Jak huśtawka prasy siedzi na krześle

Jak podkręcić prasę siedząc przy biurku w biurze?

Swing prasy siedzi w biurze

Cześć wszystkim, mam na imię Aleksiej Romanow, mam 45 lat, mieszkam w Moskwie. Rok temu postanowiłem uporządkować ciało, wagę i styl życia. Bez diety i operacji przez cztery miesiące, ja dość pompowana kiedy utracił od 84 do 75 kg, a tym samym odwracając się od biurowego planktonu z pierwszym stopniem otyłości w udanym człowiek z atletyczną ciała.Myślę, że procent z 90 męskiej populacji całego świata (jeśli nie więcej) chciał kiedyś zostać, jeśli nie Schwarzenegger, to przynajmniej Van Damme? Ja też tego chciałem. Oczywiście nie byłem ani jednym, ani drugim. Po pierwsze, ponieważ od dzieciństwa byłem grubym przegranym, a po drugie, ponieważ wszystkie moje próby pompowania mięśni i pozbycia się nadmiaru fałd tłuszczowych zawiodły z hukiem.


Przez trzy miesiące od grubasa, zmieniłem się w sportowca!

Natychmiast powiem, że nigdy nie przyjaźniłem się ze sportem. Pamiętam, że kiedy studiowałem w instytucie, próbowałem zacząć ćwiczyć na siłowni, ale to już wszystko.

Usiądź w fotelu bezpośrednio w dniu roboczym i obserwuj, że żołądek jest w to zaangażowany. To wzmocni napięcie mięśni i poprawi prawidłową postawę.

Aby wzmocnić mięśnie brzucha i talii, naprzemiennie wciągaj i napompuj żołądek, ustalając każde położenie na 10-20 sekund. Rób tyle razy, ile możesz. Powtarzaj regularnie.

Wykonaj zestaw pięciu ćwiczeń raz lub dwa razy dziennie. Zajmie to 5-10 minut, ale nie przejdzie bez śladu w talii:

1. Siedząc w miejscu pracy, podnieście ręce. Umieść je za głową lub na ramionach. Wyprostuj plecy, wciągnij żołądek i obróć ciało w lewo i prawo. Ćwicz powoli, czując plecy, brzuch i talię.

2. Zaakceptuj pozycję początkową, tak jak w pierwszym ćwiczeniu. Obróć jeden sposób dwa razy. Po drugie, skręcić nieco dalej do tyłu krzesła.

3. Trzymaj ręce za głową, brzuch jest wciągnięty, plecy proste. Rozciągnij łokcie w lewo w kierunku uda. Wróć do pozycji wyjściowej. Zrób to samo.

Utrzymanie idealnej formy, jeśli masz więcej niż 10 godzin dziennie w pracy, jest to dość trudne. Nie daje to jednak prawa do zapomnienia o ćwiczeniach fizycznych z czystym sumieniem! Od dziś możesz zrobić mini trening bezpośrednio w pracy! Magazyn dla kobiet Charla oferuje zestaw prostych ćwiczeń w biurze, które nie tylko przynoszą korzyści Twojemu ciału, ale także dodadzą Ci sił!

Ćwiczenia w biurze. Szyja

Długie siedzenie przy komputerze nadal nie przynosi żadnych korzyści zdrowotnych. Od czasu do czasu oderwij się od monitora i wykonaj proste ćwiczenia na szyi.

Siedzimy tak samo. Powoli odrzucamy głowę. Wracamy do pozycji wyjściowej i machamy głową do przodu. Wykonaj to ćwiczenie 5 razy.

Siedzimy dokładnie. Powoli odwracamy głowę w prawo. Wracamy do pozycji wyjściowej i obracamy ją w lewo. Wykonaj 5 zwojów w każdym.

Miłośnicy fitnessu w biurze na pewno polubią ćwiczenie, które mobilizuje i wzmacnia nie tylko ukośne mięśnie brzucha (które z kolei tworzą całą prasę brzuszną), ale także mięśnie obręczy barkowej, ud i pośladków.

Niewątpliwie strona wiodąca w tym ćwiczeniu należy do mięśni skośnych brzucha, ale ponieważ inne mięśnie są połączone z zatrzymaniem ciała, ćwiczenie można z całą pewnością nazwać złożonym i wystarczająco skutecznym i skutecznym. Oczywiście przy jego regularnej realizacji. Niezmiennym towarzyszem jest także fotel lub krzesło z twardym siedzeniem i bez kółek.

Usiądź na krześle z przedramieniem opartym na krześle. Nogi w prostej pozycji. Pociągnij miednicę do przodu, odcedź mięśnie brzucha. Zdejmijcie łopatki z głowy i nie "zwisajcie" (fot. 1).

