Jak otworzyć plik rsrc file extension

Główne informacje o pliku RSRC

Tagi: rozszerzenie RSRC, jak otworzyć plik RSRC, jak przekonwertować plik RSRC, otworzyć plik RSRC

Programy obsługujące plik RSRC

Programy dla systemu Mac OS:DeRez
Mac OS X
Resorcerer

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci rozwiązać problem z plikiem RSRC. Jeśli nie wiesz, gdzie pobrać aplikację z naszej listy, kliknij link (jest to nazwa programu) - znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat miejsca pobrania bezpiecznej wersji instalacyjnej wymaganej aplikacji.

Odwiedzając tę ​​stronę, należy udzielić odpowiedzi na te lub podobne pytania:

Co jeszcze może powodować problemy?

Przyczyna, dla której nie można otworzyć pliku RSRC, może być większa (nie tylko brak odpowiedniej aplikacji).


Po pierwsze, plik RSRC może być nieprawidłowo połączony (niekompatybilny) z zainstalowaną aplikacją do jej konserwacji. W takim przypadku musisz samodzielnie zmienić to połączenie. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy plik RSRC, który chcesz edytować, kliknij opcję "Otwórz za pomocą", a następnie wybierz program zainstalowany z listy. Po wykonaniu tej czynności problemy z otwarciem pliku RSRC muszą zniknąć całkowicie.
Po drugie, plik, który chcesz otworzyć, może być po prostu uszkodzony. W takim przypadku najlepiej jest znaleźć nową wersję lub pobrać ją ponownie z tego samego źródła (być może z jakiegoś powodu w poprzedniej sesji pobieranie pliku RSRC nie zakończyło się i nie można go poprawnie otworzyć).

Jeśli posiadasz dodatkowe informacje dotyczące rozszerzenia pliku RSRC, będziemy wdzięczni, jeśli udostępnisz to użytkownikom naszej witryny. Skorzystaj z formularza znajdującego się tutaj i prześlij nam swoje informacje o pliku RSRC.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top