Jak Madonna ukarała córkę za palenie

"Oczywiście fotografia mojej palącej córki nie przyniosła mi żadnej radości. Jestem dość surową mamą, ale, przyznaję, czasami nie można pokazać wystarczająco dużo charakteru. Myślę, że musimy być trudniejsi. Dużo rozmawiamy, szukamy kompromisów, prowadzimy rozmowy edukacyjne. Ale palenie papierosów jest czymś, czego nie akceptuję. A w szczególności, jeśli dotyczy mojej córki Lourdes "- powiedział piosenkarz. Sądząc po surowym tonie Madge, Lourdes w domu "do szaleństwa". Cóż, jeśli ta opowieść posłużyła jako lekcja dla dziewczyny, rzuciła palenie.Jeśli nie chcesz rzucić palenia, nie klikaj TUTAJ.

(Brak ocen jeszcze)

 • Czy rzucenie palenia za pomocą metody Karapowa jest prawdziwe?
  Jak Madonna ukarała córkę za palenie
 • Jak rzucić palenie za pomocą metody Barabash
  Jak Madonna ukarała córkę za palenie
 • Pozbycie się palenia metodą V. Guzhagina
  Jak Madonna ukarała córkę za palenie


 • Czy rzucenie palenia za pomocą metody Dovzhenko jest prawdziwe?
  Jak Madonna ukarała córkę za palenie
 • Rzuciłem picie: co za plusy
  Jak Madonna ukarała córkę za palenie

  Nie jest tajemnicą, że systematyczne spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwym nawykiem, który negatywnie wpływa na organizm ludzki. Ale często ludzie.

  Niektórzy uważają, że mieszaniny są nieszkodliwe. Istnieje błędne przekonanie, że jego konsumpcja może powodować tylko krótkoterminowe problemy: bóle głowy.

  Wszyscy palacze znają plwocinę po paleniu. Ale nie wszyscy wiedzą, jak po rzuceniu palenia wycofać flegmę z płuc i żywic. Lekarze i naukowcy twierdzą, że takie.

  Szkodliwe działanie nikotyny na organizm pochodzi od wszystkich frontach, ale pierwszy dym tytoniowy cios spada na płucach i naczyniach mózgowych. To wyjaśnia.

  Wśród palaczy jest opinia, że ​​palenie łagodzi znacznie skuteczniej niż leki. Ale to stwierdzenie jest błędne, ponieważ sensacja.

  HERBATA MONASTERY Z ZWIĄZKU Z TYTONIAMI

  Jak Madonna ukarała córkę za palenie  Powiązane artykuły

  Poprzedni

  Następna

 • Top Top