Po wydechu podnieś bagażnik do góry, ciągnąc górną część boczną (zdjęcie 2). Przy wdychaniu powrócić do pozycji wyjściowej. Powtórz 5 do 10 razy.

Fitness w biurze. 10 ćwiczeń w miejscu pracy

Jeśli dobrze się przyjrzeć, w biurze można znaleźć wiele darmowych symulatorów. Musisz tylko nauczyć się z nich korzystać. Wszelkie szkolenia, w tym biura, musisz rozpocząć od rozgrzewki. Idealną opcją jest wspinanie się na dwa lub trzy piętra. Dobrze to robić co godzinę lub dwie. Natychmiast "budzisz" senny z pozycji siedzącej układu krążenia. A jednocześnie odpoczywaj przez kilka minut z miejsca pracy.

Rozgrzany - i zacznij działać

Ćwiczenie nr 1 na przedniej powierzchni uda

Usiądź na krawędzi krzesła i zaciśnij nogi, przyciskając kolana do siebie. Tył musi być prosty. Alternatywnie wyprostuj lewe i prawe kolano, popijając skarpetkę dla siebie. Wykonuj ćwiczenie, aż mięśnie poczują lekkie pieczenie.Jeśli to ćwiczenie jest dla ciebie zbyt łatwe, rozwiniesz od razu dwie nogi, pamiętając o tym, aby trzymać razem kolana.

Nie przerywając pracy: niewidoczna gimnastyka w biurze.

Nie jest tajemnicą, że "siedząca" praca biurowa może prowadzić do wielu nieprzyjemnych konsekwencji dla zdrowia, takich jak wiotkość mięśni, otyłość, duszność, problemy z sercem itp.

Przecież tak czy inaczej, miejscem pracy jest fotel lub krzesło, a większość czasu pracy spędza się siedząc na nim. Prawie wszyscy posiadacze "siedzących" zawodów pod koniec dnia pracy odczuwają ból szyi, dolnej części pleców i dziwnie silne zmęczenie, pomimo faktu, że fizycznie nie wykonywano żadnej pracy. A wszystko to z braku ruchu. W tym przypadku są dwa wyjścia: albo zmień pracę, albo wykonuj regularne ćwiczenia fizyczne przy biurku.

Pierwsza opcja rzadko jest odpowiednia dla kogoś, ale druga jest bardzo wygodnym i łatwym sposobem na zapisanie ulubionej pracy i nie utratę zdrowia. Możesz rozciągnąć mięśnie w miejscu pracy, po prostu wstawiając się i wykonując ćwiczenia gimnastyczne, jednak czasami.

Być może wszyscy okresowo patrzymy na siebie w lustrze i krytycznie mówimy: "Musimy mniej jeść, czas zarejestrować się w sali gimnastycznej" i, ciągnąc żołądek, postanawiamy codziennie pompować prasę. Może najpierw musimy dowiedzieć się, czym jest "prasa", jak właściwie nacisnąć prasę, ile razy potrzeba, aby nacisnąć prasę i jak pompować prasę w domu?

Mięśnie brzucha odpowiadają za postawę osoby, pomagają utrzymać kręgosłup, chronią i wspierają organy znajdujące się w jamie brzusznej i tworzą ścianę brzucha. Tak zwana prasa składa się z czterech grup mięśniowych: mięśnia prostego brzucha, mięśnia poprzecznego, zewnętrznych skośnych i wewnętrznych skośnych mięśni. Dlatego pytanie początkujących sportowców "jak prawidłowo załadować mięśnie brzucha, aby uzyskać piękną prasę" jest bardziej poprawne, aby odpowiedzieć: "tylko zestaw ćwiczeń", ładowanie każdego mięśnia brzucha oddzielnie i w połączeniu z innymi mięśniami.

Prosto Muscle

Lokalizacja


Zdjęcie autorstwa Milhanx / Flickr.com


Aby pompować kostki prasy, siedząc przy biurku w biurze i nawet nie przyciągając uwagi kolegów - naprawdę. To z pewnością Alexander Mironenko, ekspert fitness z federalnej sieci klubów fitness X-Fit. Poniżej znajduje się codzienny program dla "pracowników umysłowych".


Siedzimy w miejscu pracy. Podczas wydechu, wciągamy żołądek jak najwięcej, naprawiamy go na 3-4 sekundy. Przy natchnieniu rozluźnia mięśnie. Ćwiczenie w pełni trenuje wszystkie mięśnie brzucha.


Zaczynamy od 10 powtórzeń, stopniowo wprowadzamy ich liczbę do 50.


Po wydechu wciskamy prasę przez 3-4 sekundy. Na inspirację odprężamy się. Liczba powtórzeń to 10-50. To kolejne ćwiczenie dla wszystkich mięśni prasy.


Pociągając kolana do żołądka


Siedzimy prosto, ręce na stole. Po wydechu podnosimy kolana do.

