: radosny impuls będzie wymagał zielonego, świeżego zapachu, pasja będzie szukać wschodniej pokusy i zmysłowości.

Udostępnij w społeczności. sieciPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top