Jak otworzyć plik rozszerzenia pliku bcd

Główne informacje o pliku BCD

Tagi: rozszerzenie BCD, jak otworzyć plik BCD, jak przekonwertować plik BCD, otwórz plik BCD

Programy obsługujące plik BCD

Programy dla systemu Windows:EasyBCD
Edytor rejestru Microsoft

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci rozwiązać problem z plikiem BCD. Jeśli nie wiesz, gdzie pobrać aplikację z naszej listy, kliknij link (jest to nazwa programu) - znajdziesz bardziej szczegółowe informacje na temat miejsca pobrania bezpiecznej wersji instalacyjnej wymaganej aplikacji.

Odwiedzając tę ​​stronę, należy udzielić odpowiedzi na te lub podobne pytania:

Co jeszcze może powodować problemy?

Przyczyna, dla której nie można otworzyć pliku BCD, może być większa (nie tylko brak odpowiedniej aplikacji).


Po pierwsze - plik BCD może być niepoprawnie połączony (niekompatybilny) z zainstalowaną aplikacją do jej konserwacji. W takim przypadku musisz samodzielnie zmienić to połączenie. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy plik BCD, który chcesz edytować, kliknij opcję "Otwórz za pomocą", a następnie wybierz program zainstalowany z listy. Po tej czynności, problemy z otwieraniem pliku BCD muszą zniknąć całkowicie.
Po drugie, plik, który chcesz otworzyć, może być po prostu uszkodzony. W takim przypadku najlepiej będzie znaleźć nową wersję tego pliku lub pobrać go ponownie z tego samego źródła (może z jakiegoś powodu w poprzedniej sesji pobieranie pliku BCD nie zakończyło się i nie można go poprawnie otworzyć).

Jeśli masz dodatkowe informacje na temat rozszerzenia pliku BCD, będziemy wdzięczni, gdy udostępnisz to użytkownikom naszej strony. Skorzystaj z formularza tutaj i prześlij nam swoją informację o pliku BCD.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top