7 ćwiczeń, które możesz wykonywać w pracy W biurze tak bardzo jest przytłoczona pracą, że nie ma czasu na sport? Czas jest, ale siła i chęć zebrania się i pójścia tam na siłownię? Ale razem to całe ciało tylko krzyczy o potrzebie wysiłku fizycznego? Nie denerwuj się!

Istnieją wspaniałe ćwiczenia, które nie wymagają specjalnych symulatorów lub sprzętu i zbyt dużo miejsca. I wiele z nich można wykonać bezpośrednio siedząc przy biurku. Ponadto nie przyciągniesz nawet uwagi swoich kolegów i innych osób, które są wokół ciebie.

1. Prasa siedzi

W rzeczywistości prasa może być pompowana i siedząca, nie leżąc na podłodze w środku biura. Aby to zrobić, siedź płasko, wyprostuj plecy, napnij mięśnie pośladków, weź głęboki oddech i gwałtownie wciągnij brzuch podczas wydechu. Powtórz około 50 razy. Oddychanie nie jest konieczne, aby opóźnić. Praca to mięśnie prasy, a nie przepona.
Skośne mięśnie.

Cały dzień spędzasz przy biurku i martwisz się o swoją figurę? Okazuje się, że możesz wykonywać wychowanie fizyczne nie tylko na siłowni, ale także bezpośrednio w miejscu pracy. Dzisiaj chcemy podzielić się prostymi wskazówkami, jak pompować prasę na krześle, nie przyciągając uwagi innych.

Jak machnąć prasą na krześle

Płaski żołądek może stać się rzeczywistością dla każdego z nas, jeśli weźmiemy pod uwagę kilka prostych wskazówek.

Usiądź wygodnie na krześle roboczym, zrelaksuj się, a następnie powoli wydychaj całe powietrze, mocno wciągając brzuch. Zablokuj pozycję na kilka sekund i zrelaksuj się. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy.

To proste ćwiczenie pomoże ci w uprawianiu aktywności fizycznej i spalaniu kalorii, bez wstawania z miejsca pracy.

Wykonuj to niewidzialne ćwiczenie fizyczne 5-6 razy w ciągu dnia pracy. Jednocześnie możesz wykonywać regularne przerwy w pracy, które są tak potrzebne naszym oczom i połączyć je z gimnastyką.

Wspieraj się w formie może być zawsze i wszędzie, będzie pożądanie. Nawet praca, która zajmuje większość naszego czasu, nie jest przeszkodą, jeśli poważnie traktujesz sport. Jak zaangażować się w fitness bez wychodzenia z biura, poprosi cię.

Szybki rytm naszego życia przyspiesza z dnia na dzień. Nie mamy czasu, aby wiele zrobić, odkładając ważne rzeczy na później. Czas na siebie coraz mniej, ciało traci kształt i ton. Zatrzymując się, aby monitorować siebie, tracimy okazję, aby wyglądać zawsze reprezentacyjnie i wzbudzać szacunek dla innych. Spędzając średnio 8 godzin w biurze, prawie cały czas siedzimy w pozycji siedzącej. Dodaj tutaj krzywiznę postawy i kręgosłupa z uwagi na fakt, że siedzimy przy komputerach skulonych lub przyjmujących nie najbardziej przydatne dla postaw ciała. Ciągłe napięcie odczuwane jest przez nasze ramiona, szyję, ramiona, nogi, oczy i inne narządy.

Utrzymaj zdrowy umysł w zdrowym ciele bez opuszczania biura. Wybrałem najbardziej skuteczny.

Nie jest tajemnicą, że zanim wszystkie problemy z mięśniami i kościami zostaną nabyte przez pracowników biurowych. Przez cały dzień siedzisz na krześle, tylko sporadycznie poruszasz się po biurze, a po treningu nie pozostajesz. Jednak nadal istnieje sposób na osiadły tryb życia.

Ćwiczenia w biurze to świetny sposób na rozciągnięcie mięśni i dopingowanie umysłu. Podczas ładowania w miejscu pracy pozbędziesz się wielu problemów.

Ćwiczenia

Ładowanie biurowe nie jest intensywnym treningiem, a jedynie rozgrzewką dla mięśni i kości. Mimo to staraj się ubierać do pracy w wygodnych ubraniach: zapomnij o ciasnych garniturach i niewygodnych butach, które ściskają naczynia krwionośne, naruszając tym samym krążenie krwi.

Proponujemy Ci zestaw ukrytych ćwiczeń, które możesz wykonywać bez tracenia czasu, bez łapania zdziwionego spojrzenia twoich kolegów:

Siedząc przy stole, szybko palcując, symulując bieganie w miejscu, kładąc rękę na krawędzi stołu, odcedzaj rękę, jak gdyby.

huśtawka mięśnie biuro prasa sport pracaPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top