Jak doładować portfel Yandex, stronę od zera

Witaj, czytelnicy bloga Witryna od zera.

Masz elektroniczny portfel. Po rejestracji w serwisie Yandex Money pojawia się pytanie: jak uzupełnić konto? Rozważ dostępne opcje uzupełniania.Uzupełnij kartę bankową

Jeśli posiadasz kartę Visa, Maestro lub MasterCard, możesz bardzo szybko uzupełnić swoje konto portfela Yandex. Wystarczy podać numer karty, jej okres ważności i trzycyfrowy kod z tyłu. Możesz zaznaczyć pole obok "zapamiętaj kartę" i następnym razem nie musisz wprowadzać wszystkich danych.

Jak doładować portfel Yandex, stronę od zera

Podczas uzupełniania portfela Yandex w ten sposób należy pamiętać, że przy zapisywaniu środków pobierana jest prowizja w wysokości 1% przelewu. Jeśli bank, w którym masz kartę, ma bankowość internetową, najlepiej z niej korzystać.

Napraw za pośrednictwem banku internetowego

Natychmiastowe uznanie środków bez prowizji jest najważniejszą zaletą tej metody uzupełniania portfela elektronicznego.

Na liście usług Yandex Money znajduje się kilkadziesiąt banków (w chwili pisania - 28). Niektóre z najbardziej popularnych to Sbierbank Online i Alfa-Click. Większość z nich ma zerową prowizję i natychmiastowy okres kredytowania. Jednak użytkownicy Citibank Online będą musieli czekać 2-3 dni na kredytowanie środków, a klienci KIT Finance będą płacić za przelew prowizji 3%. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić swój bank pod kątem jego obecności na liście Yandex.Money (i wyjaśnić wszystkie warunki dotyczące uzupełnienia portfela). Informacja o prowizji od partnerów, jest odniesieniem, ostrzega serwis. Jego znaczenie lepiej wyjaśnić.

Zdeponuj Yandex gotówką w gotówce przez terminal

Jak doładować portfel Yandex, stronę od zera


System płatności Yandex.Money ostrzega, że ​​należy znać jego 15-cyfrowy numer w celu uzupełnienia portfela elektronicznego. Maksymalna kwota do uzupełnienia wynosi nie więcej niż 15 000 rubli. Jeśli nagle zdecydujesz się uzupełnić swoje konto portfela w walucie obcej, kwota zostanie przelana w rublach, a stawka będzie zależeć od terminalu. Usługa zdecydowanie zaleca zapisanie wszystkich czeków przed przekazaniem środków na konto.

Transfery z innych systemów płatności

Jak doładować portfel Yandex, stronę od zera

Na przykład, aby uzupełnić portfel Yandex z WebMoney, musisz powiązać go z kontem w serwisie Yandex.Money. Można to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś zweryfikowany w obu systemach.

Oznacza to, że musisz mieć konto osobiste (nie anonimowe) na portfelu Yandex, a w WebMoney masz formalny certyfikat. Wszystkie dane wskazane w obu systemach muszą być zgodne. Przy transferze środków z jednego portfela elektronicznego na inny pobierana jest prowizja w wysokości 4,5%. Portmonetka na WebMoney powinna być rubla (WMR). Maksymalna kwota jednorazowego przelewu wynosi 15 000 rubli.

Z witryny Visa QIWI Wallet można również uzupełnić konto Yandex. Obciążenie 3% prowizji. Znaczy się szybko. Aby go uzupełnić, musisz pojechać w Yandex, podać numer konta, wymaganą kwotę i potwierdzić płatność.

Inne sposoby na uzupełnienie Yandex.Money

Dla użytkowników serwisu, którzy są połączeni z serwisem "Połączenie z Bankiem" (dla banku "Otkrytie" i Alfa-klika), dostępne są szybkie uzupełnienia i przelewy.

Możliwe jest również uzupełnienie konta o dane bankowe w dowolnym oddziale dowolnego banku, za pośrednictwem systemów przekazów pieniężnych (na przykład Unistream, CONTACT) i elektronicznych usług wystawiania pożyczek (Pay P.S. Moneyman i inne).

Podsumujmy

Wybór sposobów na uzupełnienie portfela Yandex zależy od Ciebie. Wielu użytkowników zauważa zalety bankowości internetowej - błyskawiczne uzupełnianie bez pobierania prowizji zapewnia popularny Sbierbank Online. Drugim pod względem popularności jest wprowadzenie gotówki za pośrednictwem nieoprocentowanych terminali płatniczych.

Aby znaleźć sposób na uzupełnienie konta swojego portfela bez prowizji, możesz ustawić wymagany filtr w ustawieniach usługi. W takim przypadku zostaną wyświetlone tylko wymagane metody.

Aby sprawdzić konto, możesz przejść do strony głównej. Saldo twojego konta zostanie pokazane w prawym górnym rogu. Aby natychmiast dowiedzieć się o ruchach środków w portfelu elektronicznym, zaleca się połączenie informacji SMS-owych.

Warto też czytaćPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top