Jak błyskać w słuchawkach

Wiele osób ma tendencję do maksymalizowania różnorodności szarego życia codziennego, dekorowania ich jaskrawymi kolorami. Doskonałą opcją dla miłośników muzyki będą plecione słuchawki. Takie akcesorium zadowolą zarówno Ciebie, jak i przypadkowych przechodniów spieszących na temat Twojej firmy.


Jak błyskać w słuchawkach

Będziesz potrzebować

Instrukcje

Być może widzieliście kolorowe sznurówki we włosach dziewcząt i chłopców - nudne. To jeden z najprostszych sposobów tkania. Aby zrobić nudę, nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, tylko cierpliwości. To za pomocą tej technologii będziesz mógł warknąć słuchawki.

Do pracy będziesz potrzebował drobnych wątków. Może to być moulin lub irys. Weź nitkę i owiń ją wokół przewodu słuchawkowego. Roboczy koniec przechodzi przez pętlę - musi wyjść z góry. Po powodzeniu, a pętla jest mocno na miejscu, wykonaj drugą pętlę za pomocą tej samej technologii, następnie trzecią, a więc na całej długości drutu lub do momentu, aż zdecydujesz się zmienić kolor. Długość każdego segmentu kolorów zależy wyłącznie od twojego pragnienia.Możesz ozdabiać słuchawki przez okresowe nawlekanie koralików lub małych koralików na sznurku i wplatanie ich w uzwojenie. Możesz także użyć lekkich wisiorków.

Zatyczki do uszu można nosić nie tylko za pomocą nici, ale również za pomocą koralików. Aby to zrobić, potrzebujesz żyłki i koralików w różnych kolorach. Koraliki sznurkowe na żyłce, przymocuj je do podstawy słuchawek i rozpocznij rząd za wierszem, aby owinąć koraliki wokół drutu. W niektórych miejscach weź koraliki na klej, aby nie zsunął się zwoje.

Jeśli wiesz, jak szydełkować, możesz związać słuchawki specjalną osłoną. Aby to zrobić, wybierz sześć pętli powietrza, przeciągnij przewód słuchawek między nimi i zamknij pierścień. Teraz zawiąż jedną pętlę w każdej pętli bez szydełka, aż pasek znajdzie się na pożądanej długości.

Napnij koraliki na sznurku tęczówki. Zawiąż sześć pętli powietrza, przeciągnij drut między nimi, zamknij pierścień. Teraz, przy pomocy polustolbikova, zawiąż każdy koralik wokół kulki, pozwalając nitce przejść przez poprzedni koralik. W rezultacie otrzymasz wyrafinowaną dekorację.

Powiązane wiadomościPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top