Jak dostać się na moskiewskie lotniska

Tutaj możesz samodzielnie wydać polisę ubezpieczeniową.

Jak dostać się na lotnisko Szeremietiewo

Samochodem:
29 km od centrum Moskwy autostradą (M-10).Transport publiczny:
Od stacji metra „Rzeka Station” (jadąc do przodu w kierunku pociągu w kierunku ulicznego festiwalu.) - autobusy „Zapas” autobusy (numer 851). Podróż trwa 20-30 minut. (Czas podróży zależy od natężenia ruchu).

Ze stacji metra "Planernaya" - autobusy № 817).

Z terminalu lotniczego (m.Aeroport - m. Dinamo) taksówka № 200

Czas pracy pojazdów komunalnych od 5.45 do 00.30 godz.

Rozkład jazdy: Moskwa (dworzec białoruski) - lotnisko Szeremietiewo

Moskwa (Dworzec Białoruski)
- Lotnisko Szeremietiewo

Pociąg elektryczny dociera do terminalu kolejowego „Aeroexpress”, znajduje się w bliskim sąsiedztwie Szeremietiewo F (zgodnie z nadziemne dla pieszych chodnik (7 minut). Dla wygody pasażerów pomiędzy terminalem „Aeroexpress” Szeremietiewo F i zaciski B, C i D są rozmieszczone transfer na lotnisko. Dojazdu autobusem - bezpłatnie # 33;

Rejestracja na terminalu "Aeroexpress" na stacji Białorusi:

Pasażerowie podróżujący lotami krajowymi z międzynarodowego lotniska Szeremietiewo mogą zarejestrować i zorganizować bagaż w celu późniejszego transportu na lotnisko.

Rejestracja rozpoczyna się w ciągu 15 godzin i kończy się 3 godziny od planowego czasu lotu, jednak nie później niż 25 minut przed odlotem najbliższego Aeroexpressa. Liczniki odprawy znajdują się w terminalu Aeroexpress na Dworcu Belorusskim.

Jak dostać się na lotnisko Domodiedowo

Na autostradzie Kashirskoye, następnie autostradą Domodiedowo na lotnisko.

Odległość od MKAD do lotniska wynosi 22 km.

Możesz zarezerwować miejsce na płatnym parkingu przez telefon. 795-38-66.

Czas podróży: 40 minut

Rejestracja w terminalu "Paveletsky-Domodedovo":
W terminalu Dworca Paweleckiego, rejestracja pasażerów i rejestracja bagażu: w przypadku lotów międzynarodowych rozpoczyna się 24 godziny przed odlotem; na loty krajowe - 24 godziny przed odlotem. Rejestracja biletów lotniczych i rejestracji bagażu pasażerskiego kończy się na 25 minut przed odlotem ostatniego pociągu Aeroexpress.Oprócz aeroexpresu z Dworca Paweleckiego znajduje się pociąg elektryczny.
* - w dni robocze. Czas podróży: 1 godzina 10 minut - 1 godzina 15 minut.

Autobus kursuje z stacji metra Domodedovskaya na lotnisko Domodedovo iz powrotem. Możesz kupić bilet autobusowy od kierowcy autobusu oraz w budynku terminalu obok licznika nr 0 w hali przylotów linii rosyjskich. Lądowanie w autobusie odbywa się na prawym skrzydle terminalu lotniska Domodiedowo.
W przypadku transportu bagażu dodatkowa opłata nie jest pobierana.
Czas w pewnym sensie. 35 minut. Harmonogram: od 6.00 do 24.00. Wyjazd: co 15 minut.

Pomiędzy budynkiem lotniska Domodedovo a stacją metra Domodedovskaya przez całą dobę znajduje się taksówka o stałej trasie. Płatność należy uregulować w momencie wejścia na pokład. W przypadku przewozu bagażu opłata dodatkowa nie jest pobierana, pod warunkiem, że jej umieszczenie w kabinie nie wymaga dodatkowego miejsca pasażera.
Czas w pewnym sensie. 25-30 minut. Harmonogram. od 6.00 do 24.00, odjazd do wynajęcia. W nocy z 00.00 na 06.00 zgodnie z harmonogramem: 00-00; 00-40; 01-20; 02-00; 02-40; 03-00; 03-40; 04-20; 05-00; 05-40.

Zatrzymuje się: - na lotnisku Domodiedowo przy prawym skrzydle terminalu przed przybyciem rosyjskich linii;
- w Domodiedowo: wyjdź z ostatniego samochodu ze środka, skręć w prawo w przejście podziemne i podnieś się z przejścia na ulicę wzdłuż prawej drabiny. Przystanek znajduje się obok tego wyjścia.

Jedno odniesienie dla międzynarodowego lotniska Domodiedowo: (495) 933-66-66.

Jak dostać się na lotnisko "Wnukowo"

30 km od Moskwy (11 km od MKAD) wzdłuż autostrady Kijów do drogowskazu a / p "Wnukowo".
Koszt codziennego parkowania na lotnisku "Wnukowo" - 500 rubli dziennie.

Na autostradzie Kaluzhskoe przed przejściem do Wnukowo.

Autobus wahadłowy N611.

obok stacji metra "Yugo-Zapadnaya" (pierwszy samochód od centrum). Zatrzymaj autobus dwa kroki od wyjścia z metra. Średnio autobus powinien odczekać 10-15 minut. Czas podróży wynosi 25-30 minut.

Ze stacji metra "Yugo-Zapadnaja" kursują autobusy na lotnisko "Wnukowo". Autobusy na pokład - 30 metrów od wyjścia z metra - na słupku pojawi się żółty znak. Godziny otwarcia od 7.00 do 21.00. Przedział ruchu wynosi 20 minut. Czas podróży to 20 minut.
Metro "Lotnisko" z Moscow City Air Terminal w autobusie ekspresowym. Podróż trwa 1 godzinę i 20 minut.

Ze stacji metra "Yugo-Zapadnaya" - wejście na pokład minibusa - Autoline (trasa 45). Okresowość ruchu - w zależności od wypełnienia - około 10 minut.

W pociągu elektrycznym Aeroexpress:

Rozkład lotów Aeroexpress na lotnisko Wnukowo:

Moskwa (Kievsky railway station)
- Lotnisko Wnukowo

Czas podróży 35-40 minut

Rejestracja w terminalu "Kievsky-Vnukovo":

Dla pasażerów odlatujących lotów wewnętrznych harmonogramów centralne, możliwość rejestracji i bagażu bezpośrednio na stanowisku terminalowym Wnukowo Aeroexpress Kijowa. Rejestracja jest przeprowadzana na rejsach odlatujących w bieżącym dniu, czyli do godziny 00.00 dnia bieżącego. Rejestracja pasażerów i bagażu zarówno w przypadku lotów krajowych, jak i międzynarodowych, 3 (trzy) godziny przed odlotem samolotu zgodnie z harmonogramem.


Liczba programów: 1421Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top