Jak mario dotknął wzrostu, wagi

Już wiele razy pojawiał się na stronach błyszczących magazynów, pokazując czytelnikom jego znakomity tors i różne brutalne obrazy. I to pomimo faktu, że aktor stara się obnażyć się przed kamerami, biorąc pod uwagę, że jego pojawienie się nie jest publiczne.Fani nie zmęczyli się, gdy zadawali pytanie, ponieważ Mario Kasas pompował się i nie znalazł przyzwoitej odpowiedzi. Jak sam aktor powiedział w wywiadzie, nie ma tam tajemnicy. Wszystko z powodu uporu gorliwości, z którym odnosi się do jego treningu. Mario regularnie odwiedza salę gimnastyczną, nie zaniedbując szkolenia, nawet podczas filmowania.

Bardzo często wybiera bieganie z hali na świeże powietrze, bieganie po ulicach Barcelony, często nierozpoznany. Każdego ranka zaczyna się obowiązkowy ładunek i lekkie śniadanie, a aktor oczywiście przykłada szczególną wagę do mięśni prasy i pleców.W domu ma poziomy drążek, na którym trenuje się tak, jak mu się podoba. Sam aktor nigdy nie skorzystał z pomocy profesjonalnego trenera, zwyczaj utrzymywania się w formie pozostał z lat szkolnych, kiedy musiał grać w drużynie piłkarskiej. Odtąd aktor kojarzy się ze sportem i nie może powstrzymać ich od robienia czegokolwiek.

Kiedyś próbował się w sztukach walki, ale po chwili zrezygnował. Aktor Mario Casas rośnie, waga nie kryje się przed ciekawskimi fanami, a wszyscy już od dawna wiedzą, że o wysokości 180 cm waży dobre 80 kg, a to wszystko czyste mięśnie bez nadmiaru tłuszczu. Ponieważ sam aktor odpowiada na pytanie, jak osiągnąć tak doskonałą formę, trzeba tylko spróbować. Najważniejsze, aby po prostu zacząć i nie poddawać się, sport powinien stać się nieodłączną częścią twojego życia, jak śniadanie.

I oczywiście nie powinno to was stresować, niezależnie od tego, co robicie, powinniście to lubić. To, co mówi, pomaga mu zachować formę. Mario nie wyobraża sobie poranka bez obowiązkowej opłaty, dając przykład milionom swoich fanów.

Jak mario dotknął wzrostu, wagiPoprzedni

Następna

Top Top