Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej

Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej

Wszyscy wiemy, jak zepsuć estetyczny wygląd wyposażenia sanitarnego lub kuchennego za pomocą wiórków emalii. Ponadto w nowoczesnych domach, oprócz kanalizacji, istnieje wiele innych rzeczy, takich jak emaliowane kuchenki gazowe, lodówki, pralki, Bolero i wiele innych.Czarne metalowe plamy, psujące białość powierzchni skorupy - to jest najbardziej chwytliwa wada. Ponieważ wśród wszystkich urządzeń sanotechu najczęściej stosowanym elementem jest zlew. I nie jest zaskakujące, że cierpi częściej na wykruszenia niż inne urządzenia hydrauliczne. Dobrze, że na każdym poziomie szkliwa można przywrócić skorupę, nawet własnymi rękami.

Renowacja powłoki rozpoczyna się od prac przygotowawczych na powierzchni zlewu. Wykonuj pracę dokładnie i dokładnie. Pełny wynik sprawy zależy od jakości początkowego przygotowania.

Zacznij od usunięcia zmywalnej powłoki, ale nie możesz tego zrobić, jeśli pozwalają na to warunki. Jeśli głównym celem pracy jest tylko wygląd powłoki, jeśli wygodnie jest podejść do niej w czasie pracy, nie trzeba jej usuwać z witryny. W przypadku gdy umywalka jest zamontowana w podstawce lub jest zlewem kuchennym umieszczonym w zestawie słuchawkowym, należy ją zdemontować.

Przygotowanie zlewu rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia. Aby to zrobić, możesz użyć detergentu lub proszku. W takim przypadku konieczne jest osiągnięcie idealnej czystości powierzchni. Następnie trzeba go przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym. Do tej pracy zaleca się użycie szlifierki, która zapewni gładką warstwę usuniętej powłoki i znacznie zmniejszy wydatki sił. Postępuj dokładnie szlifowanie aż do całkowitego usunięcia poprzedniej powłoki emaliowanej, albo przynajmniej do maksymalnych wygładzania przejść między piłowane porysowana i rozdrobnione na powierzchni.

Zakończ szlifowanie zlewu, napełnij go gorącą wodą. Rozgrzej dokładnie i umyj za pomocą odtłuszczacza. Następnie należy całkowicie wysuszyć powłokę i zagruntować za pomocą specjalnego rozwiązania, a następnie za pomocą cienkiego pędzla. Jednorodność aplikacji podkładu jest niezwykle ważna, ponieważ od tego zależy jakość emalii położonej na przywróconej misce skorupy.Gotowy do użycia emalia będzie najwygodniejszy w zastosowaniu miniaturowego wałka malarskiego. Zastosuj co najmniej trzy lub cztery warstwy powłoki. I zastosuj następną warstwę dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Po obróbce powłoki szkliwem należy ją przykryć, aby uniknąć kurzenia lub możliwego mechanicznego uszkodzenia, i utrzymać w tym stanie przez co najmniej siedem dni. Po upływie tego czasu szkliwo całkowicie się utwardzi i zazębi się z dolnymi warstwami powłoki, a ta powłoka wytrzyma co najmniej pięć lat.

    Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej
    Jak naprawić płyt kartonowo-gipsowych własnymi rękami

Zalety stosowania tektury gipsowej są znane i niepodważalne. Nie ma szybszego sposobu na wyrównanie ściany, a oprócz tego ekonomicznie. Ale, jak każdy inny materiał, robi.

Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej
Jak zbudować mur z cegły własnymi rękami

Jeśli zaplanowałeś dużą konstrukcję, to w tym przypadku nie powinieneś podejmować ryzyka, mając nadzieję tylko na własne umiejętności i poprosić o pomoc w specjalistycznej.

Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej
Stwórz tapetę własnymi rękami

Decydując o wyborze tapety, zwróć uwagę na nowość rynku - płynne tapety. Ten nowy rodzaj materiału do ścian wewnętrznych, który stał się wiodącym krokiem wśród dostępnych.

Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej
Podłoga w twoim mieszkaniu

Podłogi samopoziomujące stają się coraz bardziej popularne w naprawach mieszkań. Taka podłoga jest doskonałą alternatywą dla laminatu, linoleum i płytek. Ma absolutnie.

Jak emaliować zlew własnymi rękami, ooo firmy wydobywczej
Jak wybrać najlepszą cegłę

Przed wybudowaniem własnego domu właściciel zawsze myśli o tym, jak można samodzielnie ocenić jakość wybranych materiałów budowlanych. W tym artykule jesteśmy.


Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top