Jak korzystać z pokestop w pokemon

W tej instrukcji sugerujemy, aby zrozumieć, co to jest mapa pokestopov i dowiedzieć się, jak zrobić post-it. a także do tego, co Pokestop w Pokemon Go jest konieczne bez pomocy. Czym więc jest mapa pocztówek i ogólnie pocztówki w prostym języku?Co to jest Pokemon Go?

Jak korzystać z pokestop w pokemon

Post-etapy są zwykle w dwóch stanach - w kolorze niebieskim i różowym. Aktywny to niebieski post, a to oznacza, że ​​możesz teraz bezpośrednio do niego podejść i odebrać nagrodę. Aby to zrobić, zbliż się do niego, kliknij na niego i kiedy pojawi się zdjęcie pokestopa, odkręć go przesuwając w lewo lub w prawo. Nagroda od pokestopa porzuci się, będziesz musiał tylko dotknąć jej, by ją zebrać.

Naprzeciwko różowego pokera oznacza jego nieaktywność i fakt, że był ostatnio używany, w takim przypadku konieczne jest, aby poczekać pięć minut, aby go przywrócić. Często ludzie się dziwią, że Pokemon Go Pokemon Go jest pusty, co robić. Oczywiście gra jest nadal w fazie beta i dlatego mogą występować błędy i usterki. Jeśli dojdziesz do upragnionego punktu, a czerwony napis informujący o twoim zasięgu do punktu nie jest obecny, a kiedy odkajasz, żadna czynność nie zostanie wykonana i nic nie wypadnie, możesz spróbować ponownie uruchomić grę lub wrócić do tej lokacji nieco później.Nagrody w Pokemonach w Pokémon Go

W tej chwili jest kilka rzeczy, które możesz wydostać z pokestopa, ale z biegiem czasu ta lista może ulec zmianie.

  • Pokeball (Pokeball) - dziś jest najbardziej popularna nagroda.
  • Eliksir - służy do przywrócenia siły Pokemonów po bitwie.
  • Razz Berry - specjalne jagody, które pomagają przy łapaniu Pokemona.
  • Revive - pomoże przywrócić połowę zdrowia twojego Pokémona, jeśli zemdlał w bitwie na arenie (Hyme).
  • Lucky egg (Lucky Egg) to materiał eksploatacyjny, który podwaja twoje wrażenia przez 30 minut.
  • Jajo - nowy Pokemon wykluwa się z niego dopiero po przejściu 2 km, 5 km lub 10 km, pod warunkiem, że jajo jest przechowywane w inkubatorze.

Nie ma limitu, ile razy gracze mogą zbierać nagrody z gry po określonym czasie, z wyjątkiem limitu pięciu minut między próbami. Ponadto, gracz ciągle upuszcza Jaja i Pokeballs, aż osiągnie piąty poziom.

Jak umieścić Pokemon Go na mapie Pokemon Go

Aby stworzyć Pokestop. przejdź do działu wsparcia na stronie twórców gier. Na stronie, która otworzy się po prawej stronie, kliknij przycisk Prześlij zgłoszenie i wybierz Zgłoś problem z siłownią lub PokéStopem.

Jak korzystać z pokestop w pokemon

W oknie, które się otworzy, wypełnij wniosek o dodanie wyszukiwania.

Jak korzystać z pokestop w pokemon

Od teraz wiesz, jak dodać wyszukiwanie do Pokemon Go, co to jest i co z nim zrobić w niezrozumiałych sytuacjach.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top