Jak obudzić wewnętrzną motywację

Ucz się - podczas gdy inni śpią, pracuj - podczas gdy inni odpoczywają, czekaj - gdy inni odpoczywają, czekaj, aż inni narzekają.
Lato cieszy nas doskonałą pogodą. Dla wielu te letnie dni to okres ciszy i bezczynności.


Ale nie dla nas. To jest najlepszy czas na zbudowanie udanego zespołu liderów.
Piłka nożna, a także marketing sieciowy to gra zespołowa.
Z zainteresowaniem obserwowałem Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. W grze drużyn wysokiej klasy. Mam nadzieję, że obejrzałeś także to wydarzenie piłkarskie.
Myślę, że klasa drużyn, które przeszły do ​​finałowej części mistrzostw jest prawie taka sama. Wielu graczy ma te same umiejętności techniczne i jest tak samo wyszkolonych fizycznie.
Co sprawia, że ​​niektórzy zwycięzcy i inni przegrywają? Uważam, że to zespół wygrywa, czyli zespół. Często widzieliśmy, że jeden - dwóch znanych graczy nie może nic zrobić, jeśli cały zespół nie działa jako dobrze skoordynowany mechanizm.Myślę, że tylko psychologiczny nastrój drużyny wpływa na zwycięstwo.
Co sprawi, że Twój zespół będzie zwycięzcą?

1. Atmosfera pracy. Jako lider musisz stworzyć środowisko, w którym ludzie mogą się otworzyć i zrealizować swoje mocne strony.

2. Zachęcaj do inicjatywy i przywództwa w zespole. Jeśli Twoi liderzy oferują pomysły, zgadzaj się z ich pomysłami i nie zmieniaj ich. Raz krytykując kogoś z zespołu, nie oczekuj, że zespół będzie miał inicjatywę.

3. Zawsze trzymaj się blisko drużyny, a nie przed koniem bojowym. Jeśli chcesz wychować niezależnych przywódców, gdzie jest twoje miejsce? Cóż, zdecydowanie nie wyprzedziłem konia bojowego. Jeśli jedziesz naprzód na koniu bitewnym, szkolisz naśladowców, a nie liderów. Oto jest - idealny model przywództwa.

Odpocznij. z korzyścią dla ich biznesu.Poprzedni

Następna

Top Top