Jak holenderski obywatel zrujnował rosyjskiego bankiera

Jak holenderski obywatel zrujnował rosyjskiego bankiera

Jak holenderski obywatel zrujnował rosyjskiego bankiera

Odkąd Yorrith zdołał zapamiętać liczbę samochodów, sprawcy zostali zatrzymani w ciągu kilku minut. W samochodach znalazło się wiele ciekawych - oraz narkotyków i broni. Urin i strażnicy poszli do wydziału, a ich osobowości zaczęły ostrożnie pracować. Rosyjski bankier miał "pecha" od razu z kilku powodów, wierzą w to wszyscy wierzący blogerzy. "Krok pierwszy - pokonany Yorrit Faassen okazał się holenderskim obywatelem. Krok drugi - i były członek kierownictwa Strojtransgazu - jednej z największych firm budowlanych w Rosji. Krok trzeci - Joore okazję spotkać się ze skromnej dziewczyny rosyjski Ekaterina P. Krok czwarty - Ekaterina P. poskarżył się ojcu, Vladimir P., że jej chłopak rytm „- mówi l1ve-dziennik.

Blogerzy nie są jeszcze do końca jasne, a ich oblubieniec może być obywatelem kraju tulipanów, ale nie ma wątpliwości, że Mrrith jest Putinem. "Mówią, że to nie mąż, ale pan młody, ale najstarsza córka Pu :). To prawda, że ​​nie jest to pierwszy Europejczyk, którego plotki wygrywa Masza Putin (wcześniej: niemiecka, grecka i włoska - siostrzeniec Berlusconiego). A Kate ostatnio zarekomendowała Koreę Południową - pisze Anticompromat. - Może to on jest "oligarchą", który według Prochanowa rzekomo poślubił najstarszą córkę Putina? ".

"Następnego dnia Federalna Służba Bezpieczeństwa zatrzymała siedmiu pracowników prywatnej firmy ochroniarskiej Bastion i samego Matveia Urina na Nowym Arbacie z bronią i narkotykami w samochodach. Urina została wysłana do ośrodka przetrzymywania FSB "Lefortovo", kontynuuje l1ve-journa. - Czekarze poszli do domu biznesmena z przeszukaniem i znaleźli wiele interesujących dokumentów. Jak wynika z publikacji, w szczególności znaleziono schemat łapówek dla sędziów Moskiewskiego Sądu Arbitrażowego. Bank Centralny odwołał licencje ze wszystkich banków Urin. Urina jest teraz oskarżona o chuligaństwo (do 7 lat), to prawdopodobnie nadal będzie oskarżenie o przekupstwo, oszustwo itp. Otrzymam około 10 lat plantatora w mojej opinii - z konfiskatą mienia. I dlaczego? Ponieważ skromny Holender nie miał zwyczaju żartowania, a Urin miał zwyczaj gwałtu.

Marina TERPINKOT, zdjęcie z rospres.comPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top