Irina Shake tajemnic piękna rosyjskiego modelu

Popularny top model z Czelabińska Irina Sheik zawsze wygląda najlepiej. Jej twarz niejednokrotnie została uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie, a ciało jest jedną z najbardziej seksownych. Dziewczyna chętnie dzieli się swoimi sekretami piękna w różnych pokazach i wywiadach. Wybraliśmy dla Ciebie najbardziej interesujące i niezbędne wskazówki dotyczące pielęgnacji twarzy i ciała od Irina Sheik.  • Top-5 ikon mody z lat 70-tych, co jest równoznaczne z nowoczesną modą

Świat od dawna zna najlepsze środki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała - olej kokosowy. Wiele modeli używa tego cudownego narzędzia naturalnego pochodzenia, a Irina nie jest wyjątkiem. Dziewczyna powiedziała wiele razy, że pielęgnacja skóry jest jej ulubionym zajęciem. Olej kokosowy, który nawilża skórę, dodatkowo nadaje jej promienny wygląd i chroni przed bakteriami. Sheik mówi również, że każdego ranka otrzymuje masaż twarzy na zimno z kostką lodu. To zwiększa przepływ krwi do górnych kulek skóry i podtrzymuje go w tonie.

Irina Shake tajemnic piękna rosyjskiego modelu

Jedna z najbardziej ulubionych masek twarzy Irina nazywa ogórkiem. Model mówi, że jej matka nauczyła ją recepty na maskę domową, a kiedy nie miała pieniędzy na drogie maski i kremy, często używała "improwizowanych" środków.Irina wykorzystuje również olej kokosowy do pielęgnacji skóry, ponieważ doskonale zachowuje wilgoć i odżywia skórę. Również rosyjskie piękno często wykorzystuje domowy peeling do kawy. Shake mówi, że to jest lekarstwo, które pomaga jej zachować elastyczność i gładkość skóry.

  • Jak rozpoznać artystę odbierającego i wykorzystać jego wiedzę w biznesie

Wiele modeli jest zaangażowanych w różne sporty, aby utrzymać ciało w idealnej formie. Wśród nich jest Irina: od około 5 lat studiuje Pilates.

Jeśli chodzi o jedzenie, dziewczyna wielokrotnie mówiła, że ​​nie wierzy w diety. Gwarancją jej zdrowego ciała jest prawidłowe odżywianie. Kawa Irene zastępuje zielone soki, które orzeźwiają nie gorszą niż kofeina. Chociaż szkodliwe jedzenie jest czasami "niezbędne" do użycia: na swojej stronie na Instagramie dziewczyna często umieszcza zdjęcia swoich "butów". Przyjedź do babci i nie próbuj naleśników z dżemem!

Irina Shake tajemnic piękna rosyjskiego modelu

W życiu codziennym Irina rzadko używa makijażu, najczęściej jest to krem ​​nawilżający o właściwościach przeciwsłonecznych. Ale dla różnych prezentacji, pokazów i premier Shake próbuje wybrać bardzo prosty naturalny makijaż. I na to pozwalają rysy twarzy. Niemal nigdy nie używa sztucznych rzęs i przyciągającego wzrok makijażu oczu. Najczęściej - to cienkie dłonie lub miękkie smokingi w beżowo-brązowych odcieniach.

Wszystkie najbardziej żywe i interesujące wiadomości, patrz strona główna portalu kobiecego tochka.netPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top