Jak dopingować się całkowicie za darmo

Dlaczego ludzie lubią filmy komediowe, czekoladę i seks? Odpowiedź jest prosta. Są to źródła dobrego samopoczucia. Do tych samych wynalezionych sklepów, tequili i kolejki górskiej. Nastrój rośnie, jeśli ci się podoba. A dla przyjemności ludzie są gotowi zapłacić dużo pieniędzy. W rzeczywistości, ze względu na te przyjemności, zarabia się pieniądze. Co warte odnotowania, na drodze do przyjemności trzeba doświadczyć wielu niezadowolenia. Innymi słowy, aby podnieść na duchu, trzeba odciąć się, a nastrój w tym przypadku często nie ma. Tymczasem nastrój można łatwo podnieść bez wydawania pieniędzy.1. Spójrz na rzeczy pod różnymi kątami.

Darmowe, aby rozweselić każdą osobę. Aby to zrobić, trzeba mieć możliwość patrzenia na rzeczy pod różnymi kątami, to znaczy z różnych punktów widzenia. Jeśli weźmiesz piramidę w ręce i spojrzysz na jej cień, może to być czworobok, trójkąt i kwadrat. Wystarczy, że obrócisz piramidę w swoje ręce. Jeśli tego nie zrobimy, zobaczymy tylko jedną cyfrę. Przekręcanie w wyobraźni takich abstrakcyjnych pojęć, jak działania, wartości i postawy własnych lub innych ludzi - oto, co musisz zrobić, aby usunąć negatywny nastrój. Zakręć i szukaj pozytywnej strony, szukaj różnego rodzaju korzyści, gdzie wydaje się, że jest jeden ciągły minus.

Jak dopingować się całkowicie za darmo


Otrzymałem karę od głowy - jest okazja, aby zobaczyć błędy, które potem nie popełniają. Pokłócili się z bliską osobą - jest to doskonała okazja do umocnienia relacji pojednania. Najważniejsze, żeby się nie rozłączyć na minusach. Szukaj wszędzie śladu. Oni zawsze są. Jeśli życie rzuca kwaśną cytrynę, znajdź sól i tequilę.

Zdarza się, że nastrój psuje fakt, że coś poszło nie tak, jak trzeba. Jedna rzecz została mi przedstawiona w mojej głowie, ale wydarzyło się coś innego. Z tego powodu doznajesz zirytowania i urazy do siebie lub do kogoś - "No, znowu, jak zawsze ..." lub "Dlaczego, mam to wszystko przez ...". Ale w każdej sytuacji zawsze możesz znaleźć wyjście.

2. Daj pozytywne rzeczy innym.

3. Weź coś niezwykłego.

I wreszcie, najprostszym sposobem na podniesienie swojego ducha jest uśmiech. Mówią, że uśmiech przedłuża życie, a ponury wyraz zniekształca twoją twarz. W filmie "Afonya" młody policjant nie mógł rozpoznać w ponurym, nieogolonym typie osoby wskazanej w paszporcie. Aż się uśmiechnął. Nie zapomnij słów barona Munchausena: "Uśmiechnij się, panowie. Inteligentna osoba nie jest oznaką umysłu, panowie. Wszystkie głupie rzeczy na ziemi są robione tym wyrażeniem. Uśmiechnij się, panowie! Uśmiechnij się! ".

Jak dopingować się całkowicie za darmo

Tylko pamiętaj o jakimś śmiesznym przypadku lub anegdocie. Uśmiechnij się. Uśmiech może okazać się nierzeczywisty, ale to nie ma znaczenia. Stan mimiczny mięśni twarzy może powodować odpowiedni nastrój. Spróbuj i przekonaj się sam.

JAK WYGRAĆ STRES I DEPRESJĘ? WYPRÓBUJ PRAWIDŁOWO TERAZ PRZYDATNE MATERIAŁY PERFECTLY FREE!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top