Jak narysować szczeciny, wskazówki, wiedzę, rozwiązania

Jak narysować szczeciny, wskazówki, wiedzę, rozwiązania

Włosie męskie, szczególnie 3-dniowe włosie, przyciąga wiele kobiet. Jest światłem nieogolonym, jest szczeciną i jest częścią starannie przemyślanego wizerunku mężczyzny. Ale zarost jest prawem do posiadania nie tylko ludzi, ale także zwierząt, na przykład dobrodusznej świni. Rysuj szczeciny można, stosując kilka prostych zasad.- arkusz albumu;
- ołówek;
- Gumka.

Powiązane artykuły "Jak narysować zarost" Jak narysować zdjęcie pożaru Jak narysować tag graffiti Jak narysować dziewczynę w etapach

Narysuj zarost mężczyzny. Najpierw przedstaw głowę osoby, obserwując wszystkie proporcje umiejscowienia części twarzy. Teraz od dołu ucha do dna drugiego narysuj zakrzywioną linię symbolizującą linię graniczną układu włosia.

Narysuj gładkie linie od uszu do kącików ust. Cała planowana przestrzeń jest wypełniona małymi, ciemnymi kropkami, położonymi bardzo blisko siebie. Jest to naturalna granica włosia.Teraz narysuj włosie w wyraźnie zaznaczonych miejscach dolnej części twarzy. Zaznacz linię wąsów. Narysuj grubą linię nad górną wargą. Długość szczeciniastych wąsów musi pokrywać się z długością ust osoby. Narysuj włosie pokrywające tylko część brody. Aby to zrobić, narysuj kontur czworoboku w miejscu dolnej ostrej krawędzi twarzy, której górne narożniki lekko się rozchodzą w różnych kierunkach.

Narysuj modelową lokację włosia. Aby to zrobić, dodaj kontynuację do poprzedniego schematu w postaci wąskiej linii biegnącej przez usta i schodzącej do brody. Narysuj szczeciny w jeszcze bardziej oryginalny sposób, umieszczając je w zaznaczonych trójkątach ostrymi szczytami skierowanymi w stronę środka twarzy. Połącz ostre rogi linii przechodzące pod nosem i uzyskaj dodatkową opcję do przeciągania włosia.

Narysuj długie wąsy na całej szerokości twarzy. Umieść małe kropki, nie przekraczając zamierzonych limitów. W ten sam sposób narysuj zarost w kształcie długiej brody.

Narysuj zarost zwierzęcia. Narysuj świnię i wybierz obszar wzdłuż całej długości bocznej pnia. W wybranym czworokącie rysuj krótkie poziome pociągnięcia, czasem ułożone w chaotycznej kolejności. To będzie szczecina boczna.

Przez cały górny kontur figury zwierzęcia narysuj obrysy, które są ukośnie ułożone i zachodzą na siebie. To będzie rdzeń włosia.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top