Jak dbać o usta jesienią

Czy chcesz uniknąć problemów na jesieni z suchością i łuszczeniem? W tej chwili nasze usta wymagają szczególnie starannej opieki, a zatem trzeba wiedzieć, jak dbać o upadku warg, które przepisy są użyteczne dla naszych ustach i co należy w torebce.Jak dbać o usta jesienią


1. Peeling do ust.
Przed główną pielęgnacją należy odpowiednio oczyścić skórę warstwy rogowej naskórka. W tym celu przygotuj domowy peeling z soli i oleju brzoskwiniowego. Wymieszaj składniki i nałóż na usta. Delikatnie pocierać palcem. Następnie spłucz wodą. Jeśli chcesz kupić gotowy produkt, zwróć uwagę na skład masła shea, mentolu i kakao.2. Maska do ust.
Po oczyszczeniu należy nasycić skórę witaminami za pomocą maski, która pomoże Ci uporać się z zaczerwienieniem i pęknięciami na wargach. Maskę można kupić w sklepie lub przygotować samodzielnie. Odpowiednie składniki: sok z aloesu, mięta, masło shea. Trzymaj maskę na ustach przez co najmniej 15 minut.

3. Masaż ust.
Aby Twoje usta miały delikatną skórę, wykonaj poniższą procedurę. Zastosuj masło kakaowe na ustach i przygotuj szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem. Masuj usta ruchem okrężnym przez 5-7 minut. Następnie spłucz pozostały olej wodą i dotknij skóry ust ręcznikiem.

4. Balsam do ust.
Najważniejszym środkiem w zimnym sezonie jest balsam do ust. Noś go ze sobą wszędzie i zawsze. Skład balsamu musi koniecznie zawierać witaminę E, która stworzy warstwę ochronną dla twoich ust, a zapomnisz o wszystkich problemach.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top