Jak czytać informacje z pola informacyjnego wszechświata

  • Jak czytać informacje z pola informacyjnego wszechświata

Jak czytać informacje z pola informacyjnego wszechświata?

Informacje dyski i zasady wszystkie! Pamiętaj, jak często brakuje nam niezbędnych informacji. Nie ma znaczenia, czy szukasz brakującego przedmiotu, czy chcesz dowiedzieć się więcej o osobie, którą jesteś zainteresowany. W polu informacyjnym wszechświata będziesz mógł znaleźć dowolne informacje, którymi jesteś zainteresowany ...Najłatwiejszy sposób na uzyskanie ukrytych informacji!

Aby połączyć się z obszarem informacji o energii we wszechświecie i uzyskać od niego informacje, które Cię interesują, musisz jasno sformułować pytanie z dziedziny wiedzy, którego nie masz pojęcia.Całkowicie rozluźnij mięśnie ciała i uwolnij umysł od wszelkich myśli i zewnętrznych wpływów, kiedy ten stan zostanie osiągnięty, skieruj myśl do tego, co wiesz o tym obiekcie, trzymając go mocno w swoim umyśle.

Jak odróżnić swoją wyobraźnię od informacji kosmicznej i podświadomości?

Nie próbuj myśleć o czymś lub o tym psychicznie. Właściwe informacje powinny wpłynąć do twojego mózgu, w formie jasnych wglądów i nowego zrozumienia, które przychodzi. Ta wiedza nie powinna być znana wcześniej. Są nieoczekiwane i spontaniczne.

Co jeśli jestem zmęczony medytowaniem?

Jeśli czujesz zmęczenie, stopniowo wyjdź ze stanu transu prostym rozkazem "Powrót".

Jak postępować?

Wszystkie te myśli i idee, jakby przypadkowo przyszło ci do głowy w czasie tej medytacji, mogą być odpowiedzią wszechświata na twoją prośbę. Oczywiście, musisz pamiętać wszystko, a później, jeśli to możliwe, sprawdzić informacje otrzymane paranormalnie.
OM!

Bardziej interesujący ezoteryczny "

Udostępnij ten wpisPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top